Možná se to nezdá, ale v tomhle je tohle nevibrační šidítko, bez mnoha funkcí, ale za to pouze s jednou přísavkou jedním z nejlepších kousků v mé sbírce. Zatím.

Dildo Kendall Astral Maia

První, co mě zaujalo byla nádherná barva. Dildo si nehraje na žádnou imitaci reálného penisu, ale vsází na veselou příjemnou barevnost. Celkově firma MAIA vsází na barevnost hraček. Intenzivní tyrkysová barva a vzhledově hezké vlnkovité tvarování z této hračky dělají velmi pěkný kousek na pohled. Upřímně, pokud se mně osobně týká, tak hračka se mi vzhledově musí líbit, takže v tomto Kendall vsadil na na dobrou kartu.

Hračka je opravdu velká. Opravdu. Větší než jsem nejen čekala, ale než jsem i standardně zvyklá. Je i větší než se na první pohled tváří, že může být malinko – no ani ne, tak nepříjemné, jako spíš zrádné.

Je opravdu Astral dildo tak velké?

Hračka má na délku 20 cm, a z toho je takřka celá délka k zavedení a 4 cm obvod. Je intenzivně tvarovaná, vlnkovaná s výrazným „žaludem“. Navíc je vyrobena z lékařského silikonu, což je nejen nejlepší hypoalergenní materiál, ale ještě vytváří měkký, ale pevný dojem hračky, která pevně drží tvar, ale svou měkkostí a masitostí je ideální na erotické hrátky.

Přícucka hračky opravdu dobře drží a to dokonce na většině materiálů, nejen na dlažbě či obkladech v koupelně, na skle, na zrcadle, na nábytku, na linu, na parketách. Jen tedy na zdi ne, aspoň ne na té pórovité, ale umakart jsem nezkoušela. Jediné na co si dát s přícuckou pozor, je, že hračku musíte na vybrané místo přicucnout za sucha. Pokud se na přícucce nebo na oblasti přícucu bude mokru, bude dildo odpadávat. Pokud dodržíte suchost, bude opravdu DRŽET!

A potom se i hůře sundavá, je potřeba na jedné straně jemně odchlípnout, aby se do přísavky dostal vzduch a až potom sundat (takže se zrcadly opatrně).

První koupelnové testování

První testování proběhlo v koupelně. Připevnila jsem hračku na zem a zkusila nasednout. Bylo potřeba opravdu větší množství gelu, protože hračka je opravdu velmi macatá. Výrazné tvarování je při vklouzávání velmi příjemné, je to znát, ale nedře, nepřekáží, nedrhne, ale naopak velmi intenzivně a příjemně dráždí.

V tomto je hračka velmi šetrná a vstřícná. Zjištění, že celý se do mně opravdu nevejde, bylo docela překvapení, nejdřív mě to poněkud zamrzelo, ale při dřepování jsem větší délku opravdu ocenila.

VIDEO z redakčního rozbalování

Měla jsem volnou ruku na další dráždění a druhou jsem se podpírala. Nevýhodou takovéto hračky je to, že si to musím celé oddřít sama. Už dlouho mě po žádném cvičení takhle nebolela stehna. Ale zase jsem si to až do konce neuvědomovala, takže skvělý tělocvik.

Zjistěte kolik stojí dildo Kendall Astral
ZJISTIT CENU

Mnohem lepší varianta však je, přidělat na zeď, na obklady, ve sprše. Zády ke zdi jsem si hračku zavedla a mohla vesele přirážet. Možnost přirážení, ono narážení zadečku o zeď je opravdu stimulující záležitost.

Jen v tomto případě vzhledem k velikosti hračky budu nabádat k troše opatrnosti. Jak už jsem řekla, hračka je větší než se zdá. No řekněme, že jsem byla malinko rozbolavělá. Proto opravdu doporučuji nejdřív ozkoušet, zjistit, neublížit si.

Hračku bych doporučila především ženám, co upřednostňují větší a masivnější hračky. A taky možná ženám, co rády dřepují 🙂

Dovolím si ještě skvělý tip na konec. S touto hračkou a silným vibračním dráždítkem na klitoris se mi opravdu snadno dosahuje mokrých orgazmů. Doposavad se mi toho podařilo dosáhnout jen výjimečně i proto jsem z této hračky nadšená.

Klady

Zápory

Velmi silná přísavka Velikost není vhodná pro začátečnice
Výrazné tvarování na bocích
Hypoalergenní silikon
Solidně držící přísavka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: