Občas když vybíráme nové hračky pro redakční testery, tak tu a tam kromě jasných bestsellerů, bereme i divnosti. Kousky, které jsou hodně okrajové, ať už nějakým fetišem/úchylkou, nebo pro své využití potřebují nějaké další produkty.

A jednou z těch praštěností (ve stejném balíku jsme brali ještě kloboučky na žalud proti rychlému výstřiku, gel na deep throat a jiný na zúžení vagíny = vidíte, že to jsou fakt praštěnosti a drobnosti), je dnešní „boxer“ od Doc Johnsonu.

Na první pohled si budete myslet, že je to už hotová erotická hračka – vhodně tvarovaná rukojeť, dle obrázku z plastu, a na ní divně, ale přeci tvarovaný výstupek pro přirážení…

Ve své podstatě máte pravdu – je to plast – netypicky lehoučký, až skoro vzdušný a ten výstupek slouží k sexu, ale ne přímo:)

Je to totiž násada pro VAC-U-LOCK dilda (testovali jsme třeba: realistický odlitek – evropská 18cm varianta a černé realistické dildo – test černouška, který se neztratí ani u vás doma) – takže určitý osten či patka, kam přesně zapadne (a solidně drží) kompatibilní dildo či vibrátor.

Ten je běžně označený v prodejním textu, nadpisu, snad i v kategorii právě touto brandovou hláškou či označením technologie.

Oficiální název je Vac-U-Lock by Doc Johnson.

VIDEO z redakčního testování:

Držák jako změna hry

Takže právě pro využití tohodle „držáku“ (ofiko je to Rukojeť s kolíkem Knuckle Up) potřebujete ještě ideální dildo – my jsme měli jedno z dřívějších testů (viz výše – stejná jsme používali pro šukací mašinu od KINKu), proto jsme i tenhle kousek dostali zrovna my v páru:)

Zjistěte kolik stojí Rukojeť s kolíkem Knuckle Up
ZJISTIT CENU

A upřímně? Považuju to za objev roku! Jestli si rádi hrajete s dildy, tak víte, že napodobit po více minut šukací výkon nadrženého muže je… strašně náročné. A klasicky dilda mají přísavky, možná nějakou patku, ale ta ruka u toho strašně trpí, kroutí se v kloubech, smeká se…

Drží a nepustí

Tak na tohle rychle zapomeňte. VAC-U-LOCK potřebuje jen trochu gelu, aby dildo vklouzlo na tenhle sexovací boxer a pak už jen můžete jet. A jestli myslím v kadenci šukacího stroje, tak opravdu to zvládnete.

Můžete měnit úhel držení, levačku, pravačku, … A stále skvěle máte kontrolu na úhlem, sílou, hloubkou.

18+ fotogalerie z testování

Různé směry/úhly během vteřiny

Líbí se mi na téhle patce, že umožňuje lehce otáček samotnou hračkou – typicky realistická dilda mají prokreslený žalud, běžně odhalený s naznačenou předkožkou a pak tu a tam žíly.

A samozřejmě lehké zahnutí/zakřivení jako mají reálné penisy.

Toho můžete přesně využít, protože si pootočíte hračku a najednou přirážíte směrem k G-bodu, nebo si ji otočíte a jde to hloubky, …

A co do boku?

Proč ne, zkuste vše, u čeho váš nádherný protějšek se bude prohýbat rozkoší v zádech. A vzdychat, že sousedi buší do zdí a skřípou zuby.

Klady

Zápory

Neskutečná kontrola nad průnikem dilda Využijete jen s VAC-U-LOCK dildy
Nebolí ruce
Lehký materiál bez ftalátů
Dá se lehce otáček hračkou
Hračka perfektně drží díky kolíku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Vibratory.net
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Super nápad, velmi prakticky úchop, můžu potvrdit naprosto spokojen. Díky za původně recenze, nečekal jsem to že to bude tak funkční. :)) Díky Marku!

Děkujeme, vyřídíme MArkovi a partnerce, že test dopadl úspěšně. :))

Spolupracujeme: