Rozhodli jste se skoncovat se samotou a najít si vhodného partnera. Říkáte si, proč nevyužít služeb seznamky? Za zkoušku to přece stojí. Ale jak vybrat tu správnou seznamku, když jich je na internetu tolik? Třeba vám naše recenze pomohou. Dnes se zaměříme na seznamku Elitedate.

Elitedate je seznamka pro vážný vztah

Elitedate se na svých stránkách prezentuje jako česká seznamka určená pro vážný vztah. Hledáte-li tedy partnera pro trvalý vztah, jste tu správně.

Provozovatelé portálu si zakládají na ruční kontrole profilů, zda nejsou falešné.

Dbají na podrobné a úplné vyplnění profilu, používání reálné fotky. Některé profily jsou ověřovány i telefonicky. Jejich kontrolní systém by měl zabránit přítomnosti falešných profilů.

Cílí na mladší a střední generaci

Členství v seznamce není nikterak věkově omezeno. Nejčastěji se však registrují lidé mezi 25 a 45 lety. Objevují se však i důchodci a studenti. Nicméně seznamka objektivně uvádí údaje, ze kterých je zjevné, že třeba konkrétně senioři si na této seznamce budou partnera hledat obtížněji.

Je to seznamka pro všechny?

Hlavním posláním seznamky je pomoct lidem nalézt vážný vztah. Klienty se však mohou stát také homosexuálové a různé další alternativně orientované skupiny obyvatel. Seznamka se v tomto na první dojem jeví velmi otevřeně.

Chce vás napřed poznat

Než vám seznamka doporučí vhodné partnery k seznámení, chce napřed poznat vás. Kromě vyplnění profilu tak při registraci vyplníte podrobný osobnostní test. Na základě tohoto testu jsou vám potom vybírání partneři se shodnými nebo podobnými názory na svět a na život.

Do výběru se aktivně zapojujete

Seznamka Elitedate vychází vstříc lidem, kteří neradi ztrácejí kontrolu nad svým životem. Pokud nejste přesvědčeni, že doporučení partnerů na základě vstupního dotazníku je dostatečné, můžete si nastavit vlastní filtry.

V nich uvedete třeba národnost, náboženství, koníčky, bydliště.

Při zasílání kontaktů na případné vhodné kandidáty bere systém v úvahu i nastavení vašich preferencí. Do procesu výběru se tedy aktivně zapojujete.

Skryté profily zvyšují bezpečí

Kromě pečlivé kontroly profilů je dalším bezpečnostním prvkem nepřístupnost profilu neregistrovaným uživatelům. Nemůže se tak stát, že si profily prohlíží i lidé, kteří o seznámení zájem nemají a jen na internetu zabíjejí čas. V neplacené verzi navíc vidí uživatel fotky ostatních rozmazaně. Nehrozí tedy stahování a zneužívání fotek třeba na sociálních sítích.

Detail portálu ve VIDEU:

Bezplatná verze umožní seznámení se systémem

Elitedate je placená seznamka. Placené je však pouze premium členství. Kromě pokrytí nákladů na provoz si Elitedate od placené verze slibuje i odfiltrování zájemců, kteří o vážné seznámení zájem nemají. Placení poplatku by je mělo spolehlivě odradit.

Pokud se chcete se seznamkou více sblížit a zjistit, jestli vám vůbec bude prostředí internetu vyhovovat, máte možnost vyzkoušet základní bezplatné členství.

Funkce základního členství jsou velmi omezené.

Vidíte, kolik uživatelů a jakého pohlaví je registrováno. Můžete se podívat na dostupné profily. Fotky v neplacené verzi jsou však vidět rozmazaně.

Zjistěte více informací o EliteDatingu
ZJISTIT CENU

Cena za plnou verzi

Prémiovou verzi si můžete zakoupit po uvážení, že Elitedate je pro vás skutečně to pravé. Zvolíte si délku členství, volit můžete čtvrt roku, půl roku nebo rok. Aktuální ceník se nachází na stránkách seznamky. Poplatek je odstupňován podle délky členství.

Čím delší členství, tím nižší měsíční poplatky.

Velmi variabilní je způsob úhrady, můžete platit kartou, bankovním převodem, nebo dokonce starou dobrou složenkou.

Při placení přes internet je velká pozornost věnována šifrování a bezpečnosti. Členství není prodlužováno automaticky, ale na požádání.

Jak vypadá seznamování na mobilu – GALERIE

Upozornění na nové protějšky lze regulovat

V případě, že se objeví vhodný protějšek, je vám automaticky zaslána zpráva na uvedený mejl. Stejně tak vám chodí upozornění na zprávy a informace, že jste někoho zaujali. Pokud však oznámení do mejlu nechcete, není nic jednoduššího než si tato oznámení deaktivovat. Elitedate si klade za cíl zásobovat vás pouze zprávami, o které stojíte.

Komunikace se zákazníky

Elitedate klade důraz na vstřícnou komunikaci se svými zákazníky.

V případě nejasností, dotazů, nápadů a postřehů můžete zaslat e-mail, zavolat do seznamky nebo zaslat dopis klasickou poštou.

Provozovatelé vítají nápady na vylepšení. Pro nalezení odpovědí na nejčastější otázky zapátrejte v sekci FAQ. Pokud odpověď na svou otázku nenaleznete, administrativní podpora je připravena věnovat se vám individuálně.

Garance spokojenosti

O garanci spokojenosti nebyla na stránkách seznamky nalezena žádná zmínka. Seznamka tedy negarantuje žádný minimální počet vhodných kandidátů, které budou k vašemu profilu doporučeny. Teoreticky tedy zákazník podstupuje riziko, že zaplatí peníze, ale s nikým se neseznámí. Toto riziko je však kompenzováno možností vybírat si z nalezených profilů podle vlastních kritérií.

Hodnocení seznamky Elitedate

Elitedate je seznamka určená pro vážné seznámení a toto zaměření se snaží pečlivě dodržovat. Ačkoliv většina funkcí a fotky u profilů je dostupná pouze v placené verzi, umožňuje seznamka základní členství na seznámení se systémem. Velmi vstřícný je zákaznický servis, prostředí je jednoduché a přehledné.

Příjemným bonusem je spousta článků na téma seznamování.

Nevýhodou je, že seznamka negarantuje zprostředkování minimálního počtu kontaktů, nezmiňuje se o možnosti využít mobilní aplikace a funkce v bezplatné verzi jsou velmi omezené. Z volně dostupných zkušeností uživatelů však seznamka údajně pro mobilní aplikace podporována je. Tato informace tedy buď na webu chybí a nebo je někde důkladně skryta.

Ze stránek se nedozvíte ani přesný počet registrovaných členů. Velmi seriózně naproti tomu působí fakt, že členství není prodlužováno automaticky, ale pouze na požádání. Pokud hledáte vážný vztah, Elitedate je jednou z cest, která vám v tom může pomoci.

Klady

Zápory

Ruční ověřování Dražší členství
Mobilní aplikace Zprávy jen v placené licenci
Metoda seznámení na vědeckých základech
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Myslim že nejste seriozni seznamka,nabizite muže až rok staré přihlášením a neposíláte vzkazy.Hlavně že vyberete penize.jistě jen pochvala se může odeslat

Zdravíme,

doplnění stejně jako níže – tuto výtku či připomínku je potřeba směřovat přímo k majiteli dané internetové seznamky – zde je to pouze textový test provedený naším redaktorem v daném čase publikace – samotná zkušenost pochází cca z 1-2 měsíců před publikací.

Myslim že nejste seriozni seznamka,nabizite muže až rok staré přihlášením a neposíláte vzkazy.Hlavně že vyberete penize.

Hezký den, tuto zpětnou vazbu byste měla směřovat k samotné recenzi – tenti článek je pouze redakčním testem daného seznamovacího portálu.

Spolupracujeme: