Jedno dildo k druhému, možná zaměnitelnému, ale přesto zajímavému. Mám na mysli tenhle kousek, který jsme si v redakční administraci vybrali na nový test.

Je to realistický odlitek (bude pravděpodobně někoho opravdu živého), ač tedy bez koulí. Dle výrobce, amerického Doc Johnsona, je ručně vyrobený/tvarovaný. Můžeme tomu věřit, nemusíme, ale ve výsledku je opravdu moc pěkně propracovaný.

Jak se na Američana sluší, je pěkně obřezaný, delší, s lehce vystouplými žilkami na horní hraně směrem k žaludu.

Ofiko má v „občance“ napsané: Doc Johnson Vac-U-Lock – ULTRASKYN – 7″ Thin Dong. Přeberte si z toho co sami chcete:) Nebo nic.

Ten je bez předkožky dost výrazný, takže při prvním zasunutí si všimnete, kdy už ve vás žalud zmizel.

Což je velmi příjemný detail, který mi potvrdí nejspíše každý – nebo každá? 🙂

Zjistěte kolik stojí Vac-u-lock tělové 7 dildo
ZJISTIT CENU

Materiálem je TPR / TPE, takže příjemný na dotyk, měkčí, ale drží svůj tvar při přirážení = neboli vám nebude uhýbat a nebo měknout jako váš reálný protějšek. Konkrétně je to jejich vlastní materiál Ultraskyn – má napodobovat věrně lidskou kůži. Ta ja dle mě více matnější, ale na pohled je efekt opravdu solidní.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Na patku VACULOCK

Bez téhle patky by to bylo prostě další obřezané americké dildo, ale VAC-U-LOCK patka z něj dělá zábavnějšího společníka.

Nemá totiž dole přísavku jak je běžné, ale vhodný otvor právě pro tenhle „patentovaný“ protějšek.

Pár čísel

  • Celková délka 18.5 cm
  • Využitelné délka opravdu 18.5 cm
  • Maximální průměr 3.5 cm

Představte si ho jako tvrdý trn s výstupky, který se zasune s trochou síly do dané hračky a… drží. Jak prosté. Takže k dildu už potřebujete mít právě tu násadu.

Ta se dělá jak s držátkem na prsty pro přirážení, nebo jsou to nástavce na strapon, popřípadě šukací stroje (viz naše oblíbená sekce s jejich testy) s touto patkou.

1 základna = nekonečno dild

A ta výhoda je i v tom, že když už máte tu základní sadu/prvek/základnu s trnem, tak vám stačí jen 1 a už dle chuti a potřeby jen měníte různá dilda na ní.

To se dělá tak, že netaháte směrem ven, ale kroutíte s dildem dokola, aby se podltak uvnitř uvolnil (jakoby ho narušíte změnou tvaru dilda při otáčení) a ono se postupně uvolnilo.

Pro zjednodušení nasazování i sundávání se prodává i vhodný pudr či prášek – a to při zaručení stejného držení a nesklouzávání z násady. Jednu dávku VAC-U Powder máte i přímo v balení.

S partnerskou jsme si ho užili v kombinaci právě s: rukojeť s kolíkem Knuckle Up – pro systém Vac-U-Lock. Vypadá jako plastový nástavec ne nepodobný „boxerovi“ na sebeobranu.

S ním se perfektně přiráží a určitě ho brzy zde uvidíte v recenzi.

I v černé verzi

Jinak bratříčka (ehm černoušského – asi trochu mixovaná rodina) tohoto dilda kolegové už testovali, takže si můžete přečíst i jejich recenzi v kombinaci s šukacím strojem. Je to pak dle nich neskutečná jízda. A já jim s mojí Natálií opravdu věřím.

Klady

Zápory

Velmi realistický pocit Ideálně k němu potřebujete VUL příslušenství
Nízká cena
Užší tvar vhodný pro prdelku
Zdravotně nezávadný
Dobře se omývá
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: