Představte si, že tato slova zazní z úst vašeho partnera. Jaká bude vaše reakce? Zděšení nebo vzrušení? Vlastně je jedno, co cítíte vy, protože v této chvíli už o svém těle nerozhodujete. Jste hračka v rukou svého pána… nebo paní.

Na Lascivni.cz jste si už mohli přečíst recenzi roubíku, do kterého se můžete pořádně zakousnout. To je sice fajn, ale některé věci se s ním dělat nedají (na orální sex zapomeňte rovnou).

Takže v případě, že si dominat přeje, aby jeho hračka používala jazýček, doporučuju trošku jiný typ roubíku. Jedná se o „O ring“ holandské značky RIMBA.

Zjistěte kolik stojí roubík Rimba s O kroužkem
ZJISTIT CENU

Roubík RIMBA se skládá z pevného kovového kroužku omotaného kůží (takže kroužek nezanechává nepříjemnou kovovou pachuť, navíc se díky tomu do kroužku můžete bez obav zakousnout… vaše zoubky to přežijí =D) a dvou kožených řemínků, které se na temeni dají snadno zapnout pomocí kovové spony.

Pár čísel:

  • průměr kovového kroužku – 2,5 cm
  • šířka řemínku – 1,2 cm
  • vzdálenost mezi cvočky – 1,8 cm

Velikost kroužku je univerzální. Bohužel. Pro menší pusinky je podle mého názoru naprosto nevhodná. Já si při zkoušení tohoto roubíku málem vyhodila čelist, proto ho raději používám na partnerovi ;-).

Kroužek se vkládá za přední zuby. Kov je natolik pevný, že pusu nezavřete, ani když se budete snažit. Taky nebudete moci polykat. Budete se muset smířit s tím, že váš miláček bude slintat… hodně slintat. Ovšem je to malá daň, za to potěšení, které vás s tímto roubíčkem čeká =D.

Na koženém řemínku je celkem 7 cvoků… To znamená 7 různých velikostí, které jsou od sebe vzdálené zhruba o necelé dva centimetry, takže si každý zaručeně vybere tu svoji ideální velikost.

Nevýhoda řemínku je v tom, že pouští kožené „chlupy“. Na druhou stranu, je to jenom pár vláken, kterých si sotva všimnete.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Rimba roubík s kovovým „O“ kroužkem
Recenzi napsala: Alenka D.
Testováno: od 27. prosince do .
Výsledek: Čistá kůže a intenzivní submisivní pocity – pěkná hračka do rukou Pána, kterou musím doporučit.
Užití hračky: Nezhoršuje dýchání, umožňuje využít jazýček pro další hrátky, nastavitelná délka – lehkou nevýhodou je pravá kůže, která občas pustí malé vlákno.
Moje hodnocení: 4,5 z 5 (doporučuji)

Roubík RIMBA skvěle posílí pocit submitivity a pokud máte rádi pocit bezmoci, roubíček vám nesmí chybět… A pokud chcete svému pánovi (nebo paní samozřejmě) udělat jazýčkem radost, nesmí vám chybět roubíček RIMBA.

Klady

Zápory

Kvalitní materiál – kov a kůže Nevhodný pro malé pusinky
O kroužek je změkčený omotanou kůží
Nezabraňuje dýchání
S menším penisem umožňuje orál
Jednoduché nastavení stažení díky očkům vzadu
Bytelná přeska
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: