Dál pokračujeme na BDSM vlně, kterou máme na Lascivku už pár měsíců – máme za sebou návody na Bondage, testy lan, důtek a svorek… Něco nám tu chybělo. A jak napovídá titulek, tak je to roubík.

Recenze silikonového roubíku pro BDSM hrátky

Roubíků je na trhu celá řada a odlišují se svým použitím – mohou lehce dusit, umožnit subince/subovi zakousnout se, zintenzivnit submitivitu… A právě testovaný kousek splňuje všechny tři aspekty.

Roubík kombinuje pravou kůži (řemínky), silikon (kulička) a kov (cvočky, přezka). Výrobcem je samotný e-shop Spoutaná.cz – logo můžete vidět vyražené na boku koženého řemínku.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Řemínek má otvory pro přesnější utažení – u přezky je jednoduchý kožený pásek, který zamezí samovolnému uvolnění přezky – když ji jednou zavřete, tak si ho těžko submisiv sundá.

Pár čísel:

  • Šíře řemínku 25 mm
  • Průměr kuličky 45 mm

Kulička je ze středně tvrdého silikonu – velikost je tak akorát na zkousnutí. Pro menší pusinky bude roubík trestem, protože jim pořádně roztáhne „úsměv“. Materiál kuličky je vhodný zakousnutí – po silnějším kousnutí v něm zůstávají jemné rýhy. Ptáte se, kdy do něj budete kousat? Když spanking (výprask) a další náročné hrátky už budou silné a vy to nebudete moci vydržet.

Zjistěte kolik stojí roubík se silikonovou rudou kuličkou
ZJISTIT CENU

Nehodí se ale pro situace, kdy chcete, aby submisiv používal svůj jazýček (pro dráždění dominanta) – pro takové případy potřebujete spíše roubík s kovovým O kroužkem, kterým jazyk prostrčí a může plnit vaše chlípné a náročné úkoly.

Materiál kuličky (silikon) byl testován na zdravotní nezávadnost, takže se nemusíte bát, že delším nošením byste do sebe dostávali nebezpečné chemické sloučeniny.

Nasazení roubíku je rychlé

Kuličku dostane submisiv do úst, řemínky vedeme přes krk a na týlu přitáhneme přezku tak, aby kulička pevně držela v pusině. Řemínek můžeme pro větší jistotu zajistit zámečkem.

Jaký je to pocit mít roubík? Čelist je poměrně rozevřená, kulička není nejmenší, takže můžete lehce cítit nadavování (jen u citlivějších), lehce ztěžuje dýchání (hlavně při většímu slinění).

Určitý vliv na vnímání hrátek roubík rozhodně má – už nemůžete moc protestovat, křičet, stěžovat si… Musíte poslušně držet až do konce. Při sundání roubíku a po hrátkách ucítíte intenzivní uvolnění – najednou z vás vše spadne…

Neměla na vybranou

Subinka o roubíku nejdříve nechtěla ani slyšet, ale nebyla zrovna v situaci, kdy by mohla protestovat, takže ho stejně dostala. Po zapnutí přezky měla lehce vytřeštěné oči, protože takovou míru submitivity ještě nezažila – svázání lanem do kozelce, skřipečky na bradavkách, roubík v pusině…

Ale nakonec si neztěžovala. 🙂 Nebo jsem jí nerozuměl…

Po hraní můžete kuličku očistit vodou. Roubík se ale snažte rychle osušit, kůže nemá ráda vlhko a mohla by ztvrdnout. Roubík se lehce aplikuje na svou „hračku“, pevně drží a je skvěle zpracován. Pro své účely (ponížení) má skvělé předpoklady. Za lascivko roubík se silikonovou kuličkou doporučuji k BDSM hrátkám.

Klady

Zápory

Pravá kůže Nenalezl jsem
Testovaná silikonová kulička
Silný řemínek
Bytelná přezka
Lehké přitáhnutí
Pevné stažení díky očkům na řemínku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: