Tenhle kousek jsem v redakci měli na výběrové listině už delší dobu – ochucených lubrikačních gelů, či v tomto případě krémů jsme moc neměli.

A tenhle sliboval vyloženě zážitek při orálním sexu – neslouží tedy hlavně pro lubrikaci, ač také klouže, ale primárně ochuzení vaší partnerky.

Vyzrálý meloun

Příchuťově jsme dost netypicky vybrali vodní meloun (na českém trhu jich je k dispozici vícero druhů) – opravdu pocitově je sice chemický, ale tou příchutí, které jako děti jste znali ze žvýkaček, či bonbonů.

Takže překvapivě vítaná chuť, kterou jsem si rád dopřával.

Proč chceme příchuť?

A teď vlastně proč mít ochucený gel či krém? Protože ne všem vagína jejich partnerky vždy voní (ač je to ovlivnitelná situace – správná hygiena, pH ideální, …), takže pro takové případy je tu právě Licolicious Oral Throat Coating Cream.

Značkou je Sensuva, od kterých už máme v redakci více kousků a zaměřuje se přesně na takové atypické gely – třeba pro deep throat pecka, krémy, hygienické doplňky (omlazovače kundiček = o tom zase jindy).

Zjistěte kolik stojí Sesuvu Liciousous Watermelon ochucený gel pro orální sex
ZJISTIT CENU

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jak ho hodnotíme?

Zde nečekejte prostě extrémně dlouhou a vyčerpávající recenzi – konzistenci a vzhled balení vidíte už sami na fotkách a videu kolem tohoto textu, takže zde není moc co dodávat.

Balení je dle mě dostatečné, 50 ml, vydrží vám opravdu na měsíce, protože díky intenzitě chutě a vůně postačí vždy jen málo. Postačí malá kapka, kterou si rozetřete mezi prsty a pak s nimi obšťastníte svou partnerku.

Stěžovat si rozhodně nebude, naopak svým klínem bude přirážet proti vám a v příhodném okamžiku zapojit už natěšený jazýček.

Ideální kombo, které doporučujeme opakovat dennodenně – můžete klidně říci, že vám to Lascivní.cz předepsalo jako základ spokojeného vztahu!

Klady

Zápory

Chuť odpovídá melounu Chuť není přirozená, ale umělejší
Ideální konzistence
Jednoduché dávkování
Stačí pár kapek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Vibratory.net
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: