Patříte mezi vyznavače BDSM stylu a toužíte poznat obdobně zaměřené lidi? Hledáte vážný vztah, nezávazný flirt nebo jenom nové přátele? Nechcete na většinových seznamkách pořád dokola vysvětlovat, co že to vlastně hledáte? Připadáte si často odlišní a kazí vám to chuť do dalšího seznamování na běžných seznamkách? V tom případě zkuste seznamku BDSMsrazy.cz.

BDSMsrazy.cz spojuje lidi se stejným zaměřením

Seznamka je určena pro všechny, kteří vyznávají BDSM styl. Netýká se to ovšem jen zkušených příznivců. Seznamovat se zde mohou i méně pokročilí uživatelé, případně i ti, kteří by si tento styl rádi vyzkoušeli a oživili svůj sexuální život. Stránky jsou otevřeny pro heterosexuální i homosexuální páry. Nemusíte se nijak zvýrazňovat, upozorňovat na svou odlišnost. Na BDSMsrazy.cz plují všichni na stejné vlně.

BDSMsrazy.cz funguje jako webová stránka

BDSMsrazy.cz je provozována švýcarskou společností. Seznamka má svou internetovou stránku, kde se každý zájemce může zaregistrovat. Registrace je zdarma a k ničemu nezavazuje.

Při registraci vyplňujete požadované údaje a něco o sobě. Předpokládá se také nahrání profilové fotografie. Podmínkou je použití vaší reálné fotografie, fotky zvířátek a různé zástupné obrázky jsou vymazány. Volbou profilové fotky do značné míry rozhodujete o tom, jak zapůsobíte na ostatní uživatele. Je proto vhodné vybrat fotku, která vás vystihuje.

Tato fotka se pak zjevuje v rámci vašeho profilu. Spousta uživatelů napřed prohlíží fotky a doplňující informace si přečte až u profilu, kde fotka zujme. Věnujte tedy výběru fotky patřičnou pozornost. Po registraci můžete prohlížet profily ostatních uživatelů a vybírat si podle fotky, popisu, vzdálenosti a dalších kritérií.

Bezplatná verze nabízí omezené funkce

Pokud se rozhodnete pro registraci bez poplatku, funkce vašeho profilu zůstanou velice omezené. Váš profil se zviditelní ostatním registrovaným uživatelům a vy si zase můžete prohlížet profily ostatních. Vybrané profily můžete kontaktovat zasláním zprávy. V bezplatné verzi je však již text zprávy předpřipraven a vy si pouze vybíráte tento již hotový text.

Pokud chcete zasílat zprávy, jejichž autorem budete vy, je již potřeba mít aktivované prémiové členství.

Rozhodně se nejedná o zbytečnou investici. Osobní zpráva přizpůsobená konkrétnímu uživateli výrazně zvyšuje vaši šanci na pozitivní odezvu. Aktuální cena prémiového členství je uvedena na stránkách, členství je možné uzavřít na dobu trvání jeden měsíc, čtvrt, nebo půl roku.

Po ukončení členství je automaticky prodlužováno. Pokud o další prodloužení nemáte zájem, je třeba provozovatele v předstihu písemně informovat. V případě nezrušení a neuhrazení poplatku si společnost může účtovat další poplatky, případně předat dlužnou částku k vymáhání. Po aktivaci prémiového členství se vám rozšíří nabídka dalších služeb.

Na bezpečnost nelze příliš spoléhat

Nelze tvrdit, že by BDSMsrazy.cz byla nějak nebezpečná stránka. Spíše je potřeba si uvědomit, že i zde je třeba zachovat všeobecná pravidla bezpečnosti v prostředí internetu. Při registraci uživatel uvádí jména, datum narození, e-mailovou adresu a nahrává fotku nebo fotky. Profily jsou sice prohlíženy a fotky podléhají procesu schvalování, přesto však nelze zaručit pravdivost uvedených údajů.

Kontrola fotek pouze vyloučí fotky, kdy místo vlastní fotografie dá člověk třeba kočku.

Již ale nezaručuje, že fotka je skutečně konkrétní dotyčné osoby. Je proto nutné počítat s možností, že se v seznamce vyskytují i profily falešné a věnovat zvýšenou pozornost rozhodování, komu jaké informace odešlete.

Zjistěte více detailů o BDSM srazech
ZJISTIT CENU

Dalším bezpečnostním problémem je nemožnost ukrýt obrázky před ostatními uživateli. Každý, kdo je registrován, má možnost prohlížet všechny fotky ostatních uživatelů. Výhodou pro vyšší bezpečnost je však skutečnost, že profily si nemůže prohlédnout nikdo, kdo není řádně zaregistrován.

Garanci seznámení BDSMsrazy.cz neposkytuje

Při využívání této seznamky nemáte žádnou garanci, že dojde k pozitivně opětovanému kontaktu. Se zakoupením prémiového členství se však tato možnost prudce zvyšuje. Jako platící člen můžete zasílat zprávy s vlastním textem a získáváte další výhody.

Můžete se nechat přednostně zobrazovat při vyhledávání, a tím zvýšit vaši šanci, že někoho zaujmete.

Mezi další užitečné funkce patří možnost některé uživatele blokovat, vyhledávat podle místa bydliště nebo vzdálenosti od bydliště vlastního. Seznamka sice negarantuje seznámení, ale u placeného členství garantuje funkčnost služby na 97 %. Zříká se však odpovědnosti v situacích, kdy se jedná o vyšší moc, kterou nešlo ovlivnit.

Podpoří vás přes kontaktní formulář

Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, ať již technického nebo osobního rázu, můžete se obrátit na zákaznickou podporu. Nečekejte však, že se s vámi bude bavit příjemný operátor. Telefon na společnost sice v obchodních podmínkách uveden je, ale s jeho využitím pro zákaznickou podporu se příliš nepočítá. Základním komunikačním prvkem jsou často kladené otázky, kde najdete zpracovány nejčastější dotazy uživatelů.

Pokud si po prostudování dotazů přesto nevíte rady a odpověď na svůj problém nenaleznete, můžete využít kontaktní formulář.

Zákaznická podpora vás následně bude kontaktovat prostřednictví e-mailu. Seznamku je možné zobrazit i v chytrém telefonu, mobilní aplikace však žádné v současné době nejsou.

Hodnocení: BDSMsrazy.cz slouží cílové komunitě

Seznamka BDSMsrazy je cílena na určitou komunitu uživatelů, kterým umožňuje se zde seznamovat a sdružovat bez předsudků a pocitu odlišnosti. Svým pojetím se příliš neodlišuje od ostatních seznamek fungujících na bázi vyhledávání profilů. I bezpečnostní riziko je zde přiměřeně velké.

Seznamka nenabízí nic navíc, ani nedisponuje mobilní aplikací. Unikátnost této seznamky spočívá právě v jejím zacílení na BDSM komunitu. Za velký nedostatek této seznamky lze považovat automaticky prodlužované členství a jeho velmi složitý způsob výpovědi.

V době elektronické komunikace není příliš vhodný způsob nutit uživatele zasílat dopisy klasickou poštou nebo dokonce faxovat. Tyto podmínky značně snižují důvěryhodnost v seznamku a působí spíše dojmem, že na opomenutí zrušení členství chce seznamka vydělávat.

Pokud se tedy uživatel rozhodne zaregistrovat do placené verze, je nutné si podrobně přečíst smluvní podmínky, aby mu pro jedno opomenutí nakonec neklepal na dveře exekutor.

Klady

Zápory

Specializace na BDSM komunitu Nemá mobilní aplikace
Ruční schvalování fotografií Náročnější výpověď placeného profilu
Menší počet aktivních uživatelů
Drahé členství
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: