Žijete single a už vám to nevyhovuje? Pak patrně hledáte novou lásku. Jedním ze způsobů, jak nalézt vysněný protějšek, je využití seznamky. Tradičním inzerátům v novinách ještě zdaleka neodzvonilo, tištěná inzerce má stále své příznivce. V době internetu se však velká část lidí využívající seznamky obrací raději na on-line verzi. Pro lepší orientaci přinášíme redakční recenzi seznamky e-darling.

Na e-darling hledejte vážný vztah

E-darling je seznamka fungující on-line. Je to jedna z největších a nejznámějších seznamek z českého prostředí internetu. Založena byla v Německu, funguje ve více než 20 státech, počet registrovaných členů se pohybuje kolem 13 milionů. Prezentuje se jako seznamka určená pro vážná seznámení.

Podle svých tvrzení používá několikastupňové prověřování profilů, pomocí kterého se daří odfiltrovat zájemce o chvilkové povyražení nebo různé falešné profily.

Jak systém funguje však podrobněji nerozvádí. Důvodem může být obava, že by prozrazením interních prověřovacích pravidel přestal být tento systém účinný.

Na e-darling je vítán každý zájemce o seznámení

Po vážném seznámení touží i lidé odlišní od většinové společnosti a e-darling se jejich působení vůbec nebrání. Umožňuje navázání vztahů homosexuálních, obsahuje křesťanskou sekci. Vegani a vegetariáni se mohou pohybovat ve své vlastní bublině očistěné od pojídačů masa, a tím zvyšují šanci na nalezení partnera s podobným pohledem na svět, v tomto případě zejména na stravování.

Registrace a základní služby jsou zdarma

Od seznamky e-darling je velmi sympatické, že nevyžadují žádné poplatky hned v úvodu. Registrace probíhá zcela zdarma. Zájemce o seznámení si vytvoří svůj profil a vyplní poměrně podrobný osobnostní test. Bezplatná verze umožňuje uživateli seznámit se s jednotlivými funkcemi a možnostmi seznamky a rozhodnout se, zda přejde na placené členství.

Za velké plus považuji, že i v bezplatné verzi jsou registrovanému uživateli zprostředkovány nějaké kontakty.

Uživatel může přijímat návrhy, a zjistit tak aktivitu ostatních uživatelů. Na zprávy však již nemůže odpovídat. Milým bonusem jsou články obsahující rady, jak postupovat při vyplňování profilu, jaké fotografie sdílet a jak celkově zvýšit šanci na seznámení.

Důvěryhodnost seznamky zvyšuje jasné a přehledné uvedení cen za jednotlivé typy členství a informací, co přesně jednotlivé úrovně členství nabízejí a garantují. Potřebné informace tedy není potřeba hledat mezi řádky, uživatel má dostatek údajů k tomu, aby učinil plně informované rozhodnutí.

VIDEO o seznamce:

Porovnání osobnostních profilů zajišťuje vědecká metoda

E-darling metoda využívá podrobný osobnostní test. Kromě demografických údajů, jako je pohlaví, věk, bydliště nebo vzdělání a osobnostních kritérií, je stěžejní části e-darling metody vědecky podložený psychologický test, který vychází z Pětifaktorového modelu osobnostních rysů.

Tento model se stal velmi úspěšným v devadesátých letech v psychologii osobnosti.

Velmi obsáhlý a podrobný dotazník je pečlivě vyhodnocován. Na základě výsledků jsou uživateli navrženi kandidáti, se kterými má společný pohled na svět, podobné názory, vzájemně se doplňující osobnostní rysy.

Tato testová kompatibilita sice není zárukou vytvoření harmonického vztahu, výrazně však zvyšuje šanci na setkání lidí, kteří si budou spolu rozumět.

Zjistěte více informací o seznamce eDarling:
ZJISTIT CENU

Placeným členstvím zvyšujete šanci na úspěšné seznámení

Pokud se vám bezplatná verze líbí, máte možnost pokročit na vyšší úroveň, a výrazně tak zvýšit šanci na nalezení vhodného protějšku. V rámci placené verze můžete neomezeně komunikovat s navrženými partnery, vidíte fotky všech profilů, vidíte, kdo navštívil váš profil.

Zajímavou službou je „co by, kdyby“, pod tímto názvem se skrývá zasílání profilů, které sice dokonale nesplňují kritéria shodnosti, ale mohli by vás zajímat na základě shody v některých oblastech. Zcela zásadní výhodou placeného VIP členství je navrhování vašeho profilu přednostně a častěji než u bezplatné verze.

Tím se výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že váš profil zaujme toho správného partnera.

Další zajímavostí v placené verzi je získání podrobného osobnostního profilu vyhodnoceného na základě vyplněného dotazníku. Dozvíte se tak o sobě zajímavé věci, a třeba si i více ujasníte, koho pro vztah vlastně hledáte a proč jste dosud možná neuspěli. Zajímavé je i ocenění jednotlivých délek VIP členství. Systém je nastaven tak, že čím déle jste členem, tím méně peněz v přepočtu shodné období zaplatíte. Aktuální ceník najdete na stránkách e-darling.cz.

Portál garantuje vaši spokojenost

Není v moci žádné seriózní seznamky garantovat nalezení partnera. E-darling se však rozhodl garantovat vaši spokojenost. Pokud si zaplatíte VIP členství, budete v hledání a komunikaci aktivní, a přesto se v předplaceném časovém období nezadaří najít vhodného partnera, e-darling nabízí možnost prodloužení VIP členství zdarma.

Znamená to, že při členství na 6 měsíců e-darling garantuje aspoň 12 opětovaných kontaktů, při členství na 12 měsíců je to 24 kontaktů.

Pokud se tuto normu nepovede splnit, můžete uplatnit garanci spokojenosti. Oceňuji přehlednost uvedených kritérií, pro která se garance spokojenosti vztahuje. Pravidla jsou nastavena takovým způsobem, že není problém na ně dosáhnout, pokud i přes veškerou aktivitu nemáte štěstí na navázání vážného vztahu.  

Komunikace probíhá všemi možnými způsoby

Vyskytne-li se nějaký problém, neváhejte se obrátit na zákaznický servis. Můžete využít telefonický kontakt v provozních hodinách, případně podporu na e-mailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Jste-li ze staré školy, s technologiemi si příliš netykáte a osobní dopis je pro vás to pravé, můžete kontaktovat firmu přímo v jejím sídle klasickou poštou.

Zde však již budete potřebovat znalost německého, případně anglického jazyka. Tato možnost je však spíše neobvyklá než běžná, když zohledníme, že se jedná o internetovou seznamku. E-darling je dostupná i jako mobilní aplikace pro android a IOS.

E-darling určitě stojí za vyzkoušení

Pokud hledáte vážný vztah, e-darling je dobrá volba. Výhodou je široká členská základna, manuální ověřování profilů, jasné vymezení účelu, vědecká metoda párování profilů, možnost vyzkoušet si funkce v bezplatné verzi a dostupné komunikační kanály se zákaznickou podporou. Příjemným zpestřením je i množství článků pojednávajících o tématu seznamování a randění. Některé rady se jeví i prakticky využitelné.  

Mezi uživateli se nejčastěji objevuje nespokojenost s vyšší cenou a téměř nefunkční bezplatnou verzí. Hodnocení seznamky snižuje i automatické prodlužování členství, na což jsou uživatelé obzvláště hákliví. I přes uvedené nedostatky se seznamka E-darling řadí mezi kvalitní seznamky, která stojí za vyzkoušení.

Klady

Zápory

Mobilní aplikace Dražší členství
Ruční ověřování uživatelských profilů Pro většinu funkcí je potřeba placené členství
Vědecky založené seznamování
Garance počtu seznámení
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací

 

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: