Tentokrát jsme si připravili rozhovor se zkušenou blogerkou, rejpalkou a zlatokopkou = nejspíše tušíte, že je to Klára Vrbíková aka Sexperimentárka. Svým stejnojmeným blogem a soc. profily glosuje dění kolem sexu a vztahů od roku 2012. Aktualizace k srpnu 2023 – nově testuje i hračky a blbůstky u nás: Klářin detail…

Na Twitteru působí jako @klaravrbikova a má přes 5530 sledujících – v době přípravy rozhovoru.

Kapitoly

Zdravím Kláro, dříve jste se představovala jako Nymfa na volné noze, zlatokopka, dělník bulváru, blogerka… Jak je tomu dnes?

První dvě platí, druhé dvě lezou z gatí. V čase se moje zaměření změnilo, vyvinulo, ale jak vidíte na neaktivnosti na mém vlastním webu a dalších, takže mi zbyly jen ty dvě nejzábavnější a nejméně pracovně náročné. 🙂

Na webu už drahnou dobu nic nevyšlo, jste aktivní už jen na sockách – proč tomu tak je?

Na rovinu jsem v dané fázi ztratila motivaci přispívat, záměrem bylo provokovat, dráždit, možná trochu vzdělávat české buránky, co se hned urazí a naštvou. Jen webová forma už je trochu outdated a vlastně díky osobním změnám v životě jsem neměla prostor a ani důvod se dívat po jiných vertikálách, kde tohle pseudoposlání realizovat.

Jaké máte plány s vaším blogem/magazínem?

Vychází to s tím výše, že aktuálně moc péče o web neuvidíte, musela bych jedině do toho procesu samotného přizvat další autorky (autoři by do konceptu asi nezapadli) a rozletět se ideálně do vyprávění bez bulšitu s nimi. Na mé samotné a mé motivaci psát delší články už to nemůže stát.

Už léta se nám líbilo, že jste nepsala podle hledanosti a analýzy klíčových slov, ale čistě dle (nejspíše) nálady, inspirace, velmi pestrého vztahového života… Na to by bylo skvělé navázat, nemyslíte?

Souhlas, ta koncepce byla záměrně provokující, vycházející z mého života, prožitků, zážitků, postřehů o všudeexistujících blbečcích.

Žiju stále dost podobně, peprnosti neubylo, rodina také nepřibyla, ale chybí motivace se o to předání pokoušet psanou formou. Možná audio je velký trend, ale je to zásah do mé anonymity, která mi právě vždy umožňovala se dostávat kamkoliv, kdekoliv a do jakkoliv nadité peněženky mých partnerů a milenců.

Tím, jak jste psala o svém zlatokopectví, psaly vám i ostatní holky podobného ražení, že jim kazíte byznys?

Samozřejmě – nikdo nechce, abyste jim srali do jejich výnosného hnízda. Takových zpráv a výhružek byly desítky, však se nebojte – nejsem tu sama. Je “nás” více, než byste si mysleli – kdybychom nebyly sobecké rajdy, mohly bychom se tajně scházet v nějakém cechu zlatokopek a synchronizovat své kalendáře, tipy na nové úlovky, sponzory a sugar daddys.

Ale každá si ten svůj život chceme promrdat sama, takže to fakt nedopadne. Ale bylo by zábavné pak poodkrývat ty příběhy, které by se znásobily díky této terapii sdílením mezi námi děvčaty.

Za letošní rok nejvíce reakcí získala tvoje anketa ohledně dickpicků, neboli (typicky) nevyžádaných fotek penisů – kolik jich ty dostáváš?

Každý den aspoň 1, jak jsem na TW a dalších sockách roky, tak ten trend vidím dlouho a upřímně – nic se nezměnilo. Pořád je to oblíbený pokus o seznámení, který samozřejmě málokdy vychází.

Majitelé těch fakt macků už zaujmou některou z nás, ale většina majitelů kašpárků bývají v drtivé většině těch dickpicků. Takže zas taková přehlídka výstavních kousků to opravdu nebývá. A pánové neradi slyší pravdu:)

Svého času jsi více sdílela povídky/příspěvky od Roztouženy.cz – coby erotického podcastu – máš s nimi něco společného?

Jo i ne – když se tomu projektu dával důraz a přibývaly nové povídky (bohužel už to je teď horší, ale co vím měly by nové zase na podzim začít přibývat), tak jsem je ráda sdílela.

Prásknu na sebe, že jsem autorkou 2 příběhů, byť jsou hojně stylizované a zjemněné pro milostivé ucho posluchaček. Možná když mi to bude nabídnuto, bych se (bez upozornění, že jsem to já) uvolila i některou z nových namluvit. Ale uvidíme, jestli se rozhodnutí jít cestou audia, ač v tomhle množství by to už byla bezpečná cesta. 🙂

Na webu jste měla pár recenzí pomůcek – budou pokračovat?

Souvisí to s tím, co jsem psala výše – text jsem milovala, jako vášnivá copywriterka mám zakázky, které si pečlivě vybírám, ale… zrovna recenze erotických hraček mají jít do hloubky, do kontextu, do porovnání jednotlivých kousků a to má smysl dělat jen v objemu.

Takže sice jsem se do vás čas od času opírala, tak svou práci jste si vypiplali a dnes přesně dokážete splnit tu odbornou a kontextovou část. Takže ráda to přenechám jiným – fáze to byla zajímavá, ale hračky si už ráda nechám dát do mých fandů / pronásledovatelů / loverů / haterů / etc.

A jaké jsou vaše nejoblíbenější?

Nebudu zde šokovat – Womanizer Eco Premium, nemá smysl jít do jiného či levnějšího v téhle řadě, ulítávám si na fantasy didlech, divoce barevných, ale ideálně dual-density (pevnější jádro a vnější silikon měkčejší), plus smart hračky na veřejnost či swingers – takže ovládání/dráždění od protějšku. V mých pár recenzích ten trend jsem se snažila trochu podchytit a Lush je pořád peckovní a nadčasový.

A máte takové, které byste vyloženě nedoporučila?

Klasické/hloupé vibrátory – to je za mě zboží za zenitem, světu vládnou podtlakové a chytré hračky s napojením na telefon.

Z toho ranku normálních vibroušů už nevěřím, že má smysl něco vyvíjet, dělat a tedy to kupovat – radši si užiju cílený orgasmus přes klitoris, než “vibrování v lůně”, u kterého skoro usnu. Takže si připlatit, méně kvalitních hraček je lepší než více shit.

Pořád jste tzv. { Vášnivá copywriterka } ?

Safra, na webu to vlastně pořád je, že? Je to projekt čistě pro zábavu, ač cenovky nemám nízké jako na nějakém tržišti a fakt nepočítám počet znaků, abych se vešla do normostrany. Je to dle nálady, zakázky a hodně proměnlivé v čase.

Co vy a Onlyfans? Jaký je na to váš názor? Je to hodně trendující téma, vaší anonymnosti by to také vyhovovalo…

Je to veliký trend, který se v našem ero oboru nedá ignorovat – jsem pořád vysportovaná, že bych rozhodně získala audienci a followers, drzost a rajdovost, abych získala platící.

Ale vím od známých aka pseudokamarádek, které moc nemusím, že je to hodně práce – klidně 4-8 hodin denně focení, příprav, editace, …

Na rovinu tolik pracovat nechci, pořád mám partnery, kteří si mě vydržují a dělají šťastnou sami o sobě a nemusím se sdílet ven mezi veřejnost. Takže beru to jako další plnohodnotné podnikání/povolání, ale nebude to v aktuální době pro mě.

Kniha nakonec nedopadla, i přes zajímavou kampaň na Startovači, že?

Ano, to jsem pak na sebe i práskla, že plány byly veliké, ale dle mě neseděl timing vůči spuštění.

Dnes by to také bylo jinačí, ale ty perky/achivementy nebyly špatně provokativně zvolené. Ale byl to produkt poplatný době, musela by se zvednout velká vlna zájmu, abych to dotáhla do konce a prošla si znovu to martýrium.

Ani odlitek ňader to nezachránil, což je škoda:-)

Ano, to byla moje tajná zbraň, přeci jenom nejsem plochá, rajda trochu jsem a přišlo mi zábavné mít jako podpůrnou odměnu pro nějakého nadšeného úchyláčka, aby měl kus ze mě coby Bohyně u sebe doma. Ale jak je vidět, nebyla to ultimátní zbraň na to, aby tolik lidí otevřelo peněženku a nasypali něco ke mě.

Se svými zkušenostmi a drzým jazykem – nechcete zkusit sexkoučku?

No, trend to rozhodně je, ale na většinu z nich se dívám skrze prsty. Sex je určitě věc, která se dá učit, měli bychom se v něm všichni zlepšovat a posouvat (monogamní páry, ale prostě mají smůlu, v nich se to tradičně dělat nedá, takže skončíte u misíka a možná nějaké swingers jako životního úletu).

Ale jako určitá rádkyně jsem u kamarádek, vrba která dokáže říci jaký úhel je lepší, kde si užít, … ale typicky nejde o samotné provedení či předehru, ale většinou jako partnerská poradna o vztahu. A to jde komplet mimo mě, nejsem vhodný adept na razení lidí a zachraňování jejich nespokojených domácích ložnic. To přenechám jiným a budu to ráda sledovat z vpovzdálí jaké věci jim radí.

Určitou obdobu sexporadny už na webu nemáte, tak ji jen rozšířit?

Na našem redakčním Twitteru i u vás na profilu byla výzva, ať se vaši fanoušci (i hateři, kterých za ta léta budete mít více než dost) zeptají na něco osobního, na co byste zde měla určitě odpovědět. Stydlivost evidentně zahrála své, protože téměř všechny zprávy nám přišly (i vám) do soukromých zpráv či na e-mail z kontaktu.

Otázky od fanoušků z Twitteru:

Jste zamilovaná?

Spíše ovíněná čas od času nějakým galánem z více, než abych monogamisticky milovala 1 konkrétního. Ale oni by si to rádi přáli a rozmazlují mě proto o to více.

S kým aktuálně vyjebáváš?

S tím, kdo splňuje moje nároky na benefity, pěknou káru a stojí mu déle, než 3 minuty při prvním šťouchu. A věř, že jsem drahá na provoz.

Existuješ opravdu?

Ne asi:-)

Budeš mít OnlyFans? Rád si ho budu platit!

Dobré vědět, ale raději si svého kačírka tahej u jiných děvčat, já jsem drahé zboží.

A co nejraději sexperimentujes?

To, kam mě moje nadrženost může zavést. Jde o sílu okamžiku a je jedno, jestli je protějšek velký, malý, asiatka, zrzka, týpek v obleku, nebo režné rozhalence, musí mít tu správnou energii. A pak už to jde ráz na ráz.

Záleží podle tebe na kvalitě sexu velikost péra?😇

V běžných evropských velikostech (+14 a více) ne – mě poslední dobou spíše baví průměry, než délky, ale na to chlapi často zapomínají. Takže neřešte tolik délku, ale i šířka je pro holku dost rajcovní. Kór při prvním rýsování v trenkách či přes upnuté kalhoty. Už ve vteřině ví, jestli vás pustí k sobě, nebo si půjdete pohonit o samotě domů.

Neměla by jsi zájem o sexuálního otroka?

Zkus hádat čubino, dokázal bys mě rozmazlovat natolik, abych si tě nechala? A posílal mi celou svou výplatu, abych ti z ní dávala jen kapesné?

Měl bych dotaz. Snad si to nevyložíš nějak špatně, ale zkusit to musim. Je mi 27 a měl jsem za celej život sex tolikrát, že na to stačí prsty jedný ruky a ještě pokaždý se stejnou holkou, takže moje péro vlastně viděla jen ona. Vždycky mi říkávala jak by v sobě takovýho čůráka mohla mít od rána do večera a jak jsem fakt úžasně velkej, tak se chci jen zeptat na názor někoho jinýho.. Už delší dobu mi to leží v hlavě.

Dle přiložený fotky musím uznat, že rozhodně je velikej a patří do kategorie macků s průměrem, které jsem popisovala v rozhovoru výše. Tohle malinkatý a průměrný pimpulín fakt není.

Stále jsi nymfa?

Jednou nymfa, nadosmrti nymfa. Toho se nedá zbavit, ikdyby někdo chtěl a že já nechci. Já ráda si užívám.

ZA kolik prodáš svoje nahý fotečky?

Hádej, ale na to kamaráde rozhodně nemáš:) A ani na onlyfans mě nenajdeš.

Jak ta knížka, co měla kdysi vyjít, vyjde?

Fakt ne, byla poplatná době a dnes jsem už mnohem línější. Ta motivace by musela být vnější, aby to znovu dopadlo a dotáhlo se do konce.

Máš ráda rimming a i jej ráda poskytuješ?

Ráda ho mám, ale rozhodně ho dělají jen mě, jen ať se snaží mě rozmazlit ze všech stran.

Jsi spíše submisivní nebo spíše dominantní?

Nemám ráda škatulky u jiných, takže ani zde moc nenapovím – jsem více fluidní, reaguji na protějšek – a ještě nikdy neselhala “stejná” rovina v posteli.

Zkusila jsi gang-bang s více muži a vše co k tomu patří obvykle?

Gentlemani i dámy pomlčí, ale moje nadrženost mě rozhodně přivedla v 1 okamžik k více mužům.

[no_toc]

Děkujeme Kláro za rozhovor a ať se ti daří!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: