Jedna z další blibinek, které jsme si sami koupili na recenzi – společně s tímto kouskem jsme měli sprej na deepthroath, boxer pro vaculock dilda a zatím oba kousky byly super. Tak uvidíme, jestli se povede i do třetice z balíčku nezbytných blbůstek. Takže co tu máme?

Sensuva krém na omlazení vagíny = jakože cože? Taková věc se dá koupit? Stojí méně než chirurgická operace?

A proč to ještě není na titulkách novin? No to si povíme níže:)

Co má omlazovat?

V tom je právě ten vtip – mimochodem samozřejmě vnitřní sliznici vagíny – záměrem výrobce u tohoto výrobku není reálně něco omlazovat jako bájným elixírem mládí.

Pracuje se zde s tím, že vnitřek vagíny může být u žen s větším věkem, po porodech, … (nebo jen tak, protože každá žena je originál) volnější.

Což při sexu či jiných penetračních hrátkách tedy snižuje tření a citlivost = méně si to užije žena i nakonec ten muž, byť ten díky tomu typicky déle vydrží při přírazech.

Každopádně tenhle gel od naší oblíbené Sensuvy má za cíl lehké zduření právě této vnitřní sliznice, aby se zvětšil její objem a tedy zúžil prostor v samotné vagíně pro šukání. A to právě díky správnému složení tohoto kousku, která se oficiálně jmenuje Omlazovací gel Sensuva Vivify – na zúžení vaginy.

A to už je efekt, který my můžeme otestovat a tedy vám předat skrze naši recenzi:)

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jak se používá?

Stačí jedna dávka gelu – hlavička má pěknou dávkovací pumpičku, takže to jde opravdu lehce – kterou vetřete prsty (takže už máte ideální předehru) do vagíny (nečekané, že?).

Výrobce píše o 10 minutách před sexem, zkoušeli jsme rozpětí 5-15 minut a musíme uznat, že těch 10 má dostatečnou jistotu a pravděpodobnost, že se to opravdu podaří = že náběh dané látky má dostatek času zafungovat.

Zjistěte kolik stojí Omlazovací gel Sensuva Vivify
ZJISTIT CENU

Funguje zúžení?

Až nás překvapilo jak – je opravdu citelné, když bychom to zkonkretizovali, tak z 3 prstů na 2.

Samozřejmě dostanete tam i tři vedle sebe = ale cítíte už zmenšený prostor = ale víte, že se rád podvolí tomu, co do něj přichází.

Ale funkčně to splňuje zadání, což jsme upřímně nečekali. Ale jak vidíte, ten rozdíl není tak markantní, z jeskyně mladistvou štěrbinku nevyklouzlíte ani tímhle – takže je to spíše decentní efekt, ale všimne si toho ON:)

Při prvním zásunu zpozorní, že tady už sice byl, ale od poslední návštěvy je to jiné:)

A to je solidní výsledek na tak malou lahvičku, která vám při vhodném dávkování vydrží měsíce.

Klady

Zápory

Funkčně opravdu zužuje decentně Zúžení je cca o prst, ne o pěst (ale to se dalo čekat)
Přírodní a hydratující složení
Jednoduché dávkování pumpičkou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Vibratory.net Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: