Možná se to nezdá, ale v tomhle je tohle nevibrační šidítko, bez mnoha funkcí, ale za to pouze s jednou přísavkou jedním z nejlepších kousků v mé sbírce. Zatím.

Dildo Kendall Astral Maia – recenze od Agrrr

První, co mě zaujalo byla nádherná barva. Dildo si nehraje na žádnou imitaci reálného penisu, ale vsází na veselou příjemnou barevnost. Celkově firma MAIA vsází na barevnost hraček. Intenzivní tyrkysová barva a vzhledově hezké vlnkovité tvarování z této hračky dělají velmi pěkný kousek na pohled. Upřímně, pokud se mně osobně týká, tak hračka se mi vzhledově musí líbit, takže v tomto Kendall vsadil na na dobrou kartu.

Hračka je opravdu velká. Opravdu. Větší než jsem nejen čekala, ale než jsem i standardně zvyklá. Je i větší než se na první pohled tváří, že může být malinko – no ani ne, tak nepříjemné, jako spíš zrádné.

Je opravdu Astral dildo tak velké?

Hračka má na délku 20 cm, a z toho je takřka celá délka k zavedení a 4 cm obvod. Je intenzivně tvarovaná, vlnkovaná s výrazným „žaludem“. Navíc je vyrobena z lékařského silikonu, což je nejen nejlepší hypoalergenní materiál, ale ještě vytváří měkký, ale pevný dojem hračky, která pevně drží tvar, ale svou měkkostí a masitostí je ideální na erotické hrátky.

Přícucka hračky opravdu dobře drží a to dokonce na většině materiálů, nejen na dlažbě či obkladech v koupelně, na skle, na zrcadle, na nábytku, na linu, na parketách. Jen tedy na zdi ne, aspoň ne na té pórovité, ale umakart jsem nezkoušela. Jediné na co si dát s přícuckou pozor, je, že hračku musíte na vybrané místo přicucnout za sucha. Pokud se na přícucce nebo na oblasti přícucu bude mokru, bude dildo odpadávat. Pokud dodržíte suchost, bude opravdu DRŽET!

A potom se i hůře sundavá, je potřeba na jedné straně jemně odchlípnout, aby se do přísavky dostal vzduch a až potom sundat (takže se zrcadly opatrně).

První koupelnové testování

První testování proběhlo v koupelně. Připevnila jsem hračku na zem a zkusila nasednout. Bylo potřeba opravdu větší množství gelu, protože hračka je opravdu velmi macatá. Výrazné tvarování je při vklouzávání velmi příjemné, je to znát, ale nedře, nepřekáží, nedrhne, ale naopak velmi intenzivně a příjemně dráždí.

V tomto je hračka velmi šetrná a vstřícná. Zjištění, že celý se do mně opravdu nevejde, bylo docela překvapení, nejdřív mě to poněkud zamrzelo, ale při dřepování jsem větší délku opravdu ocenila.

VIDEO z redakčního rozbalování

Měla jsem volnou ruku na další dráždění a druhou jsem se podpírala. Nevýhodou takovéto hračky je to, že si to musím celé oddřít sama. Už dlouho mě po žádném cvičení takhle nebolela stehna. Ale zase jsem si to až do konce neuvědomovala, takže skvělý tělocvik.

Zjistěte kolik stojí dildo Kendall Astral
ZJISTIT CENU

Mnohem lepší varianta však je, přidělat na zeď, na obklady, ve sprše. Zády ke zdi jsem si hračku zavedla a mohla vesele přirážet. Možnost přirážení, ono narážení zadečku o zeď je opravdu stimulující záležitost.

Jen v tomto případě vzhledem k velikosti hračky budu nabádat k troše opatrnosti. Jak už jsem řekla, hračka je větší než se zdá. No řekněme, že jsem byla malinko rozbolavělá. Proto opravdu doporučuji nejdřív ozkoušet, zjistit, neublížit si.

Hračku bych doporučila především ženám, co upřednostňují větší a masivnější hračky. A taky možná ženám, co rády dřepují 🙂

Dovolím si ještě skvělý tip na konec. S touto hračkou a silným vibračním dráždítkem na klitoris se mi opravdu snadno dosahuje mokrých orgazmů. Doposavad se mi toho podařilo dosáhnout jen výjimečně i proto jsem z této hračky nadšená.

Klady

Zápory

Velmi silná přísavka Velikost není vhodná pro začátečnice
Výrazné tvarování na bocích
Hypoalergenní silikon
Solidně držící přísavka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Recenze od Mladých sexblogerů Blue Astral

Po vybalení nás příjemně překvapil krásný, tyrkysový, hebký materiál s výraznými vroubky.  V balení byl i látkový pytlíček, který můžete použít na uskladnění hračky. Dildo má parádní přísavku, která opravdu drží skoro všude. Nemohla jsem se dočkat až ho vyzkoušíme.

Zajímá Vás zda se do subinky vešlo?

Odměna pro naše čtenáře: Hodnocení sub hračky

Dildo jsme připevnili na židličku, kápli na něj trochu lubrikačního gelu, aby do kundicky hezky zajel. Rozkročila jsem se nad ním a z pohledu na jeho velikost, jsem začala vlhnout. Pomaličku jsem si na něho sedala. Ze začátku jen tak zlehka, aby si kundicka zvykla na jeho velikost.

Vroubky byly pěkně cítit a masírovaly mě zevnitř. Kundicka již byla hodně vlhká a nadržená a najednou sklouzla po didlu jako nic a už jsem měla zcela zaplněnou dírku. Přísavka krásně držela a já si tak mohla pohodlně uspokojovat. Úžasný pocit.

Pán nevydržel jen přihlížet. Přikázal mi ať si lehnu na postel a vyšpulím na něho kundicku a zadeček. Vzal dildlo do ruky a začal mě s ním dráždit. Zlehka jsem vzdychala. Po chvilce dráždění, mě začal didlem divoce šukat a já se za malou chvilku svíjela v orgasmu. Pán mě ale nepřestal šukat a já jen hlasitě vzdychala a prosila ho, ať mi dá chvilku, na to popadnou dech.

Pán tedy přestal, zvedl mě z postele a odvedl mě do koupelny. Když jsem zvedla nohu, že vkročim do vany, už mi opět zarazil hračku do kundicky. Divoce mě opět začal uspokojovat, dlouho jsem to však nevydržela a už jsem měla další orgasmus.

Když pán viděl, že mám dost, vytáhl ho ze mě, celého upatlaneho od kundicky šťávičky a připevnil ho na vanu.

„Teď se chvilku budeš šukat sama!“ přikázal mi.

Poslechla jsem a začala se něžně šukat. Lehce jsem u toho vzdychala, kundicka byla zmožená a citlivá. Pán mě, ale nenechal dlouho odpočinout. Odloupl didlo a znovu mi ho zarazil do kundicky.

Šukal mě s ním tak intenzivně, že mi nezbylo nic jiného než hlasitě hekat. To že jsem se svíjela v orgasmu pána nezastavilo a dál mě šukal, dokud se mi nepodlomily nohy ze silného a úžasného orgasmu. Pán se na mě pousmál, odložil dildo, vlezl si ke mně do vany a něžně mě omyl.

Za mne dildo velice doporučuji. Užijete si s ním hodně zábavy a to hlavní – uspokojí vás! 🙂

Hodnocení

Jeho modrá barva Vás zaujme na první pohled. Řeknete si jaký asi bude materiál po vybalení z obalu, na tož až zmizí kamsi hluboko do některé z dírek. Rozměry jsou poněkud větší i váhově nepatří mezi nejlehčí. Nebude tedy asi příliš vhodný pro začátečníky.

Ale pokud už ve vás zmizí jeho mírně zahnutý tvar s tak jeho žalud krásně dráždí bod G a výrazné vroubky hezky masírují vše kolem. Vyroben je z vysoce kvalitního silikonu a je tak heboučký, je voňavý hned povybalení z krabičky. Pokud si chcete vzít s sebou vašeho modrého miláčka? Oceníte, že je v balení přibalen i modrý textilní pytlík.

A co jeho přísavka?

V dnešní době nepřeberného množství hraček, není jednoduché najít dildo s přísavkou, které dobře drží na skoro každém povrchu! Ale v tomto případě drží na každé hladké ploše a můžete tak řádit i bez pomoci rukou. Na zemi, přisáté na hladkou stěnu ve stoje, sprchovém koutě a i vaně.

Klady

Zápory

Materiál Návykovost
Voděoodolnost
Lze vzít s sebou kamkoliv
Společné hrátky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Tenhle kousek by se mi dost libil pri trenovani subinciny prdelky ;)) a klidne i s ptakem soucasne v prcine 0:)

Děkujeme za postřeh Příště vyzkoušíme a zdokumentujeme Tak se nezapomeňte podívat jak se nám to povedlo.

Děkujeme za reakci Fotečky prcinky si užijete dost a dost. Máme nové hračky určené přímo pro ni. Tak že ano přidáme jistě další fotky. Pokud jsou nějaké náměty na místa či focení, tak budeme jen a jen rádi.

NO zmizelo v ní docela solidně. Vyzkoušení do prdelky by mě taky zajímalo? Přidáte další fotky? O:)

Opravdu docela velký Macek Hlavně ty obtloustlé kroužky po bocích – ten by asi dost vytrénoval prdelku, že? A co teprve jeden vepředu a druhý vzadu…

Moc pěkné trénování :)) Jen tak dál, ať je subinka pořádně připravená – pro prdelku bude asi dost velký, že?

Spolupracujeme: