Jedno dildo k druhému, možná zaměnitelnému, ale přesto zajímavému. Mám na mysli tenhle kousek, který jsme si v redakční administraci vybrali na nový test.

Je to realistický odlitek (bude pravděpodobně někoho opravdu živého), ač tedy bez koulí. Dle výrobce, amerického Doc Johnsona, je ručně vyrobený/tvarovaný. Můžeme tomu věřit, nemusíme, ale ve výsledku je opravdu moc pěkně propracovaný.

Jak se na Američana sluší, je pěkně obřezaný, delší, s lehce vystouplými žilkami na horní hraně směrem k žaludu.

Ofiko má v „občance“ napsané: Doc Johnson Vac-U-Lock – ULTRASKYN – 7″ Thin Dong. Přeberte si z toho co sami chcete:) Nebo nic.

Ten je bez předkožky dost výrazný, takže při prvním zasunutí si všimnete, kdy už ve vás žalud zmizel. Což je velmi příjemný detail, který mi potvrdí nejspíše každý – nebo každá? 🙂

Zjistěte kolik stojí Vac-u-lock tělové 7 dildo
ZJISTIT CENU

Materiálem je TPR / TPE, takže příjemný na dotyk, měkčí, ale drží svůj tvar při přirážení = neboli vám nebude uhýbat a nebo měknout jako váš reálný protějšek. Konkrétně je to jejich vlastní materiál Ultraskyn – má napodobovat věrně lidskou kůži. Ta ja dle mě více matnější, ale na pohled je efekt opravdu solidní.

Na patku VACULOCK

Bez téhle patky by to bylo prostě další obřezané americké dildo, ale VAC-U-LOCK patka z něj dělá zábavnějšího společníka. Nemá totiž dole přísavku jak je běžné, ale vhodný otvor právě pro tenhle „patentovaný“ protějšek.

Pár čísel

  • Celková délka 18.5 cm
  • Využitelné délka opravdu 18.5 cm
  • Maximální průměr 3.5 cm

Představte si ho jako tvrdý trn s výstupky, který se zasune s trochou síly do dané hračky a… drží. Jak prosté. Takže k dildu už potřebujete mít právě tu násadu.

Ta se dělá jak s držátkem na prsty pro přirážení, nebo jsou to nástavce na strapon, popřípadě šukací stroje (viz naše oblíbená sekce s jejich testy) s touto patkou.

1 základna = nekonečno dild

A ta výhoda je i v tom, že když už máte tu základní sadu/prvek/základnu s trnem, tak vám stačí jen 1 a už dle chuti a potřeby jen měníte různá dilda na ní.

To se dělá tak, že netaháte směrem ven, ale kroutíte s dildem dokola, aby se podltak uvnitř uvolnil (jakoby ho narušíte změnou tvaru dilda při otáčení) a ono se postupně uvolnilo.

Pro zjednodušení nasazování i sundávání se prodává i vhodný pudr či prášek – a to při zaručení stejného držení a nesklouzávání z násady. Jednu dávku VAC-U Powder máte i přímo v balení.

S partnerskou jsme si ho užili v kombinaci právě s: Rukojeť s kolíkem Knuckle Up – pro systém Vac-U-Lock. Vypadá jako plastový nástavec ne nepodobný „boxerovi“ na sebeobranu. S ním se perfektně přiráží a určitě ho brzy zde uvidíte v recenzi.

I v černé verzi

Jinak bratříčka (ehm černoušského – asi trochu mixovaná rodina) tohoto dilda kolegové už testovali, takže si můžete přečíst i jejich recenzi v kombinaci s šukacím strojem. Je to pak dle nich neskutečná jízda. A já jim s mojí Natálií opravdu věřím.

Klady

Zápory

Velmi realistický pocit Ideálně k němu potřebujete VUL příslušenství
Nízká cena
Užší tvar vhodný pro prdelku
Zdravotně nezávadný
Dobře se omývá
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: