Jaký doplněk by neměl chybět ve výbavě každého submisivního milovníka trestů? Nebo naopak ve sbírce náročné Paní či Madam? No přeci roubík, aby už nikdo nikdy si nestěžoval, neřval (slastí či radostí) a neprosil! A jeden takový jsme dostali s mojí domácí Paní na testování.

Asi podobně na testování, jako moje Paní na mě zkouší různé BDSM scénáře z netu a porna a diví se, že je nezvládám…ale prý se do toho dostanu a jednou jí konečně udělám radost. Ale tentokrát to nebylo, že?

Roubík, který vás vyplní

Tenhle kousek rozhodně není základní, který byste koupili v kdejakém kamenném sexshopu. Spíše bychom ho čekali v nějakém privátním BDSM dungeonu či vězení, protože tam také bude skvěle ladit. Je to náročnější varianta na klasický roubík do úst, který má tvar „motýlka“ (haha, takovou fantazii bychom také chtěli mít), takže vyplní primárně tváře.

A právě za tváře po nafouknutí a tedy zvětšení objemu drží v nevymáchané hubě otroka, který si zaslouží pořádně potrestat. A to s tímhle roubíkem rozhodně jde, protože po třeba 10 nafouknutích se nemůže čelist ani hnout, naopak nepříjemně tlačí a sub to musí vydržet. A jen slintat, protože to také nedokáže ovlivnit a to ho bude ještě více ponižovat.

Nezkousne, jen slintá a drží jak čuba, protože tenhle roubík v kombinaci s vanilkovým mazlením určitě nebudete zkoušet.

Z čeho je vytvořený

Celý je materiálově z černého latexu, takže rozhodně i stylem odpovídá ponižování vašeho protějšku. Jediným dalším materiálem je ocel (či jiný lesklý kov), který je v podobě oček a přezky na zapínání a ve spojnicích mezi roubíkem a nafukovacím balonkem.

Ten je na závit, takže kdyby se vám nelíbil, můžete ho v akci i odejmout. U balonku se také nachází ventilek, kterým určujete, že žádný vzduch neunikne ven, dokud se dostatečně nevyřádíte na své hračce na ponižování.

VIDEO z redakčního rouzbalování

První použití na otrokovi (jeho pohled)

„První orgasmus jsem si užil s roubíkem v téhle sestavě: rozporka mezi nohami, abych je nemohl dát k sobě, zápěstí svázaná a zbylým lanem přivázaná ke středu rozporky a se zapnutou hlavicí na koulích. No prostě ideální začátek pro testování roubíku pro otroky, ne?

Zjistěte kolik stojí Nafukovací Blackstyle roubík
ZJISTIT CENU

Rozhodně musím říct, že při plném nafouknutí je dost náročný – oproti jiným roubíkům totiž se zavádí v menším průměru a po pár pumpnutích mi plně vyplnil tváře a rozevřel mi i celkově ústa. A přesto mi nemohl díky svému motýlkovému tvaru vyklouznout z pusy – což se dá mnohdy udělat s klasickým „kuličkovým“ roubíkem.“

Příjemně náročné?

„Bylo to náročné, ale zároveň příjemné, protože jsem opravdu nemohl s tím nic udělat. Pro můj krk (dospělého muže) je na pásku dostatek oček, takže se dal utáhnout velmi intenzivně, takže ani tady jsem neměl šanci na únik.“

Po pár minutách dráždění v klíně jsem měl bradu pokrytou slinami, protože ani polykat se nedalo moc dobře. Rozhodně je to náročný roubík, který subíka umlčí, přes nafouknutého motýlka v puse se moc jasných zvuků ven nedostane. Takže svůj záměr mě umlčet splnil.“

Naše hodnocení (hlavně JEJÍ)

Je to solidně náročný kousek, který nám perfektně sedl do sbírky na jeho ponižování. Ještě mám v plánu ho otestovat v kombinaci s kuklou – co má jen otvor na ústa. Takže bude vyplněný, nafouknutý a nic nebude kolem sebe vnímat. Pro takové kombinace je tenhle kousek jako dělaný. A rozhodně nám nebude ležet netknutý, naopak.

Jeho nafouknutí z něj dělá (podobně jako z nafukovacích análních kolíků – moje oblíbenost pro jeho drezúrování, aby mi neudělal při nějaké hromadné akci ostudu) – velmi univerzální kousek. A když chcete, tak i dost náročný – na čelist i držení otroka.

Za mě (a moje čubka bude jistě souhlasit – nemá na výběr u mých nohou) bych si klidně vybrala jen a jen tenhle roubík, kdybych musela mít ve sbírce jen 1.

Klady

Zápory

Fetish latexové zpracování Chuť latexu
Možnost regulovat velikost roubíku
Možnost odejmout balonek
Náročnost nošení
Velmi intenzivní roztažení čelisti
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: