Určitě někdy někdo z vás čtenářů zažil situaci typu „Jsem krásná, dej mi peníze“. To není findom.

Pokud potkáte v nějakém baru, na ulici, nebo kdekoliv jinde krásnou ženu a pozvete ji třeba na drink, není to findom. Je to vaše rozhodnutí. Proč? Krásné ženy nás dokážou jednoduše očarovat. Dnes bude řeč ovšem o něčem zcela jiném. Že nevíte, o co se jedná?

Co to vlastně findom je

Jedná se o specifický druh fetiše založeného na submisivitě a dominanci. Submisivní jedinec (finsub) dává své dominantní paní (domině, findomme) peněžní a věcné dary.

Ovládnout někoho znamená přimět ho, aby něco udělal něco, nebo se dokonce zoufale snažil udělat, co by obvykle neudělal.

Nepleťte si tento fetiš s tím, že finsub dává peníze domině a kupuje si tak sexuální služby. Otrok a jeho paní se v reálu vůbec nemusí setkat.

Finanční otrok u tohoto druhu fetiše neočekává sexuální kontakt. Submisivního muže neboli v tomto případě finančního submisiva vzrušuje to, že své finanční domině předá své finanční prostředky. Nic jiného po ni nežádá. Jedná se o finanční uctívání dominy.

Druhy finančního uctívání

Vztah typu pán a otrok může být reálný nebo pouze on-line. V reálném vztahu může muž často doprovázet ženu při nákupech a platit za ni. Dokonce otrok může domině platit veškeré její výdaje a životní náklady. V tomto případě mohou ve vztahu figurovat další BDSM praktiky.

Dalším typem je On-line Findom. Zde nedochází k fyzickému kontaktu. Submisiv nemusí fyzicky dominu vůbec poznat. Vše je založeno na vzájemné komunikaci prostřednictvím chatu. Otrok ženě posílá peníze na její účet za to, že ho ovládá.

On-line findom je v dnešní době velmi rozšířený.

Existuje několik seznamek a diskuzních místností, kde mají možnost se otroci a dominy potkat. Taková domina si měsíčně může přijít na pěkný balík peněz. Studentka nemusí smažit hranolky ve fastfoodu. Pokud je v kontaktu s více otroky, může si dopřát luxus a život na vysoké noze.

Jak se stát findom

Nejčastější cestou je on-line prostředí. Existuje několik způsobů jak a kde finančního otroka poznat.

Dominy si často zakládají své blogy na které píší články a natáčí různá krátká videa. Tím lákají svou “kořist”. Ovšem tento způsob je vhodný pro dominu co již má nějaké zkušenosti. Dalším prostředkem jsou samozřejmě sociální sítě typu Facebook, Twitter, apod.

Asi nejčastějším způsobem jsou specializované seznamky.

Jednou z nich je např. HePays. Registrace je rychlá a uživatelské rozhraní velmi příjemné.

Co obnáší být findom

Asi je každému jasné, že bez určité snahy a kreativity se domina neobejde. Nelze potkat člověka, co vám jen tak dá své peníze. Tato práce vypadá snadná, ale interakce s podřízeným je velmi důležitá. Otroci touží po pozornosti. Domina se o ně musí zajímat a komunikovat.

I v tomto případě si lze zachovat určitou formu lidskosti.

Ovšem pozor! Domina šéfuje, neklade otázky. Musí mít kompletní přehled o příjmech a výdajích otroka. Vše má svou cenu. Hovor s dominou vyjde otroka na určitou částku. Videohovory jsou pak mnohem dražší. Zisky dominy se v čase mohou zvyšovat. „Za tři týdny jsem od tebe vyčerpala 20 000 Kč.“ Dnes večer narazíme na 30 000 Kč.“

Buduje otrokovo důvěru vůči ní. Čím více ji bude důvěřovat, tím více ho můžete ovládat a on bude platit.

Smlouva s ďáblem

Pokud to domina myslí opravdu vážně, má vše smluvně podloženo (třeba v otrocké variantě smlouvy).

V takové smlouvě jsou uvedeny konkrétní podmínky mezi smluvními stranami, ale i výše měsíční výplaty peněžních prostředků. Pozor také na hranici mezi findom a vydíráním. Proto je tato smlouva opravdu moc důležitá.

Domina by měla být vždy konkrétní a vědět, co chce.

Nejčastěji dominy utrácejí za luxusní zboží a služby. Ovšem otrok domině nemusí dávat pouze peníze, ale i dárkové karty a předplatné do různých obchodů. Nejčastěji se jedná o Amazon.

VZOR otrocké smlouvy pro findom

Díky českým dominám a redakčním subíkům a sissyn jsme dali dohromady ucelený VZOR otrocké smlouvy.

Konkrétně řeší a definuje: povinnosti vašeho subíka, jak se k vám má chovat, jaké má hranice, jak dlouho (a jak) bude ve vaší službě… Tento VZOR si můžete vytisknout a podepsat s vaším otrokem:

Koupit

Kolik si domina vydělá

Vše záleží na tom, kolik času je domina ochotna investovat. Příjmy jdou nejčastěji ze skype hovorů, live chatu, tel. hovorů, sociálních sítí, blogů. Zisk samozřejmě určuje i počet otroků, se kterými domina komunikuje a kteří platí. Není tak problém, si denně přijít na 20 000 Kč a výše.

Pro příklad si pojďme uvést některé ceny za jednotlivé úkony:

  • Skype hovor: 250 Kč / min
  • Klasický hovor: 120 – 200 Kč / min
  • Registrace na web dominy: 1000 Kč
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Ty ceny za hovory apod. jsou mimo.

Hezký den, děkujeme za doplnění – klidně nás doplňte či aktualizujte naše čísla z vaší zkušenosti – budeme jedině rádi! 🙂

Spolupracujeme: