Na první pohled ne zcela vábná krabička skrývá poklad. Vykoukne na vás příjemně tvarované, dvoubarevné dildo, které skrývá bonus. Nechte ho chvilku na světle, zhasněte, a budou se dít věci.

První rozbalení

Krabička s dildem bohužel působí, jako kdyby se jednalo o výrobek nižší cenové kategorie. Je velice nekvalitně zpracovaná a jako dárek bych tak výrobek rozhodně nedávala. Takže pokud s ním chcete někoho obdarovat, dokupte k němu ještě nějaké pouzdro či sáček (ideálně z tyveku, které nepouští vlákna).

Samotné dildo

Dildo je hezky zpracované, má krásné žilkování a realistická varlata. Při análním použití může někomu zprvu nevyhovovat výraznější tvar žaludu, ale jde jen o zvyk.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Přísavka

Přísavka přilne dobře ke všem možným povrchům a umožňuje nejen hrátky například ve vaně, ale také ve dvou, kdy dildo můžete v klidu umístit například do postroje a obšťastnit tak i svojí polovičku.

Zjistěte kolik stojí Dildo BOOM Dual Density
ZJISTIT CENU

Materiál

Materiál, ze kterého je dildo vyrobeno, je velice příjemný na dotyk a umožňuje bezproblémovou údržbu. Ráda bych také vyzdvihla ideální tvrdost a přesto ohebnost, které oceníte zejména při hladkém zavádění ať už do vagíny nebo análu.

Toto je způsobené tím, jak je dildo vyrobeno. Má jádro z tužšího a vnější vrstva je z měkkého, příjemného silikonu. Já osobně preferuji dilda spíše tvrdá, která neuhnou ani o kousek nebo naopak přizpůsobivá měkká. Toto je však něco mezi tím.

Jak vypadá a svítí?

Duši estéta jistě potěší dvoubarevné zpracování, které se ještě umocní při nočních hrátkách, kdy dildo ve tmě svítí (ač je oranžové, svítí fosforeskující zelenou). Je velká škoda, že svítící část je pouze uprostřed a nikoliv v celém dildu, pak by byl efekt ještě výraznější.

Klady

Zápory

Pěkný design Pro někoho tvar žaludu
Příjemný materiál
Snadná údržba
Dobře držící přísavka
Příjemná tvrdost a zároveň ohebnost
Svítí ve tmě
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: