Poznáváte rádi nové lidi? Toužíte navázat partnerský vztah nebo přátelství? Klasický inzerát vám připomíná období pravěku? Chcete při seznámení využít moderní technologie, ale přitom ušetřit? V tom případě vyzkoušejte internetovou seznamku Badoo.

Badoo je seznamka s velmi širokou základnou

Badoo je internetová seznamka s celosvětovou působností. Její česká sekce je však plně uzpůsobena českému prostředí. Celosvětově je na Badoo zaregistrováno téměř 500 milionů uživatelů, je tedy opravdu z čeho vybírat.

Badoo je určena všem zájemcům o seznámení

Badoo je určena opravdu pro úplně všechny. Můžete zde hledat vážný vztah, nebo jen nezávazné rande. Vítáni jsou zájemci o příležitostný sexuální zážitek, stejně tak lovci dlouhodobých mileneckých vztahů. Na Badoo je prostor pro hledání přátel i lidí stejného zájmu.

V podstatě vám nebude nikdo bránit, ani pokud se na Badoo rozhodnete najít třeba instalatéra, jen to nebude asi úplně jednoduché a zřejmě budete podezříváni z vedlejších úmyslů, protože Badoo zkrátka primárně pro hledání řemeslníků určeno není. Seznamka Badoo je otevřena pro všechna pohlaví i sexuální orientaci, nejsou zde kladeny žádné překážky, kromě těch porušujících právní předpisy dané země.

Badoo připomíná sociální síť

Badoo sice je internetová seznamka, ale svým uspořádáním se blíží spíše sociální síti. Profil si vyplňuje každý sám, a také ručí za jeho správnost.

Profily nejsou manuálně kontrolovány a schvalovány, což má za následek zvýšený možný zvýšený podíl falešných profilů.

Falešné profily zvyšují riziko zneužití informací

Narazit na falešný profil není jen nepříjemné, falešné profily zvyšují bezpečnostní riziko. Veškeré údaje a fotografie zaslané člověku s falešným profilem mohou být zneužity za účelem vydírání nebo zesměšnění.

Obzvláště mladí lidé jsou vystaveni riziku zneužití údajů, pokud nejsou poučeni o zásadách bezpečného užívání internetu. Mladý člověk může snadno podlehnout mámení internetového nápadníka a poslat mu svou fotku v intimní situaci. Uživatel s falešným profilem pak může snadno chtít další a další fotky pod hrozbou, že ty, co dosud získal, zveřejní.

Rovněž fakt, že registrace je velmi snadná a užívání v základní verzi bezplatné, zvyšuje pravděpodobnost výskytu falešných profilů, a tím výše zmíněné bezpečnostní riziko. Je tedy zásadní, aby rodiče měli přehled o aktivitách svých dětí na internetu a aby s nimi mluvili, poučili je o rizicích.

Badoo lze užívat bezplatně

V režimu bezplatného členství lze na Badoo velmi dobře fungovat, většina funkcí je dostupná. Pro zvýšení šancí na seznámení je možné investovat do placeného prémiového členství. Toto členství je možné si objednat na jeden měsíc, čtvrt nebo půl roku a získat řadu výhod. S prémiovým členstvím se zapínají některé další funkce, jako je třeba zviditelnění uživatelova profilu, informace o návrhu osobních setkání, přidání k oblíbeným. Zpoplatněná verze značí vyšší motivovanost uživatele při seznamování a snižuje riziko falešných nebo nefunkčních profilů.

Zjistěte více detailů o Badoo...
ZJISTIT CENU

Výběr vhodných profilů je intuitivní

Rozhodně zde nečekejte vědeckou metodu, která je charakteristická pro většinu moderních seznamek. Na Badoo nemusíte vyplňovat žádný složitý dotazník, žádné profily vám nejsou nabízeny na základě shody podle dotazníku. Zajímavé profily si vybíráte zcela samostatně a je jen na uživatelích, zda se trefí do vhodného objektu.

Velmi často zde hraje zásadní roli první dojem, proto je doporučováno volit úvodní fotografii, která uživatele dobře charakterizuje.

Garanci seznámení Badoo neposkytuje

Seznamka Badoo žádnou garanci, že objevíte protějšek snů, neposkytuje. A v podstatě ani nemůže, protože nezodpovídá za profily, které si uživatel vybírá samostatně. Z principu fungování podobného jako na sociálních sítích vás Badoo podpoří, umožní vám oslovovat různé zajímavé osoby, ale nedokáže zaručit, že někoho z nich zaujmete vy a že dojde k písemnému nebo později i osobnímu kontaktu.

Čím zajímavější a pravdivější profil si vyrobíte, tím větší je šance, že zaujmete tu správnou osobu.

Zákaznická podpora funguje omezeně

Rozlučte se s myšlenkou, že v případě problémů nebo dotazů si popovídáte s živým operátorem. Ani živelné odeslání e-mailu není tou správnou cestou. Badoo lze kontaktovat pomocí odpovědního formuláře. V případě problémů je doporučeno projít si napřed často kladené otázky. Je velká šance, že váš problém už řešil někdo jiný a často kladené dotazy obsahují odpověď právě na tu vaši.

Pro komunikaci lze využít i mobilní aplikace.

Badoo všude sebou

Mobilní telefony vám umožní mít Badoo všude při sobě, a neprošvihnout tak zajímavou příležitost. Aplikaci badoo si stáhnete do chytrého telefonu. Můžete tak být neustále na příjmu. Aplikace je určena pro systémy s androidem i iOS.

Hodnocení: Badoo přináší za žádné peníze hodně možností

Internetová seznamka Badoo je rozšířena po celém světě. Zároveň však obsahuje českou sekci plně uzpůsobenou na domácí prostředí. Velkým pozitivem je počet registrovaných uživatelů, což představuje obrovské číslo v porovnání s menšími seznamkami.

Potenciální zájemce má tedy určitě z čeho vybírat. Uživatelé, kteří nechtějí utrácet za seznámení peníze, ocení, že na Badoo se dá docela dobře existovat i v základním režimu členství neplaceného. Sympatické na seznamce Badoo je i to, že je otevřena úplně všem a všemu. Za největší negativum seznamky lze považovat bezpečnostní riziko.

Snadná registrace a bezplatné užívání nahrávají tvorbě falešných profilů. Uživatelé za těmito profily mohou ohrožovat mládež a zneužívat data. Pokud však uživatel s těmito riziky počítá, je seznamka Badoo prostředí, které stojí za vyzkoušení k nalezení přátel nebo životní lásky.

Klady

Zápory

Většina funkční v bezplatné verzi Větší počet falešných profilů
Velký počet uživatelů Primárně jde o sociální síť
Mobilní aplikace pro iOS i Android
Celosvětová působnost
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: