Trápí vás samota a hodláte s tím něco dělat? Toužíte trávit večery ve dvou? Nemáte s kým vyrážet na víkendové výlety? Máte rádi kolektivní sporty, ale postrádáte spoluhráče? Ať již hledáte partnera pro život, kamaráda, nezávazný flirt, přátele se společnými i rozličnými zájmy, to vše na jednom místě nabízí internetová seznamka Jiskreni.cz.

Jiskreni.cz je česká seznamka

Tato seznamka je provozována českým provozovatelem, je plně v češtině a určena pro české prostředí. Registrovat se mohou samozřejmě i cizinci, ale základní komunikace probíhá v českém jazyce. Navíc je seznamka rozdělena do několika pododdílů podle největších českých a moravských měst. Velkou roli tedy hraje i výskyt v určitém regionu.

Seznamka Jiskreni.cz je univerzální

Podmínkou pro registraci na této seznamce je vlastnictví e-mailové adresy. Žádné další podmínky ani omezení pro uživatele seznamka neukládá. Může se registrovat naprosto každý, bez ohledu na věk, bydliště, národnost, sexuální orientaci. Seznamka není zaměřena na žádný konkrétní druh seznámení.

Můžete zde najít lásku pro život, nezávazný sex i partnera na šachy.

Vědeckou metodu seznámení nahrazují osobní setkávání

Seznamka Jiskreni.cz neslibuje žádnou vědeckou metodu přiřazování partnerů, není potřeba vyplňovat obsáhlý dotazník. Kvůli univerzálnosti a velké šíři seznamovacích možností by vědecká metoda stejně nebyla to pravé. Kouzlo této seznamky tkví ve velké rozmanitosti uživatelů. Každý sem vstupuje s jinými představami, s jiným záměrem. Přitom jeden typ seznámení nevylučuje druhý.

Můžete hledat trvalý vztah a přitom narazit na nezapomenutelné sexuální dobrodružství.

Při hledání spoluhráče na volejbal zase můžete objevit budoucího manžela nebo manželku. Oslovování a seznamování závisí na aktivitě účastníků. Mohou si filtrovat profily, zasílat jim zprávy, vzájemně se domlouvat. Aby si ale uživatelé nepřipadali příliš ponecháni svému osudu, místo vědecké metody pro ně Jiskreni.cz organizuje setkávací večery.

Zde se můžou účastníci seznamky potkat osobně, a tím zvýšit pravděpodobnost nalezení vhodného protějšku. Na druhou stranu pokud někdo preferuje anonymitu, tyto setkávací večery nejsou v žádném případě povinné ani nijak vyžadované. Je na každém, jaká varianta mu více vyhovuje.

Zjistěte více detailů o Jiskření.cz
ZJISTIT CENU

Registrace není zdarma

Seznamka Jiskreni.cz je jedna z mála internetových seznamek, kde se platí i za registraci. Poplatky jsou však spíše lidové. Uživatel si může vybrat období na čtyři nebo osm měsíců, případně celý rok. Aktuální ceník je uveden na stránce seznamky. Podle délky trvání členství se snižuje měsíční poplatek. Výhodou je, že po vypršení předplatného se členství neobnovuje automaticky. Uživatel je k platbě vyzván. Pokud nezareaguje, dojde k omezení funkcí jeho profilu. Nehrozí ale žádné strhávání peněz z účtu proti vůli uživatele.

Tímto opatřením se seznamka jasně distancovala od různých podvodně vnímaných praktik těžících z nepozornosti uživatele při čtení obchodních podmínek.

Bezpečnost je spíše podprůměrná

Ohledně bezpečnosti seznamka Jiskreni.cz poněkud pokulhává. Profily nejsou schvalovány manuálně, registrovat se může každý, kdo má e-mailovou adresu. A i uživatel internetu začátečník ví, jak jednoduché je založit si e-mailovou adresu téměř anonymně. Teoreticky si tedy může zájemce založit značné množství adres a s nimi spojit různé množství profilů.

Toto je bohužel faktor negativně ovlivňující vysoký počet falešných profilů, na které si uživatelé stěžují.

Jistým opatřením je zpoplatnění registrace. Ale poplatek je natolik nízký, že k úplnému odstranění falešných profilů je toto opatření nedostatečné. Dalším problémem z hlediska bezpečnosti je možnost prohlížet si profily i pro neregistrované uživatele. Každý i náhodný návštěvník stránky si může prohlížet lidi, kteří se chtějí seznámit, pročítat si o nich údaje a prohlížet fotografie. Tím je značně narušeno soukromí řádně registrovaných a platících uživatelů.

Pokud jim toto narušení soukromí vadí, mají uživatelé možnost upravit si fotku tak, že se neregistrovaným uživatelům zjevuje rozostřeně. Nicméně toto opatření není zdaleka dostačující pro člověka, co nechce všude prezentovat svoje členství v seznamce.

Garanci seznámení Jiskreni.cz neposkytuje

U tohoto způsobu seznamování není žádná garance, že dojde k výměně pozitivního kontaktu. U takto široce pojaté a zaměřené seznamky by bylo velmi obtížné stanovit, co je vlastně pozitivní kontakt. Vždyť někdo může hledat partnera na dopisování a v tom případě už i přijatá zpráva se dá považovat za seznámení. Provozovatel negarantuje seznámení, ale garantuje co nejlepší podmínky, aby k seznámení došlo.

Velmi zajímavou funkcí přístupnou členům je škola seznamování.

V této sekci jsou uvedeny návody, varování a doporučení, jak se chovat při seznamování a čemu se naopak vyhnout. Zájemce zde může čerpat inspiraci, kterou následně hned může prakticky vyzkoušet při seznamování.

Komunikace probíhá přes e-mail

Při potřebě kontaktovat zákaznickou podporu je preferovaným způsobem dotaz zaslaný na e-mail. V případě nutnosti lze použít i dopis klasickou poštou na adresu provozovatele. Mobilní aplikace v současné době k dispozici není, ale dle zkušenosti uživatelů je seznamka přehledná a použitelná i při zobrazení v telefonu nebo tabletu.

Hodnocení: Jiskreni.cz je použitelná, ničím výjimečná seznamka

Jiskření.cz se prezentuje jako univerzální seznamka určená všem. Tato poněkud bezobsažná definice dokonale koresponduje s celkovým dojmem ze seznamky. Seznamka není nijak zaměřena, nemá cílovou skupinu. Je to zkrátka shromaždiště profilů, kde když se budete hodně snažit, možná někoho potkáte.

Ohledně bezpečnosti je seznamka spíše pod průměrem, profily platících členů jsou bez regulace vystaveny zvědavcům bez registrace. Poplatky by sice měly eliminovat falešné profily, jsou však natolik nízké, že na tuto roli nestačí.

Nesetkáte se tady s ničím novým, výjimečným, nápaditým, odlišným.

Ale možná právě svou univerzálností může být seznamka pro některé uživatele atraktivní. Pokud se rádi probíráte velkým množstvím cizích profilů, nemáte sami jasno v tom, koho a za jakým účelem vlastně hledáte a nevadí vám menší poplatek za registraci, určitě Jiskreni.cz vyzkoušejte. Třeba zrovna na vás se usměje štěstí a najdete zde požadovaný protějšek.

Klady

Zápory

Jednoduchá filtrace uživatelů Otevřené profily i pro neregistrované
Velmi nízké poplatky Jednoduchá možnost založení falešných profilů
Přehledná mobilní verze Bez garance na seznámení
Bez automatického obnovování poplatku za Prémium členství Bez ručního schvalování uživatelských účtů
Možnost i off-line seznamovacích akcí/večírků
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

ahoj jsem sám a sem s opavy

Hezký den, děkujeme za komentář, ale ten patří na některou z recenzovaných seznamek, zde v komentářích vám tzv. pšenka moc nepokvete. Přejeme hodně štěstí v seznámení.

Spolupracujeme: