Žijete dlouho v partnerském vztahu, ale máte pocit, že se mezi vámi vytratila vášeň? Nebo jste čerstvě zadaní a váš protějšek vám po sexuální stránce nestačí? Hledáte vybouření, oživení? Toužíte experimentovat v oblasti sexu a váš partner je příliš konzervativní? Potřebujete vybít přebytečnou energii? Důvody můžou být různé, ale cesta k řešení je jednoduchá. S internetová seznamkou Victoria Milan máte šanci najít milence nebo milenku na pár kliknutí.

Seznamka Victoria Milan působí v mnoha státech

Victoria Milan je internetová seznamka se sídlem na Maltě. Působí v mnoha státech. Počet registrovaných uživatelů se celosvětově pohybuje kolem 7 milionů. Pro české uživatele je k dispozici česká varianta, která sdružuje okolo čtvrt milionu uživatelů. Dle seznamky se jedná převážně o aktivní profily, protože dbají na jejich ověřování.

Victoria Milan je určena pro nevěru

Seznamka Victoria Milan je svým účelem poměrně neobvyklá. Jejím hlavním posláním je zprostředkovat nalezení mileneckého vztahu. Cílovou skupinou uživatel jsou zadaní lidé, kteří si chtějí najít milenecký vztah. Každý registrovaný uživatel tedy musí počítat s možností, že bude dostávat návrhy na nezávazné sexuální románky a neobvyklé sexuální praktiky.

Registrace vyžaduje splnění podmínek

Registrace je zdarma a postup je poměrně jednoduchý. Zvládne ho i zájemce s menšími počítačovými dovednostmi. Při registraci je však potřeba splnit několik podmínek. Mezi základní patří povinnost vytvořit si anonymní přezdívku. Je zakázáno registrovat se pod svým pravým jménem. Zájemce o seznámení by měl žít ve vážném vztahu. Zájemci o registraci by také neměli trpět předsudky, nezávazné sexuální vztahy by měly považovat za vítanou možnost zpestření sexuálního života.

Bezpečnost závisí na pravdomluvnosti uživatelů

Seznamka má uživatelsky přátelský přístup v tom, že zdůrazňuje svůj pravý účel. Zájemce je tedy hned od počátku informován o podmínkách i pravidlech. Velmi dobře působí, že u nastavených pravidel se provozovatel seznamky snaží i vysvětlovat, k čemu požadovaná pravidla slouží.

Bezpečnost je však do velké míry založena na pravdomluvnosti uživatelů.

Registrace je z velké míry anonymní, kromě ověřovacího e-mailu nebo telefonu nemá provozovatel k dispozici žádné ověřené údaje. Společnost uvádí manuální kontrolu profilů a ověřování jejich aktivity, čímž by se mělo riziko falešných profilů snížit. S určitou mírou nebezpečnosti je však při pohybu v prostředí internetu nutno počítat. Bezpečnost zvyšuje nepřístupnost profilů pro neregistrované uživatele.

Bezpečnost je kladena na anonymitu

Kromě standardní bezpečnosti osob v prostředí internetu je kladen velký důraz na anonymitu uživatelů. Victoria Milan se pustili do velmi odvážného projektu, kde riziko odhalení by mohlo mít nedozírné následky. Stěžejním bodem je tedy zachování anonymity. Uživatelé používají přezdívky, velmi příjemným bezpečnostním prvkem je dokonalá kontrola nad vlastními fotografiemi.

Uživatel si může nastavit, komu se fotky zobrazí.

Zároveň stránky nabízejí možnost úprav fotek rozličnými způsoby do podoby, kdy uživatel na fotografii není k poznání. Velký důraz je kladen na odpojení uživatelských profilů od sociálních sítí, aby nedošlo k porušení anonymity.

Vědeckou metodu zde nehledejte

Uživatel není podroben výslechu v podobně osobnostního dotazníku a následně není zavalen profily s dokonalou shodou. Účel seznamky je natolik specifický, že je vše ponecháno náhodě. Uživatel si vybírá z profilů a sám je vybírán ostatními uživateli. Seznamka je doplněna o několik hravých prvků a funkcí, jako je třeba šťouchnutí.

K vyhledávání vhodných protějšků slouží filtry, které vybírají požadované kandidáty podle informací, které o sobě sdělili v profilu.

Není samozřejmě nutné hned navazovat sexuální kontakt, je čistě na uživatelích, jestli dojde k osobnímu setkání, nebo třeba pro ně bude dostatečný chat. Velmi originálním bezpečnostním prvkem je tlačítko „panika“. Pokud dojde ke stisknutí tlačítka, stránky seznamky se automaticky přesměrují na nějakou neškodnou verzi.

Pokud se tedy blíží oficiální partner/ka, riziko odhalení je tak téměř nulové. Victoria Milan dbá i na takový detail, jako je seznam položek na placení účtu. Název seznamky se na výpisu neobjeví a zákazník se tím pádem nemusí bát odhalení.

Zjistěte více detailů o Victoria Milan
ZJISTIT CENU

Zdarma je pouze registrace

Registrace je zdarma, ale víc už skoro nic. Pokud to uživatel myslí s nalezeném mileneckého vztahu vážně, investice do placené verze se rozhodně vyplatí.

Aktivace prémiového členství umožňuje využívat naplno služeb Victoria Milan.

VIP člen může zobrazovat všechny profily, nastavovat filtry podle místa, věku, vzhledu, sexuální náruživosti, hrát hry, oslovovat zajímavé osoby. Členství je obnovováno automaticky, ceny jsou uvedeny a stránkách seznamky. Zrušení členství je trošku komplikované, u placené verze je postup poněkud krkolomný. Před registrací je tedy potřeba věnovat značnou pozornost čtení obchodních podmínek.

Komunikace funguje několika způsoby

Pro konzervativní uživatele je na stránkách uvedeno sídlo firmy, kam lze zasílat dopisy klasickou poštou. Tato forma komunikace se však příliš nepředpokládá. Uživatelé, kteří preferují klasickou poštu, nebývají cílovými objekty pro seznamku nabízející nalezení nevěry. Na zákaznický servis se dá obrátit přes e-mail. K dispozici je i mobilní aplikace.

Hodnocení: Seznamka je originálně zacílena

Cílení seznamky je originální, odvážné a poměrně ojedinělé. Pozitivně působí celková prezentace seznamky, jasné a zřetelné sdělení co a pro koho nabízí a za jakých podmínek. Velkou předností jsou bezpečnostní prvky, které chrání anonymitu zákazníků.

Propracovaný systém filtrů dává reálnou šanci k nalezení vytouženého objektu. Záporem této seznamky je automatické prodlužování členství a odchozí platby z platebních karet. Toto je však nešvar vyskytující se u spousty jiných seznamek. P

ro Victoria Milan mluví skutečnost, že ukončení placené verze členství není až zas tak moc složité. Není vyžadován ručně psaný dopis odeslaný faxem, seznamka zjevně chápe, že se nachází ve dvacátém prvním století. I přes mnohé negativní zkušenosti uživatelů seznamka stojí za vyzkoušení, jste-li zájemcem o nezávislý sex. Jen je potřeba věnovat čas a sílu čtení obchodních podmínek.

Klady

Zápory

Anonymní registrace Citelná část funkcí až v Premium verzi
Detailní filtrace mezi uživateli Primárně pro zadané muže / ženy
Nastavení soukromí (fotky, informace, ...) Náročnější zrušení placení / účtu
Detaily profilů jen pro registrované
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: