Jste atraktivní žena? Toužíte po vyšší životní úrovni? Máte mužům co nabídnout a víte to o sobě? Přejete si vztah, kde budete rozmazlovanou princeznou podle nastavených pravidel? Láká vás cestování do exotických zemí, návštěva luxusních restaurací a drahé dárky jako běžná pozornost? Ráda byste našla movitého partnera, který vás zahrne svou přízní? Pak právě pro vás je určena seznamka hledamsponzora.cz.

Je to česko-slovenská seznamka

Tato seznamka sídlí v Praze a zaměřuje se na česky a slovensky mluvící komunitu uživatelů. Hned na úvodní stránce se ostře distancuje od nabídky sexuálních služeb a striktně zakazuje nabídku prostituce. Sex je sice důležitou součástí vztahu dvou lidí, ale v konceptu seznamky není považován za prioritu, nýbrž za možné vyústění vztahu založeného na oboustranně akceptovaných podmínkách.

Je seznamka pro cílevědomé lidi

Hlavní myšlenkou seznamky je propojit úspěšné muže s atraktivními ženami, a umožnit jim tak vytvořit vyrovnaný harmonický pár. Oba účastníci vstupují do budoucího vztahu s jasně stanovenými cíli. Muž je ten, který do vztahu přináší nadhled, zkušenost a finance. Žena vztah obohacuje svou atraktivitou a svého sponzora reprezentuje. Detaily vztahu si už upravují přímo účastníci mezi sebou.

Otevřena pro všechny dospělé?

Na seznamce se nejvíce předpokládá registrace starších bohatých pánů, kteří hledají pohledné, reprezentativní ženy a dívky, které by mohli za protislužby finančně podporovat. Registrovat se však může i úspěšná žena, která by se ráda stala sponzorkou méně úspěšného muže, případně ženy. A mezi hledající se může registrovat i muž toužící po bohaté přítelkyni nebo příteli.

Nicméně v takto pojatém konceptu je kladen důraz na atraktivní ženy hledající úspěšné a štědré muže, s ostatními skupinami toužícími po seznámení se příliš nepočítá. Nenachází se zde zvláštní rubrika pro homosexuální vztahy ani sekce atraktivních mužů hledajících sponzorky. Zájemci o takovéto vztahy se sice registrovat můžou, ale musejí pátrat na vlastní pěst v záplavě většinově zaměřených inzerátů.

Registrace je zdarma pro lovkyně sponzorů

Jste-li atraktivní žena nebo muž a přicházíte na seznamku s cílem ulovit si sponzora, máte registraci zdarma. Podmínkou registrace je vyplnění poměrně obsáhlého dotazníku, ve kterém vyplňujete kromě popisu svého vzhledu i otázky týkající se vztahu k sexu. Je potřeba ohodnotit náklonnost k různým sexuálním praktikám a vyjádřit míru ochoty, nadšení či odmítání tyto praktiky vykonávat. Součástí registrace je i nahrání fotografií, které však mohou být chráněny heslem.

Sponzoři si platí za aktivní profil

I sponzoři mají registraci zdarma, ale pokud chtějí plně využívat možnosti seznamky, musejí svůj profil za poplatek aktivovat. Mohou si zvolit období jednoho měsíce, čtvrt nebo půl roku. Aktuální ceny jsou uvedeny ve všeobecných obchodních podmínkách.

Zpoplatnění aktivního profilu pro budoucí sponzory je poměrně logický krok. Pokud se někdo prezentuje jako úspěšný movitý člověk ochotný se o své zdroje rozdělit, poplatek za registraci by pro něj neměl být odrazující překážkou.

Má několik bezpečnostních prvků

Každá internetová seznamka je do určité míry anonymní a nebezpečná. Hledamsponzora.cz však přichází s několika bezpečnostními prvky, které riziko poněkud snižují. Jedním z regulačních opatření jsou poplatky za aktivní profil sponzorů. Poplatek činící za měsíční členství cca 1200 Kč jistě není zárukou, že se právě zaregistroval milionář.

Výše poplatku však odradí spoustu znuděných vtipálků, kteří by se na seznamku přišli jen pobavit. Raději půjdou zkrátka jinam, kde mají členství zdarma. Profily uživatelů jsou neveřejné, nemůže si je tedy zobrazit každý, kdo na stránku zavítá. Míru bezpečí zvyšuje i možnost svoje fotky ukrýt pod heslem.

Fotky si tak můžou prohlížet pouze uživatelé, kterým heslo sdělíte.

Významným počinem je i služba ověření profilu. Uživatel napíše svou přezdívku na papír a vyfotí se. Fotku zašle provozovateli seznamky k ověření své totožnosti na seznamce. Následně získává status ověřeného profilu. Nicméně stále je třeba brát v úvahu, že za sympaticky působícím profilem se může skrývat kdokoliv, třeba i člověk s nekalými úmysly.

Nalezení sponzora seznamka negarantuje

Seznamka nedává uživatelům žádnou garanci, že na seznamce najdou toho, koho hledají. Nepoužívá žádnou vědeckou metodu, vše je pouze na uživatelích. Při registraci není prověřována ani atraktivita osob hledajících sponzory, ostatně pro toto prověřování by se stanovovaly podmínky dost obtížně.

Ani osoby registrující se jako sponzoři nemusejí svou movitost žádným způsobem dokládat.

Velmi volný je i výklad, jak si vlastně představit úspěšného muže, jaký by měl být příjem sponzora. Lze tedy předpokládat, že některé profily vyplní falešné údaje a na bohaté si třeba ze zvědavosti jenom hrají. Na druhou stranu se seznamka snaží probírat neaktivní profily, nabádá uživatele k odpovídání na vzkazy a celkově dbá o aktuální nabídku aktivních uživatelů.

Zjistěte více detailů o této seznamce
ZJISTIT CENU

Uživatelská podpora je průměrná

V případě problémů je uživatelům k dispozici sekce s často kladenými otázkami. Pokud se nepodaří nalézt odpověď zde, je uživatel odkázán na kontaktní formulář. Chybí zde možnost telefonické podpory nebo chatu, který se již v současnosti považuje spíše za standardní způsob komunikace. V případě nutnosti je však možné bez problémů nalézt sídlo společnosti a kontaktovat provozovatele prostřednictvím pošty.

Nemá mobilní verzi

Pokud aplikace pro mobilní telefony existuje, tak je na stránkách velmi dobře skrytá až utajená. Nikde na viditelném místě není odkaz na její stažení, nepodařilo se nalézt ani informaci o její existenci.

Finální hodnocení

Seznamka hledamsponzora.cz se snaží přijít na seznamovací trh s něčím novým, odlišným a neokoukaným. Původní myšlenka však vůbec není rozpracovaná. Registrovat se může v podstatě každý dospělý člověk, movitost ani atraktivita účastníků není nijak ověřována. Poplatky za aktivní profil pro sponzory rozhodně neslouží jako síto pro bohaté a úspěšné.

Celkově web působí velmi jednoduše až amatérsky, spíš jako textový soubor oživený pár fotkami. Stránky rozhodně nepřipomínají prostředí, ve kterém se loví milionáři. Bez odkazu na mobilní aplikace, bez živého chatu, bez zákaznické linky spíš evokují retro seznamku tvořenou nadšeným studentíkem v dobách, kdy u nás internet začínal.

Nebyla by od věci i anglická verze pro movité pány mající zájem sponzorovat české a slovenské ženy. Na druhou stranu se zde nesetkáme s žádnými nekalými praktikami, jako je nevyžádané obnovování členství za poplatek, většina služeb je zdarma nebo za přijatelné částky. Provozovatel se snažil zapracovat i na bezpečnosti.

Velkou výhodou pro uživatele je, pokud na seznamku přicházejí s cílem, pro který seznamka vznikla. Při velké trpělivosti a dostatečné aktivitě je pravděpodobné, že svůj vysněný protějšek nakonec naleznou.

Klady

Zápory

Zaměření na cílovou skupinu Neprofesionální vzhled webu
Snaha o bezpečnost Registrace otevřená pro každého
Zdarma nebo příznivé ceny Nedostupnost mobilních aplikací
Chybí anglická verze
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací

Spolupracujeme: