Máte dost single života nebo náhodných románků? Toužíte najít trvalý vztah? Hledáte aktivně vhodného partnera, ale máte pocit, že už není kde brát? Pak zřejmě časem zabrousíte i na internetové seznamky. Třeba najdete svou životní lásku na seznamce Yellobar.

Yellobar je česká seznamka

Ačkoli tak podle názvu na první dojem nepůsobí, Yellobar je česká seznamka. Tato internetová seznamka je poměrně nová, působí od roku 2014. Za dobu své existence si získala již slušnou uživatelskou základnu, nepatří však ještě mezi příliš známé seznamky. Je otevřena všem zájemcům bez ohledu na národnost, rasu, náboženství nebo sexuální orientaci.

Yellobar slouží k vážnému seznámení

Tato internetová seznamka se prezentuje jako určena k vážnému seznámení. Uživatelům, kteří se rozhodnou zaregistrovat, by se tedy nemělo stát, že jim budou chodit návrhy na žhavou noc, nevázaný sex, vztah se zadaným protějškem a podobné nemístné návrhy. Tento předpoklad je však založen zejména na disciplinovanosti uživatelů a respektu účelu dané seznamky.

Pro nezávazné sexuální dobrodružství existuje mnoho jiných seznamek, kde sexuální návrhy nikoho nepohorší ani nezaskočí.

Registrace je jednoduchá

Předností této seznamky je poměrně jednoduchá registrace. Nevyžaduje se velké množství údajů, jen ty nejzákladnější, jako je věk, výška, pohlaví, město, uživatelské jméno. Povinnou součástí profilu při registraci je nahrání aspoň jedné fotografie.

Registrační poplatek je jediným povinným výdajem

Spousta seznamek ponechává registraci zdarma a nabízí placené VIP členství. Tím některé své uživatele rozčilují, protože uživatelům toto chování nepřipadá férové. K čemu je registrace zdarma, když bez poplatku nemůže uživatel využívat vůbec žádné funkce?

Yellobar zvolili opačnou strategii. Registrace je podmíněna poplatkem ve výši okolo tří stovek korun. Aktuální částka je uvedena na stránkách seznamky. Tyto peníze musí zaplatit každý zájemce o registraci, čímž dojde k eliminaci falešných profilů založených pro zábavu.

Většina uživatelů, kteří lezou na seznamky pouze z dlouhé chvíle, není ochotno zaplatit ani celkem nízký vstupní poplatek a jdou se raději realizovat na seznamky, které jsou kompletně zdarma. Neochotou uhradit registrační poplatek se tedy řada potenciálních falešných profilů odfiltruje sama.

Profily jsou pečlivě kontrolovány

Profily i fotky jsou při registraci kontrolovány. Dalším bezpečnostním prvkem je výše zmíněný registrační poplatek, který oddělí vážné zájemce od vtipálků a provokatérů. Seznamka také nabízí poměrně příjemnou funkci blokovat si obtížné uživatele.

Zablokovaný uživatel nemůže dotyčnému posílat zprávy ani ho jiným způsobem kontaktovat. Přesto je však třeba pečlivě vážit, jaké informace na sebe uživatelé sdělují ostatním. Mějte stále na paměti, že osoby za profily nemusí psát pravdu a buďte opatrní při sdělování důvěrných informací a zasílání fotek.

Seznámení na Yellobar je otázkou intuice

Při seznamování na Yellobar na vědeckou metodu nenarazíte. Uživatelé nejsou nuceni vyplňovat obsáhlý osobností dotazník. Odpovědi nejsou profesionálně vyhodnocovány a nedochází k sestavování kompatibilních párů. Na Yellobar probíhá seznamování spíše intuitivně. Prohlížíte si ostatní uživatele, vyhledáváte si je podle různého nastavení filtrů nebo odpovídáte na příchozí zprávy.

Než na vědecky podloženou shodnost dvou povah je kladen důraz na vzájemné sympatie a následnou touhu poznat se blíže.

Vyhledávání je sice obsáhlejší a zdlouhavější, má ale velkou výhodu. Nejsou eliminování zájemci, kteří by při vědecké metodě neprošli testem souladu osobnostních testů. Vždyť už naši předci věděli, že protiklady se přitahují. Na Yellobar na sebe můžou narazit dva zcela rozdílní lidé, kteří však vytvoří šťastný pár navzdory všem statistikám a vědeckým předpokladům.

Zjistěte více detailů o YelloBar
ZJISTIT CENU

Seznámení garantováno není

Seznamka žádným způsobem negarantuje, že registrovaný uživatel se zaplaceným poplatkem se s někým seznámí. Seznámení závisí spíše na aktivitě uživatele, jeho sebeprezentaci, filtrovacích schopnostech a do jisté míry i na štěstí. Pro mnoho uživatelů je však tento způsob přijatelnější. Mohou oslovit velké množství případných protějšků a nejsou odkázáni na úzký okruh kandidátů přidělených vědeckou metodou.

Yellobar nabízí zajímavé funkce

Yellobar nabízí zajímavé funkce, které jsou dostupné bez omezení všem uživatelům, kteří zaplatili registrační poplatek. Asi nejpoužívanější funkcí jsou poměrně vychytané filtry uživatelů. Můžete si volit z bohaté škály charakteristik. Můžete neomezeně odesílat zprávy a zprávy přijímat. Získáte přehled o návštěvnosti své stránky, zároveň můžete tyto uživatele kontaktovat. Příjemnou funkcí je možnost zablokování obtížného uživatele.

Získáte také přehled o tom, komu se váš profil líbí, protože ostatní uživatelé mohou hodnotit a hodnocení od vás dostávat.

Komunikace přes kontaktní formulář

Jako hlavní komunikační kanál je v sekci kontakty uveden kontaktní formulář. Pokud by byl pro někoho této způsob nedostačující, v obchodních podmínkách je uvedeno sídlo společnosti, telefonický i e-mailový kontakt. Komunikovat tak mohou i příznivci klasické pošty. Seznamka Yellobar je dostupná i pro mobily.

Hodnocení: Yellobar je nová seznamka s potenciálem udržet se

Seznamka Yellobar je v prostředí internetu stále ještě spíše novinkou. Zaujme českým provozovatelem, uživatelsky příjemným zpracováním a solidními podmínkami za slušnou cenu. V prostředí seznamek znechucujících své uživatele automatickým prodlužováním členství se Yellobar zjevuje jako naděje na čestné a důvěryhodné chování. Zaplatit jednorázový poplatek a už se nestarat o nutnost hlídat si lhůtu je velmi příjemný a zajímavý model placeného členství.

Navíc registrační poplatek není nijak závratně vysoký vzhledem k množství funkcí, které se jeho zaplacením uživateli otvírají. Seznamka Yellobar působí jednoduše, přehledně a důvěryhodně. Nezmění-li provozovatel strategii k horšímu, Yellobar si určitě pozornost zaslouží.

Klady

Zápory

Praktická filtrace / vyhledávání Není zde garance seznámení
Příjemná jednorázová cena Nemá oficiální iOS a Android aplikace
Dostupná i na mobilech
Neomezované posílání osobních zpráv
Statistiky návštěv profilu
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: