Dál pokračujeme na BDSM vlně, kterou máme na Lascivku už pár měsíců – máme za sebou návody na Bondage, testy lan, důtek a svorek… Něco nám tu chybělo. A jak napovídá titulek, tak je to roubík.

Recenze silikonového roubíku pro BDSM hrátky

Roubíků je na trhu celá řada a odlišují se svým použitím – mohou lehce dusit, umožnit subince/subovi zakousnout se, zintenzivnit submitivitu… A právě testovaný kousek splňuje všechny tři aspekty. Roubík kombinuje pravou kůži (řemínky), silikon (kulička) a kov (cvočky, přezka). Výrobcem je samotný e-shop Spoutaná.cz – logo můžete vidět vyražené na boku koženého řemínku.

Řemínek má otvory pro přesnější utažení – u přezky je jednoduchý kožený pásek, který zamezí samovolnému uvolnění přezky – když ji jednou zavřete, tak si ho těžko submisiv sundá.

Pár čísel:

 • Šíře řemínku 25 mm
 • Průměr kuličky 45 mm

Kulička je ze středně tvrdého silikonu – velikost je tak akorát na zkousnutí. Pro menší pusinky bude roubík trestem, protože jim pořádně roztáhne „úsměv“. Materiál kuličky je vhodný zakousnutí – po silnějším kousnutí v něm zůstávají jemné rýhy. Ptáte se, kdy do něj budete kousat? Když spanking (výprask) a další náročné hrátky už budou silné a vy to nebudete moci vydržet.

Nehodí se ale pro situace, kdy chcete, aby submisiv používal svůj jazýček (pro dráždění dominanta) – pro takové případy potřebujete spíše roubík s kovovým O kroužkem, kterým jazyk prostrčí a může plnit vaše chlípné a náročné úkoly.

Materiál kuličky (silikon) byl testován na zdravotní nezávadnost, takže se nemusíte bát, že delším nošením byste do sebe dostávali nebezpečné chemické sloučeniny.

Nasazení roubíku je rychlé – kuličku dostane submisiv do úst, řemínky vedeme přes krk a na týlu přitáhneme přezku tak, aby kulička pevně držela v pusině. Řemínek můžeme pro větší jistotu zajistit zámečkem.

Jaký je to pocit mít roubík? Čelist je poměrně rozevřená, kulička není nejmenší, takže můžete lehce cítit nadavování (jen u citlivějších), lehce ztěžuje dýchání (hlavně při většímu slinění).

Určitý vliv na vnímání hrátek roubík rozhodně má – už nemůžete moc protestovat, křičet, stěžovat si… Musíte poslušně držet až do konce. Při sundání roubíku a po hrátkách ucítíte intenzivní uvolnění – najednou z vás vše spadne…

Subinka o roubíku nejdříve nechtěla ani slyšet, ale nebyla zrovna v situaci, kdy by mohla protestovat, takže ho stejně dostala. Po zapnutí přezky měla lehce vytřeštěné oči, protože takovou míru submitivity ještě nezažila – svázání lanem do kozelce, skřipečky na bradavkách, roubík v pusině… Ale nakonec si neztěžovala:)

Po hraní můžete kuličku očistit vodou. Roubík se ale snažte rychle osušit, kůže nemá ráda vlhko a mohla by ztvrdnout. Roubík se lehce aplikuje na svou „hračku“, pevně drží a je skvěle zpracován. Pro své účely (ponížení) má skvělé předpoklady. Za lascivko roubík se silikonovou kuličkou doporučuji k BDSM hrátkám.

Klady

 •  

  Pravá kůže

 •  

  Testovaná silikonová kulička

 •  

  Silný řemínek

 •  

  Bytelná přezka

 •  

  Lehké přitáhnutí

 •  

  Pevné stažení díky očkům na řemínku

Zápory

 •  

  Nenalezl jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU