Rozpadl se Vám vztah nebo jste již delší dobu sami? Toužíte najít protějšek, se kterým byste si rozuměli? Máte zájem především o dlouhodobý vážný vztah? V tom případě je jednou z cest, jak znovu najít partnerské štěstí, internetová seznamka. Na seznamce Seznamit.cz je šance potkat svobodného partnera snů.

Seznamit.cz je jednou z největších českých seznamek

Tuto seznamku provozuje česká firma. Na svých stránkách Seznamit.cz uvádí počet registrovaných uživatelů okolo třista tisíc. Řadí se tak k největším internetovým seznamkám u nás. Poměr mužů a žen je téměř vyrovnaný.

Je určená všem zájemcům

Do této seznamky se může zaregistrovat každý zájemce. Seznamka je otevřena homosexuálním i heterosexuálním jedincům. Převážně se zde registrují svobodní uživatelé hledající vážný dlouhodobý vztah. Narazit však můžete i na zájemce o nezávazný flirt.

Výjimkou není ani nalezení protějšku k dopisování, návštěvám kulturních akcí nebo přátelskému posezení.

Registrace a základní funkce jsou zdarma

Registrace prostřednictvím registračního formuláře nezabere příliš času a není nijak složitá. Zájemce o členství vyplní několik požadovaných údajů. Mezi ně patří věk, sexuální orientace, místo výskytu. Uživatel si zvolí přezdívku a uvede platnou e-mailovou adresu. Dále dostane při registraci prostor vyplnit údaje o sobě a hledaném protějšku. Nahrání profilové fotky není povinné, ale vřele doporučované.

Je známou skutečností, že profily bez fotky jsou pro uživatele mnohem méně zajímavé, uživatelé je zpravidla bez povšimnutí přeskakují.

Nahrání kvalitní, výstižné a aktuální fotografie tedy silně zvyšuje šanci, že profil někoho zaujme. Po registraci může uživatel bezplatně prohlížet ostatní profily, využívat možnost filtrů při vyhledávání, kontaktovat ostatní uživatele, psát zprávy a odpovídat na ně.

Zjistěte více detailů o Seznamit.cz
ZJISTIT CENU

VIP členství přináší výhody

Pro uživatele, který se nespokojí s funkcemi poskytovanými v bezplatné verzi, se nabízí možnost zaplatit si VIP členství. Cena členství je poměrně příznivá a přináší řadu výhod. Mezi výhody se řadí snížení zobrazovaných reklam, a tím pohodlnější a rychlejší orientace při vyhledávání.

Jednou z největších předností placeného členství je zobrazování VIP profilu na předních místech, což výrazně zvyšuje šanci na seznámení.

Placené členství rovněž umožňuje spočítat si vhodnost vybraných uživatelů na základě dostupných informací. Aktuální ceník VIP členství je na stránkách seznamky provozovatele. Členství se uzavírá na konkrétní časové období a není automaticky prodlužováno.

Nabízí výpočet vhodnosti vybraného profilu

Vědeckou metodu seznamování založenou na vyplnění podrobného dotazníku nenaleznete. V základní bezplatné verzi probíhá seznámení na základě aktivity uživatele, který vyhledává jednotlivé profily a pokouší se o vzájemný kontakt. V placené verzi je uživatelům dostupná zajímavá funkce.

Na základě informací, které o sobě uživatelé uvádějí, a požadavku na hledaný protějšek dojde k výpočtu vhodnosti zvoleného profilu. Uživatel získává vyjádření, do jaké míry se jeho požadavky na partnera shodují s vybraným profilem. Tato informace umožňuje srovnat si několik vybraných profilů a zjisit, který nejvíce odpovídá a kontaktovat ho přednostně.

Má i další zajímavé funkce

Kromě klasické možnosti vložit inzerát, prohlížet profily a hodnotit fotky ostatních uživatelů nabízí Seznamit.cz i další zajímavé funkce. Funkce rozhovor umožňuje navazovat kontakt s ostatními uživateli, kteří jsou upozorněni, že s nimi chcete vstoupit do rozhovoru.

Funkce sympatie nabízí záložku obsahující profily, které vyjádřily uživateli sympatie.

Uživatel se může rozhodnout, jestli tyto sympatie sdílí, či nikoliv. Za zmínku stojí i funkce deník, která dává uživateli prostor pro psaní deníku. Uživatel zde může zachycovat své myšlenky, postřehy a pocity. Deník je dostupný ostatním uživatelům, stejně tak jako si i autor může číst deníky ostatních. Čtením deníků se tak uživatelé mohou vzájemně více poznat.

Garanci seznámení neposkytuje

Žádnou garanci na seznámení od portálu nečekejte. Aktivita je na každém uživateli. Však poskytuje mnoho nástrojů, jak seznámení dosáhnout. Kromě vložení inzerátu se očekává, že uživatel bude aktivně vyhledávat zajímavé profily. K tomu mu pomáhají kvalitní a podrobné filtry umožňující detalní vyhledávání podle zadaných kritérií. Pilný uživatel využívající všechny nabízené funkce by tedy se seznámením neměl mít problém.

Bezpečnost je spíše průměrná

Na Seznamit.cz neprobíhá manuální schvalování profilů. Velké množství profilů tedy skrývá riziko, že mezi nimi jsou profily falešné. Rovněž na úvodní stránce seznamky jsou i pro neregistrované uživatele přístupné nerozostřené fotografie uživatelů. Toto jsou však problémy běžně se vyskytující u spousty dalších internetových seznamek.

Zákaznická podpora funguje přes e-mail

V případě potřeby řešit problémy se zákaznickou podporou je k dispozici e-mail. V kontaktech je uveden i telefon a pro případ nutnosti zaslat dopis klasickou poštou nechybí ani adresa provozovatele. Není k dispozici živý chat, Seznamit.cz není dostupná jako mobilní aplikace.

Hodnocení: Seznamit.cz nevybočuje z šedého průměru

Nijak se zásadně neliší od ostatních internetových seznamek. Nepřichází s novým nápadem, není ničím zajímavá. Mezi její přednosti patří zejména bezplatná registrace, VIP členství je nabízeno, ale není nutné si ho zakoupit.

Velký počet profilů zvyšuje možnost seznámit se, podle hodnocení uživatelů je však uváděný počet aktivních uživatelů silně nadhodnocen. Spousta profilů je považována za neaktivní nebo falešné. Poměrně nedostatečná je možnost komunikace se zákaznickou podporou, chybí mobilní aplikace. Bezpečnost a ochrana soukromí uživatelů je spíše průměrná než dobrá. Seznamit.cz je takový nevýrazný průměr mezi seznamkami, který nezarmoutí, ani nenadchne.

Klady

Zápory

Možnost registrace a užívání zdarma Neaktivní a falešné profily
VIP členství za příznivou cenu Nižší bezpečnost a ochrana soukromí
Velké množství uživatelů Chybí mobilní aplikace
Zajímavé funkce a pokročilé vyhledávání
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: