Po delší době zdravím moje čtenářská koťata. Doufám, že si užíváte těchto podzimních dní a i když pro některé začal NNN, možná vás navnadím ho porušit. Jdeme na to! 🙂 

Od A po Z

Představ si, že máš dildo jako fialovo-růžové želé. Měkkoučké, žilnaté, bez varlat, přisávajíc se doslova všude!

Spoustukrát se mi stalo, že jsem měla dildo, které všude dobře drželo, ale na klasické plovoucí podlaze se mu to moc nelíbilo. Tento fialovo-růžový fešák ale drží i na plovoučce! Dlaždičky, skleněné/zrcadlové plochy, dřevěné desky nebo sprchový kout? 

Vyzkoušela jsem přísavku snad na každém povrchu mého bytu a dildo se drží úplně všude.

I pod váhou (test zkoušen na těžkém, zimním, kabátu a musím říct, přicucnutý drží a nepustí!)

Délkou větší, objemem hezky do ruky. Je to fajn kombinace, ale mám radši menší dilda, i když i s tímhle jsem si užila dost srandy. 🙂 Když píšu větší, mluvím tady o necelých 20 cm. 

Pár čísel 

  • Celková délka – 19.5 cm 
  • Obvod – 12.5 cm 
  • Průměr přísavky – 6 cm

Já osobně preferuju dilda například 15 cm, ale i s takovým mackem se poperu 🙂 V mých rukách vypadá opravdu veliký. Hehe. To jen pro představu. Třeba i zmínit, že dildo samo o sobě vypadá a je zpracované dost realisticky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Orgasmů bylo už pár při testu. Jeden v koupelně a jeden právě na podlaze (plovoučka). Materiál je velmi příjemný a tentokrát i jiný, je poddajný a rozdílný oproti tomu, než na který jsem doteď dělala recenze.

Zjistěte kolik stojí Dildo s přísavkou Purple
ZJISTIT CENU

Byl by určitě skvělý i na anální hrátky, kdo preferuje nebo má rád i do análku větší dilda. Dokonce zespodu dilda je „vyražené“ malé srdíčko. Je to velmi drobný ale zato roztomilý detail.

Jsem zrovna slečna, která rádoby odsuzuje, když si jiná slečna doma strčí do vagíny kde co. A toto je úžasná a super cesta k tomu si koupit svoji první hračku (nebo jako další do sbírky), protože cena je opravdu skvělá a dostupná opravdu všem.

Pár čísel

  • Celková délka: 19.5 cm 
  • Objem: 4 cm
  • Průměr přísavky: 6 cm

Materiál a údržba

Tentokrát se tu setkáváme s jiným materiálem, než je silikon. Řeč je tu o materiálu TPE. Opět jsem si musela vygooglit, co to vlastně znamená a definice je velmi dlouhá.

Jednoduše je to směs termoplastických materiálů v kombinaci s kaučukovým materiálem. Na ohmat se mi to opravdu připomíná želé. Nejhorší je, že i vzhledem. Proč nejhorší? Člověk má tendenci si kousnout.

Vypadá opravdu moc příjemně a poživatelně 😀 Ale prosím, nekonzumovat! 🙂

Maximálně na nějaké dráždění partnera, kdy dildu dáte blow job a partnerovi „ne“. A lubrikant? Samozřejmě nejlepší na bázi vody.

Celkově, jak jste si mohli všimnout v předchozích recenzích, tak lubrikační gely na bázi silikonu nedoporučuji a to i hlavně proto, že silikonové hračky se s ním zničí. V tomto případě by to dopadlo úplně stejně. A nezapomeňte hlavně na hygienu. Před i po masturbaci nebo jiných hrátek hezky umýt dezinfekčním přípravkem určeným na hračky. 

Osobní pocity

Velké dildo, které se ale opravdu dobře drží a ještě lépe zavádí do kundičky. Orgasmus s ním byl fakt příjemný a materiál pro mě byl novinka, ale materiál jsem si hned zamilovala. Akorát ho do sebe nedám celé. To i proto mam radši menší dilda:) 

Klady

Zápory

Materiál Velikost (na můj vkus velké)
Barva
Cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: