Považujete se za cílevědomou osobu? Očekáváte od života něco víc, než pravidelné vstávání do práce? Chcete do svého života vnést nevšední zážitky? Toužíte poznávat nová místa, zvyky, kulturu? Pokud jste mladá pohledná žena, možná jste již zvažovala možnost stát se Sugarbaby.

Sugarbaby je šance pro atraktivní ženy

Sugarbaby je označení pro atraktivní ženu, která ví, co chce a neváhá si za tím jít. Není nutné být vyloženě krasavice, atraktivita snese různá měřítka. Aby žena splňovala podmínky pro to, stát se Sugarbaby, musí být pro muže žádoucí. Kromě fyzické krásy muži ocení ženské chování, komunikativnost, upřímný obdiv a přirozený šarm.

U Sugarbaby se předpokládá spíše mladší věk, ale není to úplně striktním pravidlem.

Sugarbaby není jen o sexu

I když samozřejmě sex může a zpravidla bývá důležitou součástí vztahu, není Sugarbaby totéž, jako luxusní prostitutka. Sugarbaby je založeno na generacemi osvědčeném modelu, kdy starší zajištěný muž vstupuje do vztahu s mladší dívkou. V tomto případě si úspěšný a finančně zajištěný muž domlouvá podmínky vztahu s mladou slečnou.

Základním předpokladem vztahu je oboustranná prospěšnost. Muž vstupuje do vztahu financemi, žena nabízí svou společnost. Muž získá atraktivní společnici pro společné chvíle i reprezentační příležitosti, Sugarbaby nemusí řešit finanční záležitosti, nechává se vydržovat svým partnerem a užívá si života se zajištěným mužem.

Přijímá od něj dárky ve formě večeří, zážitků nebo hmotných předmětů.

Často se dostane do vyšší společnosti a podívá se do míst, kam by se za normálních okolností vůbec nepodívala. Kromě materiálních výhod tak je Sugarbaby obohacena i po stránce intelektu a rozvoje osobnosti.

RichMeetBeautiful je tak trochu jiná seznamka

RichMeetBeautiful.com je mezinárodní seznámka se sídlem na Maltě. Na této seznamce se primárně nehledá láska na celý život, ani příležitostný sexuální vztah. Pravidla jsou dána jasně a srozumitelně. Bohatý úspěšný muž si vybírá krásnou ženu. On nabízí kapitál, ona reprezentaci. Předpokladem funkčnosti takového vztahu je jasný účel a oboustranný souhlas. Sugarbaby zde hledá svého patrona, partnera, který by ji finančně zajistil, a získal tak její společnost.

Zjistěte více detailů o Rich Meet Beatifull
ZJISTIT CENU

RichMeetBeautiful je otevřena pro mladé dívky a starší muže

Toto vymezení je pouze orientační. Seznamka je určena pro všechny muže, kteří neřeší peníze a pro všechny ženy, které mají a chtějí těmto mužům co nabídnout. Registrace je otevřena i pro bohaté ženy, které si chtějí najít mladého muže, ale tato kombinace je spíše v menšině. Zrovna tak homosexuálně zaměřené osoby se zde sice registrovat mohou, ale jejich hledání bude značně ztíženo díky jasnému a jednoznačnému vymezení účelu této seznamky.

Seznamka je unikátní vysokým počtem žen, na jednoho úspěšného muže připadají čtyři kandidátky toužící po seznámení.

Bezpečnost a diskrétnost jsou samozřejmostí

Tento seznamovací portál si zakládá na bezpečnosti a ověřování profilů. Při registraci je každý profil prověřen pomocí profilu na sociální síti nebo mobilního telefonu, že se jedná o reálnou osobu. Tímto opatřením je značně sníženo riziko falešných profilů. Rovněž členský poplatek slouží jako eliminace uživatelů, kteří seznámení nemyslí vážně a registrují se z nudy, nebo za jiným účelem.

Součástí registrace je povinné nahrání fotografie.

Z bezpečnostních důvodů může uživatel svou fotografii nechat rozmazat nebo použít funkci masky na obličej. Příjemným bezpečnostním prvkem je i skutečnost, že fotky uživatelů se nezobrazují neregistrovaným osobám.

Registrace probíhá zcela zdarma

Registrace do systému probíhá zcela zdarma. Kromě standardních otázek, jako je věk a místo výskytu, se zde setkáte i s dotazem, jak si představujete finanční situaci hledaného protějšku, kolik a jak očekáváte, že do vás investuje a další otázky související s penězi.

Na této seznamce nejsou hovory o penězích chápány jako něco špatného. Jedná se o obchod a ten potřebuje pravidla. Po nahrání fotky a ověření vašeho účtu jste zaregistrování. Základní registrace vám však neumožňuje využívat téměř žádné funkce.

Logickým následujícím krokem je tedy přechod k VIP členství.

VIP členství je placená služba

Při nákupu VIP členství si můžete vybrat z několika kategorií, které se liší délkou trvání a výší měsíčního poplatku v závislosti na zvolené délce. Aktuální ceník je k dispozici na stránkách seznamky. Placené členství umožňuje prohlížet profily, zasílat a přijímat zprávy, využívat chat a další služby seznamky. Členství je automaticky obnovováno.

V případě, že uživatel chce placené členství ukončit, stačí tak učinit elektronicky, bez nutnosti někam faxovat, psát dopis rukou nebo překonávat obdobné složitosti.

Na seznámení se garance neposkytuje

Seznamka nenabízí žádnou garanci na nalezení partnera. Nepoužívá žádnou vědeckou metodu vyplňování dotazníků a hledání partnerů, kteří by si rozuměli. Princip seznámení je založen na vzájemných požadavcích, vhodné protějšky může uživatel vyhledávat pomocí pokročilých a podrobných filtrů.

Kromě výšky, věku, zájmů, místa a vzhledu lze do filtrů zahrnout i výši příjmu a další podrobnosti.

Seznamka sice nezaručuje nalezení protějšku, ale dává k dispozici kvalitní nástroje a uživatelsky přívětivý prostor.

Komunikace probíhá přes kontaktní formulář

Kromě sekce často kladených otázek je k dispozici kontaktní formulář a e-mail, na kterém můžou uživatelé řešit své problémy v češtině. Zákaznická podpora je dále možná i přes telefon při použití mobilní aplikace. V případě nutnosti kontaktu klasickou poštou je uvedeno sídlo firmy, kam je možné poštu směřovat.

Hodnocení: RichMeetBeautiful si své příznivce najde

Tato seznamka je specifická svým zaměřením. Výhodou je zřejmý účel a jasně nastavená pravidla. Nevýhodou se může jevit morální rozměr takovéhoto typu vztahů, který ovšem zájemci o seznámení zřejmě řešit nebudou. Placené členství je zde sice prodlužováno automaticky, ale jeho zrušení není nijak komplikované.

Bezpečnost seznamky je srovnatelná s ostatními produkty internetového seznamování. Nabízené služby odpovídají zaměření, výše poplatku je na zvážení každého zájemce. Své příznivce si RichMeetBeautiful určitě najde. Zájemcům o tento druh vztahů není důvod seznamku rozmlouvat, svému účelu poslouží.

Klady

Zápory

Plná anonymita Většina funkcí v placené verzi
Funkce mrknutí na jiné uživatele Automatické prodlužování placené verze
Možnost rozmazat / zamaskovat fotografii
Zajímaví partneři a sličné ženy
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: