Toužíte po sexu a zrovna nemáte partnera? Žijete v trvalém svazku, ale potřebujete okořenit sexuální život? Máte rádi dobrodružství a neváháte mu jít naproti? Chcete si užívat sex, ale ještě se necítíte na navázání pevného partnerského vztahu? V tom případě zkuste štěstí na seznamce amateri.com.

Amateri.com působí v regionech

Internetová seznamka je provozována společností se sídlem v USA, českým uživatelům však nabízí sekci plně v češtině. Znalost cizího jazyka tedy není podmínkou pro využívání této seznamky. Volba státu a regionu pomáhá k snadnějšímu výběru případného partnera. Člověk vyskytující se na druhém konci světa může být velmi zábavná a inspirativní osobnost pro dopisování, ale pro reálný kontakt je vzdálenost velmi důležitým měřítkem.

Amateri.com jde přímo k věci

Tato seznamka rozhodně nechodí kolem horké kaše. Jejím hlavním cílem je sex a provozovatelé neváhají dát hlavní myšlenku jednoznačně najevo. Jasná prezentace účelu je příjemná a prospěšná pro zájemce i odpůrce. Ti první mají usnadněné hledání, ti druzí získávají možnost rovnou stránky opustit, a třeba se přesměrovat na nějakou seznamku, která s nimi bude lépe souznít. V každém případě se tedy jedná o ušetření času.

Seznamka je otevřena pro všechny dospělé

Amateri.com je otevřena pro všechny zájemce, kteří dovršili hranici dospělosti. Mohou se zde registrovat jednotlivci i páry, svobodní, ženatí či vdaní, registrovaní partneři.

Roli nehraje věk, vzhled, rasa, náboženství ani vzdělání.

Předpokladem pro registraci je však ochota tolerovat, že si lidé hledají partnery pro nezávazný sex. Zájemce, který se rozhodne pro registraci, musí počítat s tím, že mu nejspíše budou chodit nabídky nezávazného sexu a tato skutečnost by ho rozhodně neměla pohoršovat.

Registrace je jednoduchá a zdarma

Registrace do seznamky je velmi snadná a rychlá. Uživatel vyplní e-mail, přezdívku a ještě několik doplňujícíh údajů a registrace je hotova. Pro dokončení registrace a aktivování uživatelského účtu je potřeba ještě potvrdit e-mail rozkliknutím zaslaného odkazu. Dva dny po aktivaci profilu může uživatel zadat svůj první inzerát. Základní registrace je bez poplatků.

VIP členství zpřístupní funkce navíc

Pokud se uživatel rozhodne využívat možnosti seznamky naplno, může si zaplatit VIP členství. Aktuální ceník je zveřejněn na stránkách seznamky Amateri.com. VIP členství lze uzavřít na měsíc, čtvrt nebo půl roku a celý rok. S placeným členstvím získá uživatel web bez reklam, neomezený přístup k videím a různé podrobné statistiky.

Členství není automaticky obnovováno.

Amateri.com nabízí zajímavé funkce

Seznamka nabízí poměrně moderní a zajímavé funkce, některé i v bezplatné verzi. Při procházení inzerátů uživatel ocení možnost nastavení filtrů, které zjednoduší a zpřesní vyhledávací dotaz. Uživatelé mohou vkládat videa, svoje fotky, provozovat videochat, hledat inspiraci v blogu i magazínu. Seznamka se tedy neprezentuje pouze jako místo pro vkládání inzerátů, je to spíše komunita podobně smýšlejících lidí, kteří hledají spřízněnou duši pro erotické zážitky.

Zjistěte více informací o Amatérech
ZJISTIT CENU

Jaké filtry nabízí

Nechybí klasické seznamovací kolečko a páry:

 • Ona hledá jeho
 • On hledá ji
 • Pár hledá pár
 • Pár hledá ji

A další atypické:

 • Swingers párty
 • Milenecké azyly
 • Ona nabízí služby
 • Erotické dopisování
 • Fotografování – nabídka/poptávka

A vyloženě komerční:

 • Pár nabízí služby
 • Striptýz
 • Podniky a kluby
 • Erotické služby
 • Masáže/sauna
 • S/M studia
 • a další…

Všechny jsou zde:

Bezpečnost je srovnatelná s ostatními seznamkami

Ověřování profilu rozkliknutím odkazu v e-mailové adrese není dostatečný způsob pro eliminaci falešných profilů. Jistou možností je ověřování profilu pomocí fotky, kdy je uživatel vyfocen s nápisem svojí přezdívky.

Tato možnost ověření je však zde pouze dobrovolná.

Rovněž fotky i videa jsou přístupné i uživatelům bez aktivovaného VIP členství. Uživatel si musí dávat pozor, jaký obsah zveřejňuje.

Záruky seznamka neposkytuje

Seznamování je čistě v režii uživatelů. Seznamka nenabízí žádné záruky na seznámení nebo prožití sexuálního dobrodružství, ani pro VIP uživatele. Na této seznamce je však k dispozici tolik nástrojů, podpůrných pomůcek a rad, že pokud uživatel po seznámení touží, s velkou pravděpodobností dříve nebo později uspěje.

Komunikace probíhá více kanály

V případě potřeby něco probrat se zákaznickou podporou se uživatel může obrátit na podporu e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro vyznavače klasické pošty je uvedeno i sídlo provozovatele, kam se dá v případě potřeby zaslat dopis.

O možnostech využití seznamky Amateri.com pro mobilní aplikace zatím seznamka nic neuvádí.

Funkce slušný režim chrání mládež

Seznamka Amateri.com nabízí několik stupňů ochrany tak, aby se obsah určený pro dospělé nedostal k dětem. Prvním možností je nutnost potvrdit, že je návštěvník stránek dospělý. Druhou zajímavou funkcí je nastavení slušného režimu. Při volbě slušného režimu se místo erotických fotek objeví fotky pejsků a kočiček. Tuto funkci může využít třeba dospělý, který je nečekaně navštíven u počítače nezletilou osobou.

Hodnocení: Férová seznamka s jasným cílem

Seznamka Amateri.com se netají svým účelem. Je určena pro lidi, kteří chtějí sex a neváhají jít přímo k cíli. Je příjemné, že zdarma se lze nejen registrovat, ale i seznamku využívat, i když v poněkud omezeném režimu. Není-li uživatel do seznamování ochoten investovat peníze za VIP členství, i bezplatná verze dokáže splnit účel, kterým je většinou seznámení kvůli nezávaznému sexu.

Důležitým faktorem je, že VIP členství není automaticky prodlužováno. Tím se seznamka Amateri.com vyhnula řazení mezi seznamky, které mnoho uživatelů považuje za podvodné, zneužívající nepozornosti členů. Velmi sympatickou funkcí je možnost nastavení slušného režimu, kdy nahé fotky nahradí kočičky a pejsci. Jednoduchý, ale praktický počin, který dokáže ochránit dítě náhodně vběhnoucí k osobě u počítače.

Nejčastěji si uživatelé stěžují na falešné profily, ale to je slabina většiny internetových seznamek. Velkým nedostatkem pro některé uživatele je možnost podávat inzerát až dva dny po aktivaci účtu. Natěšený uživatel by si zřejmě raději vybíral hned po registraci a neztrácel dva dny čekáním.

Navíc toto pravidlo připadá uživatelům nelogické a ze strany provozovatele nebylo dostatečně objasněno.

Přes výše zmíněné nedostatky je však seznamka Amateri.com dobrým místem k lovu sexuálních partnerů bez nutnosti závazků.

Klady

Zápory

Kombinace seznamky a erotického portálu Ověřování profilů je dobrovolné - výhoda i nevýhoda
Bez automatického obnovování placeného členství Fotky, profily, ... jsou veřejně dostupné
Ideální pro erotické seznámení v ČR Bez mobilní aplikace
Zákaznická podpora dostupná na telefonu, e-mailu i poštou
Možnost nastavení slušného režimu
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 18 názorů

Nemůžu moc souhlasit! Na Amatérech jsem už několik měsíců – cca od ledna 24. Potkala jsem spoustu mužů (a ne jen jednotlivě pro ONS) a každý mi přinesl něco nového a zajímavého. Věřím, že jednou využiji všechny tyto zkušenosti ve vztahu. To už nebudu tak řádící jako teď v 22 v rozpuku O:) Nicméně zatím nechci být vázána a zkouším co se dá – seznámíme se taky? O:)) napiš

Děkujeme mockrát za vaši zkušenost! Jsme rádi, že využíváte moderních možností na seznámení a prohlubujete své intim. zážitky. :)) Užívejte dál!

Jsem nadšený ze všeho na této seznamce. Investoval jsem do půlročního členství a musím říct, že to stálo za to. Mám přístup ke všem videím, včetně těch, které jsou označeny jako VIP. Celkově se tu cítím skvěle a navíc tu potkávám krásné ženy. A nově s emi líbí, že se dají kupovat fotky a videa jako na onlyfans, ale za jednorázové platby a ne opakované členství u konrétní díkvy. Za mě super posun a krok od provozovatele – je to za interní kredity/doláče. 🙂 Využívám rád. Femdom a petuskap doporučuji!

Děkujeme za tipy, Petuskap známe, měli jsme s ní dokonce rozhovor a testuje pro nás nově: https://www.lascivni.cz/rozhovory/princess-petuskap-onlyfans/ a https://www.lascivni.cz/author/princess-petuskap/

Na koho tam narážíte? Jsem moc rád, žejsem se registroval. Jasně, ne všichni na sraz dorazili, ale našel jsem tam svou aktuální manželku. Tam jsme se vyřádili a ted si užíváme spolu. Já jsem s touto seznamkou velmi spokojený!

Děkujeme za vaši zkušenost, Petře!

Rád si natluču sám, takže nedám na zkušenosti ostatních, chci si to projít sám pěkně. Chtěl jsem si najít nějakou zábavu a když jsem objevil váš článek, rozhodl jsem se vyzkoušet registraci na amateri.cz. Teď jsem zvědavý, jak se mi tam bude dařit v lovení – offline mi to jde, tak proč by ne online 🙂 To nebude tak odlišné co

Dejte pak prosím vědět, jak to dopadlo, ty zkušenosti ostatních jsou dost smíšené, ač sami jsme neměli takové problémy. 🙂 A hledáme tam nové parťáky, nejen do postelových dobrodružstvích.

To nezní jako dobrý začátek! Je sice skvělé, že jsem narazila na článek o této seznamc, ale začínám se docela bát. Doufám, že moje zkušenost s touto registrací bude více pozitivní a že najdu někoho…

Souhlasíme, ta zkušenost není tak pozitivní, jak by si někdo mohl přát, ale doufáme, že se ty zkušenosti zlepší časem!

Ty zkušenosti ostatních tady zní docela frustrující. ACH JO!

Po půl roce od registrace se mi ozvali pouze dva divno-lidi, nevím jak to jinak napsat, na které jsem raději ani neodpovídala. Jinak to vypadá jako velká slabota. Doufám, že se situace zlepší a najdeme, jinak se neumím seznamovat – někoho zajímavého!

Rozumíme a děkujeme za zkušenost – to, že vás kontaktovali jen 2 je s podivem = dívky bývají zasypané zástupy mužů a profilů, které je chtějí kontaktovat. Měla jste vyplněné foto, co hledáte, jestli jste v vztahu, …?

Přidávám moji zkušenost, našel jsem tuhle recenzi na Googlu!

U mě to zatím není nic extra, trochu mě to zklamalo. Sice jsem dostal pár odpovědí od žen, ale nakonec se nic neudálo, kromě jednoho případu, který taky nebyl nic extra.
Nicméně, stále neztrácím naději. A hledám protějšek ideální, už jsem zoufalý.

Hezký den, děkujeme za váš komentář a zkušenost! A vzhledem k počtu komentářů z daného dne, kdy jste psal i vy, tak evidentně jsme se objevili vysoko ve vyhledávání na Googlu na dotazy typu Amatéři recenze apod. jinak si to neumíme představit, jak by se tolik lidí k nám mohou nově nahrnout. 🙂 Díky za vás a že jste napsal! Držíme palce, že se vaše situace brzy zlomí!

Zaregistroval jsem se nedávno tak tř týdny cca, takže nemohu poskytnout přílišný hodnotící názor, ale zatím jsem velmi spokojený. Už jsem dostal odpovědi od několika lidí, takže doufám, že to bude v pořádku. A že se s manželkou a jimi reálně sejdeme, chceme více swingovat O:)

Děkujeme Stydlivko za zkušenost, i že jste překonala stud do registrace k nim i ke komentáři zde. 🙂 Snad najdete, co hledáte!

Ahoj, mám svoji zkušenost. Byl jsem už bohužel třikrát zablokován kvůli podezření, že mám na svém účtu fotky nezletilých osob.

Ani jedna z těchto fotek nezobrazovala žádnou ženu, která by nebyla plnoletá, přesto mi byl účet zablokován. Nikdy nevíte, s kým vlastně komunikujete.

Nedostáváte žádné informace. Už do této podvodné seznamky, ze které stejně nic nevyjde, nic moc.

Zdravíme, to nás mrzí, ale nedokážeme videt do pravidel a rozhodnutí administrátorů jiných služeb, řešil bych to primárně s nimi.

Stránka je opravdu hrozná. Muži homosexuální a nebo bisexuální reagují na inzeráty od heterosexuálních jedinců. To se mi prostě nelíbí Je zde spousta falešných ženských profilů – asi profi holky?. Uživatelé se zde chovají jako uražené malé děti, kterým někdo sebral hračku. Pokud jim napíšete, často ani neodpoví, nejsou schopni toho zvládnout. Nejsem z toho odvařený s partnerkou.

Hezký den, bereme to tak, že homosexuálové a bisexuálové se snaží lovit i ve vodách heterosexuálů, protože spoustu z nich může být bi-curious, sám vím o co se jedná a proč to dělají. Takže zkuste mít s nimi trpělivost, podívejte se případně na nastavení svého profilu, jestli tam nemáte něco, co by je vyloženě lákalo, jestli máte správně orientaci. Apod. Držíme palce. 🙂

Tady se skutečná setkání dějí spíše výjimečně. Je to spíše o virtuální výměně amatérských fotek. V podstatě každý zde uvádí, že hledá něco, ale ve skutečnosti tomu tak není. Téměř nikdo neuvádí svůj telefonní kontakt nebo jiný způsob spojení, což je v dnešní době základní požadavek při seznámení. Amatéři už mají za sebou svůj vrchol. Stali se spíše místem pro lidi, kteří už fakticky nezajímají nikoho.

Děkujeme za komentář – a rozumíme, že telefon je mnohem vhodnější nástroj na kontaktování. 🙂 Ať se to zlepší.

Určitě nedoporučuji registrovat se na tomto webu! Pokud hledáte sex, nenajdete ho zde! Pokud jste osobou, která ráda sdílí detaily svého těla, neuspějete zde! Administrátoři se drží pravidel webu, která zakazují nahrávání extrémů. Za extrém považují i detaily análního otvoru.

Paradoxně je zde však mnoho videí a galerií obsahujících tyto extrémy! Sám jsem se pokusil nahrát materiál, který nebyl schválen, s důvodem nevhodnosti obsahu detailů análního otvoru. Avšak jiným uživatelům bylo toto povoleno. Co zde ještě můžete najít? 99% uživatelů jsou ženatí, mnozí z nich bisexuálové nebo gayové, a mnoho z nich je podvodníků. Pokud hledáte seznámení, zde ho rozhodně nenajdete!!!!

Zde je také mnoho falešných profilů, které jsou upraveny pomocí AI nebo jsou dokonce úplně falešné, a to i přesto, že je admini schvalují. Bohužel nelze věřit nikomu ani ničemu na tomto webu!

Hezký den, rozumíme, je škoda, že máte takovou zkušenost. Překvapuje mě, že zrovna anální sex, věneček, otvor, … a jeho detaily mají problémy s touhle tematikou. Zrovna bychom právěže čekali na tomto serveru (a hlavně i po phledu na hlavní stránku, kde jsou už galerie notně explicitní, že to bude dávat smysl i pro administrátory a ostatní členové vás rádi přijmou do komunity. To nám narovinu hlava nebere. Jak na to administrátoři reagovali, odvolávali jste proti tomu rozhodnutí Michale? Děkuji.

Jsem aktivní na Amatérkách téměř od samého začátku – zjistil jsem to z článku. Mám pozitivní zkušenosti a podařilo se mi se několikrát setkat, navázat několik zajímavých vztahů (za ty roky se snad nemusím stydět za střídání – ale nikdy ne souběžně!).

Co se týče podvodníků, kteří se vydávají za ženy, kde vlastně nejsou? A co nadřazování někoho jiného? To se děje i jinde. Co se týče spamování a dalších podobných chyb, jak můžete být jisti, že jsou to vlastníci profilů Amatérek? Koneckonců, nechodíte jen sem, že ne? Já jsem zkoumal zajímavé věci i na dalších webech, které jsou pro administrátory finančně náročné. A sexuální „byznys“ je z finančního hlediska obzvlášť náročný!

Takže ať se máte dobře, vy všichni, kteří si myslíte, že jste našli problém…

Děkujeme MIndy za vaši zkušenost. Situace kolem lidí, kteří se vydávají za někoho jiného bude asi plošná všude – doporučujeme je pečlivě nahlašovat, je na to přímo políčko u profilu. :)) Ať máte příště lepší ruku/tip pro nové seznámení.

Dnes jsem byl kvůli slušné, ale negativní reakci – komentářům (To je hnus) na galerii na tomto webu zbaven možnosti psát další komentáře, což mi připadá jako omezení mého práva a porušení Ústavy ČR, konkrétně svobody slova a vyjadřování ze strany Amateri.cz. Nebylo mi známo, že lidé, kteří zde sdílejí své fotografie a veřejně se prezentují, nemohou být kritizováni (a to i slušně), jinak se dostanou do potíží. To mi připadá jako další případ tzv. „DEMOKRATICKÉHO“ serveru.

Hezký den Randy, bereme, vzhledem k počtu dnešních komentářů, že se tato recenze dostala asi ve vyhledávání či sociálních profilech někde vysoko, protože tu máme neskutečnou frontu zkušeností a dotazů na české amatéry. Berme prosím v potaz, že se jedná o soukromý projekt, stejně jako naše Lascivní.cz a každý takový projekt má určitá pravidla a chování a norem, které ovlivňují právě uživatelské vstupy – komentáře, média, fotky, videa… takže je to na nastavení každého z formátů, aby to provozovateli i náštěvníkům (ideálně 1:1) sedělo. Ale chápeme, že se nezavděčí všem.

nedoporuciji .. teto seznamce se vyhnete !

je plna uchylu a arogantnich adminu v cele s hlavnim adminem s iq tykve

za vse chteji platby .. mazou vam inzeraty jen tak a porusuji pravidla osobnich udaju

coz mi potvrdil i kamarad kteremu se jeho fotky a zpravy staly verejnymy i s udaji praveho jmena

je to banda idiotu a arogantnich vetsinou bez iq adminu

Děkujeme za zpětnou vazbu, snad vám lépe poslouží třeba jiné seznamky z našich redakčních testů: https://www.lascivni.cz/recenze/on-line-seznamky/

Nejhorší seznamka všech dob. Admini si povolujou co sem jim chce a dělaj velké rozdíly. Co se týče profilu tak je to samej prolhanej mamrd,falešný profily. Na tuto seznamku podat trestné oznámení nic jiného. Jsou to zloději který okrádají o peníze . Rozhodně tuto seznamku nedoporučuji. Jsou to jen falešný mamrdi nic víc nejsou .

Velice špatná zkušenost Amatéři je velice pochybná stránka kde se vyskytuje spousty falešných profilů žen a párů a vytváří to dojem že je připojeno spoutat uživatelů. Mnoho falešných profilů vybízí ke koupi VIP členství ale to vaše šance na seznámení vůbec nezvyšuje. Dále na amaterech je cenzura na chatu když na tuto věc upozornite na chatu správce chatu vám
okamžitě zabrání ke vstupu do místnosti.

Hezký den,

děkujeme mockrát za další uživatelskou zkušenost – vyloženě váš zážitek jsme sami při testování nezažili, komuniovali jsme s mnoha amatérskými autory/autorkami. Vazba na VIP členství určitě bude zmiňována, protože odemyká různé funkce, galerie/videa. Cenzura je relativní pojem – jistě mají ke své službě a tedy i chatu nějakou etickou, morální či jinou klauzuli či kodex/podmínky, takže se nedá takto bez dalších informací říci, kde je ukrytý problém a na které straně je.

Amatéři ? Nejhorší seznamka plná falešných profilu spousta řeči a skutek útěk , nedoporučuji

Souhlasim… pojdme se domluvit zde… 🙂

Klidně to zkuste z toho udělat alternativní možnost na seznámení – vzhledem k tematice stránek nejspíše pro hrátky. 🙂

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu – určitě existuje více zkušeností a pohledů na každou seznamko. Děkujeme!

Spolupracujeme: