Jste bez partnera a chybí vám sex? Žijete v harmonickém vztahu, ze kterého se vytratila vášeň? Láká vás kouzlo zakázaného? Toužíte po protějšku, který by splnil vaše nejtajnější sexuální přání? Netroufáte si oslovovat lid za podobným účelem na ulici či v zaměstnání? Pak můžete využít některou z erotických seznamek. Jednou z nejvýznamnějších na českém internetu je internetová seznamka Erotickykontakt.cz.

Erotickykontakt.cz si na nic nehraje

Je to zkrátka seznamka zprostředkovávající primárně erotický kontakt. Její provozovatel sídlí ve Švýcarsku, ale její sekce určena pro naše prostředí je plně v češtině, včetně zákaznické podpory. Neznalost cizího jazyka tedy není překážkou v navazování sexuálních vztahů.

Seznamka je určena výhradně pro dospělé

Seznamka je určena všem osobám, které dovršily hranici dospělosti. Je otevřena pro všechny rasy, národnosti, pohlaví i sexuální orientaci. Přehlednost je zachována při vyplňování profilu, kdy každý vyplní své pohlaví a dále vyplní, koho hledá. Ostatní napoví profilová fotografie.

Ženské profily jsou ověřovány vícestupňově

Pro zvýšení bezpečnosti a eliminaci falešných profilů jsou všechny profily ověřovány pomocí e-mailu. U žen však následuje další krok ověření. Uživatelka musí zaslat svoji fotografii, jak drží v ruce papír, na kterém je napsaná její seznamková přezdívka. Tato fotografie je následně schválena zákaznickou podporou a zájemkyně může začít využívat seznamku.

Jako poděkování za toto náročnější ověřování získávají ženy VIP členství zdarma.

Kromě zvýšené snahy o eliminaci falešných profilů však bezpečnost seznamky ničím nevybočuje z normálu. Za profily se může skrývat kdokoliv, jeho úmysly nemusejí být čisté. Pozor by si měli uživatelé dávat zejména při prvních setkáních s neznámou osobou.

Erotické fotografie nejsou překážkou

Kromě profilových fotografií si může uživatel také nahrát fotografie erotické, na kterých může i nemusí být viditelný jeho obličej. Případný zájemce o erotický kontakt si tak snadno udělá představu o vzhledu a atraktivitě případného protějšku. Při hledání milenky nebo milence je vzhled jedním z hlavních kritérií pro výběr. Vhodně zvolená fotka tak dokáže značně zvýšit šance na seznámení.

Registrace je pro všechny bez poplatku

Registrace trvá chvíli a je zdarma. Při registraci uživatel vyplňuje základní údaje, jako je pohlaví, koho hledá, věk, případně další dobrovolné údaje. Dostává prostor k popsání vlastních sexuálních zkušeností a hledání protějšku. Následuje ověření profilu a u žen ještě druhý stupeň ověřování.

Ověření uživatelé již mohou pracovat na nalezení vhodného protějšku.

Zpoplatněné VIP členství je dobrovolné

Pro užívání seznamky Erotickykontakt.cz údajně není nutné zakoupit si placené VIP členství. Funkce uživatele bez placeného členství je však velmi omezena. Nelze odpovídat na zprávy, fotografie ostatních uživatelů vidí rozmazaně. Zakoupení VIP členství tedy povinné není, ale bez něj je registrace prakticky k ničemu.

Ženy mají VIP členství zdarma jako poděkování za komplikovanější ověřování profilu.

Muži si mohou vybrat, zda chtějí členství na jeden měsíc, čtvrt nebo půl roku, případně na celý rok. Podle toho se také odvíjí výše měsíčního poplatku. Platba je možná buď platební kartou nebo pomocí SMS. U platební karty probíhá automatické obnovování členství. Aktuální ceny za VIP členství jsou uvedeny na stránkách seznamky.

Zjistěte více detailů o Erotickémkontaktu
ZJISTIT CENU

Automatické prodlužování členství lze zrušit

Automatické prodlužování členství není uživatelsky příliš oblíbené. Mnohé seznamky vydělávají na komplikovanosti jeho zrušení a na nepozornosti uživatelů, kteří čtou obchodní podmínky nedbale anebo vůbec. Těmto uživatelům pak odchází z účtu pravidelně peníze mnohdy i bez povšimnutí. U seznamky Erotickykontakt.cz je vše vysvětleno v obchodních podmínkách, pro zrušení členství je potřeba zaslat dopis nebo e-mail. Podmínky jsou jednoznačně stanoveny a při jejich dodržení není zrušení členství problém.

Seznámení je garantováno

Pokud je uživatelem zakoupeno VIP členství, seznamka mu garantuje, že dojde k seznámení. Pokud ne, nabízí vrácení poplatku v plné výši. Při využívání VIP profilu může uživatel odesílat a přijímat zprávy neomezeně, vidí profily včetně fotografií, má k dispozici různé doplňkové nástroje.

V rámci hry hodnotí nabízené profily podle toho, zda se mu líbí nebo ne.

Má přehled o uživatelích, kteří navštívili jeho profil, může chatovat. Při plném využití dostupných nástrojů a dostatečné aktivitě se nepředpokládá, že by se uživatel neseznámil.

Komunikace prostřednictvím kontaktního formuláře

V případě komunikace se zákaznickou podporou je hlavním kanálem kontaktní formulář. V případě potřeby se můžete obrátit na sídlo firmy klasickou poštou. S tímto způsobem se však při běžné komunikaci zjevně příliš nepočítá. Telefonický kontakt nebo možnost živého chatu k dispozici není.

Hodnocení: Seriózně se tvářící seznamka s pochybnou pověstí

Při přečtení obchodních podmínek a registraci do systému vypadá u této seznamky vše v pořádku. Automatické prodlužování placeného členství je sice velmi nepopulární, ale podmínky pro jeho zrušení jsou uvedeny vcelku přehledně.

Zkušenosti uživatelů však nejsou příliš optimistické. Uživatelé si stěžují, že mnohé ženy ve skutečnosti nehledají milence, ale nabízejí sex za úplatu. Velkou nevoli také budí zasílání zpráv za falešných profilů přímo provozovatelem za účelem zvýšení atraktivity seznamky. Někteří uživatelé narazili na problémy při snaze o setkání s vybraným partnerem.

Bylo jim znemožněno sdělit si kontaktní údaje ve zprávách, museli si zasílat zpoplatněné SMS.

Někteří uživatelé si také stěžují, že na jejich zprávy nikdo neodpovídal a s nikým se neseznámili. Pokud se rozhodnete tuto seznamku vyzkoušet, zachovejte vysokou ostražitost a pečlivě čtěte obchodní podmínky.

Klady

Zápory

Ženy mají VIP zdarma Většina funkcí v placeném profilu (odpovídání na zprávy, ostré fotografie, ...)
Ověřování podle e-mailu (muži) Dražší členství (ale je možné platit i měsíčně)
Ověřování fotografií a zákaznickou podporou (ženy)
Jasná pravidla pro zrušení placeného profilu
Garance sexuálního seznámení
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: