Toužíte po sexu a zrovna nemáte partnera? Žijete v trvalém svazku, ale potřebujete okořenit sexuální život? Máte rádi dobrodružství a neváháte mu jít naproti? Chcete si užívat sex, ale ještě se necítíte na navázání pevného partnerského vztahu? V tom případě zkuste štěstí na seznamce amateri.com.

Amateri.com působí v regionech

Internetová seznamka je provozována společností se sídlem v USA, českým uživatelům však nabízí sekci plně v češtině. Znalost cizího jazyka tedy není podmínkou pro využívání této seznamky. Volba státu a regionu pomáhá k snadnějšímu výběru případného partnera. Člověk vyskytující se na druhém konci světa může být velmi zábavná a inspirativní osobnost pro dopisování, ale pro reálný kontakt je vzdálenost velmi důležitým měřítkem.

Amateri.com jde přímo k věci

Tato seznamka rozhodně nechodí kolem horké kaše. Jejím hlavním cílem je sex a provozovatelé neváhají dát hlavní myšlenku jednoznačně najevo. Jasná prezentace účelu je příjemná a prospěšná pro zájemce i odpůrce. Ti první mají usnadněné hledání, ti druzí získávají možnost rovnou stránky opustit, a třeba se přesměrovat na nějakou seznamku, která s nimi bude lépe souznít. V každém případě se tedy jedná o ušetření času.

Seznamka je otevřena pro všechny dospělé

Amateri.com je otevřena pro všechny zájemce, kteří dovršili hranici dospělosti. Mohou se zde registrovat jednotlivci i páry, svobodní, ženatí či vdaní, registrovaní partneři.

Roli nehraje věk, vzhled, rasa, náboženství ani vzdělání.

Předpokladem pro registraci je však ochota tolerovat, že si lidé hledají partnery pro nezávazný sex. Zájemce, který se rozhodne pro registraci, musí počítat s tím, že mu nejspíše budou chodit nabídky nezávazného sexu a tato skutečnost by ho rozhodně neměla pohoršovat.

Registrace je jednoduchá a zdarma

Registrace do seznamky je velmi snadná a rychlá. Uživatel vyplní e-mail, přezdívku a ještě několik doplňujícíh údajů a registrace je hotova. Pro dokončení registrace a aktivování uživatelského účtu je potřeba ještě potvrdit e-mail rozkliknutím zaslaného odkazu. Dva dny po aktivaci profilu může uživatel zadat svůj první inzerát. Základní registrace je bez poplatků.

VIP členství zpřístupní funkce navíc

Pokud se uživatel rozhodne využívat možnosti seznamky naplno, může si zaplatit VIP členství. Aktuální ceník je zveřejněn na stránkách seznamky Amateri.com. VIP členství lze uzavřít na měsíc, čtvrt nebo půl roku a celý rok. S placeným členstvím získá uživatel web bez reklam, neomezený přístup k videím a různé podrobné statistiky.

Členství není automaticky obnovováno.

Amateri.com nabízí zajímavé funkce

Seznamka nabízí poměrně moderní a zajímavé funkce, některé i v bezplatné verzi. Při procházení inzerátů uživatel ocení možnost nastavení filtrů, které zjednoduší a zpřesní vyhledávací dotaz. Uživatelé mohou vkládat videa, svoje fotky, provozovat videochat, hledat inspiraci v blogu i magazínu. Seznamka se tedy neprezentuje pouze jako místo pro vkládání inzerátů, je to spíše komunita podobně smýšlejících lidí, kteří hledají spřízněnou duši pro erotické zážitky.

Zjistěte více informací o Amatérech
ZJISTIT CENU

Jaké filtry nabízí

Nechybí klasické seznamovací kolečko a páry:

 • Ona hledá jeho
 • On hledá ji
 • Pár hledá pár
 • Pár hledá ji

A další atypické:

 • Swingers párty
 • Milenecké azyly
 • Ona nabízí služby
 • Erotické dopisování
 • Fotografování – nabídka/poptávka

A vyloženě komerční:

 • Pár nabízí služby
 • Striptýz
 • Podniky a kluby
 • Erotické služby
 • Masáže/sauna
 • S/M studia
 • a další…

Všechny jsou zde:

Bezpečnost je srovnatelná s ostatními seznamkami

Ověřování profilu rozkliknutím odkazu v e-mailové adrese není dostatečný způsob pro eliminaci falešných profilů. Jistou možností je ověřování profilu pomocí fotky, kdy je uživatel vyfocen s nápisem svojí přezdívky.

Tato možnost ověření je však zde pouze dobrovolná.

Rovněž fotky i videa jsou přístupné i uživatelům bez aktivovaného VIP členství. Uživatel si musí dávat pozor, jaký obsah zveřejňuje.

Záruky seznamka neposkytuje

Seznamování je čistě v režii uživatelů. Seznamka nenabízí žádné záruky na seznámení nebo prožití sexuálního dobrodružství, ani pro VIP uživatele. Na této seznamce je však k dispozici tolik nástrojů, podpůrných pomůcek a rad, že pokud uživatel po seznámení touží, s velkou pravděpodobností dříve nebo později uspěje.

Komunikace probíhá více kanály

V případě potřeby něco probrat se zákaznickou podporou se uživatel může obrátit na podporu e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro vyznavače klasické pošty je uvedeno i sídlo provozovatele, kam se dá v případě potřeby zaslat dopis.

O možnostech využití seznamky Amateri.com pro mobilní aplikace zatím seznamka nic neuvádí.

Funkce slušný režim chrání mládež

Seznamka Amateri.com nabízí několik stupňů ochrany tak, aby se obsah určený pro dospělé nedostal k dětem. Prvním možností je nutnost potvrdit, že je návštěvník stránek dospělý. Druhou zajímavou funkcí je nastavení slušného režimu. Při volbě slušného režimu se místo erotických fotek objeví fotky pejsků a kočiček. Tuto funkci může využít třeba dospělý, který je nečekaně navštíven u počítače nezletilou osobou.

Hodnocení: Férová seznamka s jasným cílem

Seznamka Amateri.com se netají svým účelem. Je určena pro lidi, kteří chtějí sex a neváhají jít přímo k cíli. Je příjemné, že zdarma se lze nejen registrovat, ale i seznamku využívat, i když v poněkud omezeném režimu. Není-li uživatel do seznamování ochoten investovat peníze za VIP členství, i bezplatná verze dokáže splnit účel, kterým je většinou seznámení kvůli nezávaznému sexu.

Důležitým faktorem je, že VIP členství není automaticky prodlužováno. Tím se seznamka Amateri.com vyhnula řazení mezi seznamky, které mnoho uživatelů považuje za podvodné, zneužívající nepozornosti členů. Velmi sympatickou funkcí je možnost nastavení slušného režimu, kdy nahé fotky nahradí kočičky a pejsci. Jednoduchý, ale praktický počin, který dokáže ochránit dítě náhodně vběhnoucí k osobě u počítače.

Nejčastěji si uživatelé stěžují na falešné profily, ale to je slabina většiny internetových seznamek. Velkým nedostatkem pro některé uživatele je možnost podávat inzerát až dva dny po aktivaci účtu. Natěšený uživatel by si zřejmě raději vybíral hned po registraci a neztrácel dva dny čekáním.

Navíc toto pravidlo připadá uživatelům nelogické a ze strany provozovatele nebylo dostatečně objasněno.

Přes výše zmíněné nedostatky je však seznamka Amateri.com dobrým místem k lovu sexuálních partnerů bez nutnosti závazků.

Klady

Zápory

Kombinace seznamky a erotického portálu Ověřování profilů je dobrovolné - výhoda i nevýhoda
Bez automatického obnovování placeného členství Fotky, profily, ... jsou veřejně dostupné
Ideální pro erotické seznámení v ČR Bez mobilní aplikace
Zákaznická podpora dostupná na telefonu, e-mailu i poštou
Možnost nastavení slušného režimu
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

nedoporuciji .. teto seznamce se vyhnete !

je plna uchylu a arogantnich adminu v cele s hlavnim adminem s iq tykve

za vse chteji platby .. mazou vam inzeraty jen tak a porusuji pravidla osobnich udaju

coz mi potvrdil i kamarad kteremu se jeho fotky a zpravy staly verejnymy i s udaji praveho jmena

je to banda idiotu a arogantnich vetsinou bez iq adminu

Děkujeme za zpětnou vazbu, snad vám lépe poslouží třeba jiné seznamky z našich redakčních testů: https://www.lascivni.cz/recenze/on-line-seznamky/

Nejhorší seznamka všech dob. Admini si povolujou co sem jim chce a dělaj velké rozdíly. Co se týče profilu tak je to samej prolhanej mamrd,falešný profily. Na tuto seznamku podat trestné oznámení nic jiného. Jsou to zloději který okrádají o peníze . Rozhodně tuto seznamku nedoporučuji. Jsou to jen falešný mamrdi nic víc nejsou .

Velice špatná zkušenost Amatéři je velice pochybná stránka kde se vyskytuje spousty falešných profilů žen a párů a vytváří to dojem že je připojeno spoutat uživatelů. Mnoho falešných profilů vybízí ke koupi VIP členství ale to vaše šance na seznámení vůbec nezvyšuje. Dále na amaterech je cenzura na chatu když na tuto věc upozornite na chatu správce chatu vám
okamžitě zabrání ke vstupu do místnosti.

Hezký den,

děkujeme mockrát za další uživatelskou zkušenost – vyloženě váš zážitek jsme sami při testování nezažili, komuniovali jsme s mnoha amatérskými autory/autorkami. Vazba na VIP členství určitě bude zmiňována, protože odemyká různé funkce, galerie/videa. Cenzura je relativní pojem – jistě mají ke své službě a tedy i chatu nějakou etickou, morální či jinou klauzuli či kodex/podmínky, takže se nedá takto bez dalších informací říci, kde je ukrytý problém a na které straně je.

Amatéři ? Nejhorší seznamka plná falešných profilu spousta řeči a skutek útěk , nedoporučuji

Souhlasim… pojdme se domluvit zde… 🙂

Klidně to zkuste z toho udělat alternativní možnost na seznámení – vzhledem k tematice stránek nejspíše pro hrátky. 🙂

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu – určitě existuje více zkušeností a pohledů na každou seznamko. Děkujeme!

Spolupracujeme: