Jedna z další blibinek, které jsme si sami koupili na recenzi – společně s tímto kouskem jsme měli sprej na deepthroath, boxer pro vaculock dilda a zatím oba kousky byly super. Tak uvidíme, jestli se povede i do třetice z balíčku nezbytných blbůstek. Takže co tu máme?

Sensuva krém na omlazení vagíny = jakože cože? Taková věc se dá koupit? Stojí méně než chirurgická operace? A proč to ještě není na titulkách novin? No to si povíme níže:)

Co má omlazovat?

V tom je právě ten vtip – mimochodem samozřejmě vnitřní sliznici vagíny – záměrem výrobce u tohoto výrobku není reálně něco omlazovat jako bájným elixírem mládí.

Pracuje se zde s tím, že vnitřek vagíny může být u žen s větším věkem, po porodech, … (nebo jen tak, protože každá žena je originál) volnější. Což při sexu či jiných penetračních hrátkách tedy snižuje tření a citlivost = méně si to užije žena i nakonec ten muž, byť ten díky tomu typicky déle vydrží při přírazech.

Každopádně tenhle gel má za cíl lehké zduření právě této vnitřní sliznice, aby se zvětšil její objem a tedy zúžil prostor v samotné vagíně pro šukání. A to právě díky správnému složení tohoto kousku, která se oficiálně jmenuje Omlazovací gel Sensuva Vivify – na zúžení vaginy.

A to už je efekt, který my můžeme otestovat a tedy vám předat skrze naši recenzi:)

VIDEO z rozbalování

Jak se používá?

Stačí jedna dávka gelu – hlavička má pěknou dávkovací pumpičku, takže to jde opravdu lehce – kterou vetřete prsty (takže už máte ideální předehru) do vagíny (nečekané, že?). Výrobce píše o 10 minutách před sexem, zkoušeli jsme rozpětí 5-15 minut a musíme uznat, že těch 10 má dostatečnou jistotu a pravděpodobnost, že se to opravdu podaří = že náběh dané látky má dostatek času zafungovat.

Zjistěte kolik stojí Omlazovací gel Sensuva Vivify
ZJISTIT CENU

Funguje zúžení?

Až nás překvapilo jak – je opravdu citelné, když bychom to zkonkretizovali, tak z 3 prstů na 2. Samozřejmě dostanete tam i tři vedle sebe = ale cítíte už zmenšený prostor = ale víte, že se rád podvolí tomu, co do něj přichází.

Ale funkčně to splňuje zadání, což jsme upřímně nečekali. Ale jak vidíte, ten rozdíl není tak markantní, z jeskyně mladistvou štěrbinku nevyklouzlíte ani tímhle – takže je to spíše decentní efekt, ale všimne si toho ON:)

Při prvním zásunu zpozorní, že tady už sice byl, ale od poslední návštěvy je to jiné:) A to je solidní výsledek na tak malou lahvičku, která vám při vhodném dávkování vydrží měsíce.

Klady

Zápory

Funkčně opravdu zužuje decentně Zúžení je cca o prst, ne o pěst (ale to se dalo čekat)
Přírodní a hydratující složení
Jednoduché dávkování pumpičkou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Vibratory.net Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: