Orální lubrikační gel Strawberry Candy poskytuje úžasnou možnost prozkoumat kouzlo orálního sexu z nové, chutnější a smyslnější perspektivy. Ve formě cestovního balení je tento gel nejen praktický, ale také velmi diskretní.“

Tak asi takhle byste čekali marketingový úvod pro tenhle malý kousek. Ale to by vás číst nebavilo, ne? Takže to vezmeme trochu v mém sexperimentátorském stylu.

Líbí se mi

Přírodní jahodová chuť a složení bez cukru (alá cukrfree?) = tady není moc co vytknout, chuťově je to příjemný gel – asi primární záměrem je ho mít na frndu, kdyby pánům nechutnala, ale za mě je super i při opačném orálku.

Když si budete chtít představit tu chuť, musím uznat, že je to opravdu jako rozpuštěné jahodové lízátko – to typicky americké průhledné. Přesně tak chutná. 🙂

Je řidší, takže se dobře nanáší, stačí na špičku žaludu a pak ho jazykem rozetřete na celou jeho plochu:D Z toho bude téct, ještě měsíc, jak ho bude ten POV pohled rajcovat.

VIDEO z redakčního rozbalování

Vodní základ je dobrý v tom, že se dobře umývá z povlečení – a není to tak nepřirozená specialitka, jako silikonový gel = a taky se dá pak použít na hračky = ač upřímně tam vám je asi chuť jedno, tedy pokud si nevycvičujete nějakou domácí osobní čubinu – aneb aby váš sub partner uměl dobře kouřit?

Jinak mě to tolik v kombinaci s hračkami nenapadá = proč ne, sissy je trendující téma na SexTwitteru.

Balení je trochu více vzdušné, oproti samotné velikosti gelu, ale působí pěkně – dalo by se to dát jako pěkný dárek – kamarádce, která si stěžovala právě na přítele/milence u kafe?

Primárně ho ale pošlete do sprchy, ať si umeje nádobíčko i za ráfkem, pak možná nebudete potřebovat tolik překonávat nadavování, hm?

To platí všeobecně pánové – voňte = není to nic těžkého:)

Zjistěte kolik stojí Orální lubrikační gel Strawberry Candy
ZJISTIT CENU

Pumpička je jasná, tam asi nečekejte nic inovativního a úžasného – pumpuje, mno. To je asi vše k ní.

Z sexování mám postřeh, že na 1 lízání (obou – i současně, takže 69) jsme spotřebovali cca 1/6 gelu.

Složení:

ideální pro veganofiliky, není testovaný na zvířatech, nemá parabeny, silikony a další látky, o kterých stěží víte jak se jmenují, ale určitě jsou zdraví škodlivé = je dobré, že na to někdo myslí a rovnou to vyhazuje.

Také obsahuje výtažek z listů agáve tequilany, který (asi) podporuje pružnost a hydrataci pokožky. Nedokážu zhodnotit konkrétní rostlinu, neznám ji, ale gel je takový jemnější, příjemnější, než klasické lubrikáče. Což je můj pohled zákazníka, tak asi to, co vás zajímá samotné, aneb jak to funguje. 🙂

S tím souvisí nevýhoda

Jednou z mála nevýhod je rozhodně rychlejší vysychání a mírná lepivost při klasickém sexu = no je to prostě gel určen na lízání a kouření, takže nebude prostě dokonalý na vše. Podobně to mají i další orální lubrikanty, takže dle všeho klasika. Milence taky máte, protože váš přítel ho má malého, kdyby ne, tak ho nepotřebujete tak často – prostě klasická nevýhoda = hledáme zlepšení jinde. 🙂

Ale při orálním sexu je to špica, to se mi líbí.

Celkově vzato, se mi gel líbí – v jeho cílu je ulehčit unaveným kuchtičkám a manželkám kouřeního svého milého, nebo naopak zvýšit frekvenci lízání pod stolem = to můžu potvrdit, splňuje i při kancelářském stolu.

Klady

Zápory

Přírodní jahodová chuť a vůně Rychleji vysychá
Vegan a cukrfree Při klasice není tak dobrý
Řidší - dobře se nanese
I pro hračky (ale méně využití)
Decent balení a pumpička (pumpuje překvapivě)
Poměr cena výkon = dá se
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: