Po tomhle kousku jsem na rovinu koukal roky – roky mě ve fantaziích lákala potřeba či snad vynucená situace, kdy budu mít zacpanou pusu nejen roubíkem (to znám až moc často), ale i samotným penisem.

Trénink hrdla

A pokud si nechcete do páru hledat dalšího muže, tak nejjednodušší situací je buď realistické dildo, nebo třeba roubík s dildem. A mě zajímalo, jak nepříjemné a ponižující bude mít v puse něčího „ptáka“, co mě bude třeba i (jako vítaný bonus) nadavovat a podobně trápit. A tenhle hybridní roubík mi přesně tohle dal. A dokonce i něco navíc.

Takže je to celo silikonový roubík, dle pohledu odlitý najednou, takže nemá na sobě spoje – pásek je zvlášť i roubík s očky a dildem. Všechno hezky drží a lícuje.

Více využití, než se zdá

Roubík jako takový je víceúčelový, můžete ho mít jak samotným penisem dovnitř pusy, takže vám výrazně ztěžuje život při BDSM seancích (ale trénuje vás základně na třeba nového Pána).

Nebo kuličkou v puse a tedy dildem ven – například pro situaci, kdy budete bezmocní a posloužíte svému protějšku jen jako předmět/objekt bez práv, který umožní se nabodnout na váš obličej. A vy z toho nebudete mít nic, jen plnou bezmoc, protože protějšek se může přírazy na váš „dildovitý“ obličej uspokojit, ale zbytek těla může zůstat netknutý.

VIDEO rozbalení v redakci:

Ať ztratí osobnost

Pánové mohou být ještě pro umocnění zamčení v pásu, takže se z nich opravdu stane jen objekt, který může posloužit jen takto. To je už zajímavý rajc pro subíky a pro jejich ponižování.

Velikosti

  • průměr kuličky 3,8 cm
  • průměr penisu 2,5 cm,
  • délka dilda 5,0 cm,
  • celková délka 9,5 cm.

Na roubíku jako celku oceňuji výběr matného silikonu – na něj se totiž nelepí prach a nečistoty a vypadá opravdu krásně luxusně. Pásek s ocelovým očkem má dostatek dírek, takže dobře drží na větších i menších hlavách otroků (či otrokyň) a neklouže.

Zjistěte kolik stojí Silikonový roubík
ZJISTIT CENU

Jak vidíte z velikostí výše, tak samotný (byť realistický penis) patří mezi menší šášuly – nenadavuje mě tak, jak jsem si představoval (což je dobře i špatně pro mé ponížení). Ale má za mě krásnou kresbu a žalud je také jemně vytvarovaný, takže na patce jazyku je dobře cítit jeho žilkování.

Jak už vidíte ze samotné recenze, čekal jsem od tohoto kousku větší náročnost, ale vzhledem k tomu, že už jsem od Paní notně vytrénovaný a dokážu polknout menší dildo až po kořen, tak mě nedal tak zabrat. Ale i přesto je to hodně slibný kousek, který se v našich hrátkách často objevuje jako trest – je totiž nepříjemný, ale ne tak moc, jak jsem čekal.

Plus pro uspokojení druhé strany (Pána či Paní) je dildo spíše průměrově menší, takže je zajímavé spíše na anální průnik, než vaginální, kde je spíše jen na podráždění „na krajíček“ jak by řekl můj protějšek.

Celkové hodnocení

Líbí se mi zpracování, prokreslení penisu i variabilnost dovnitř či ven – pro mě osobně bych potřeboval L či po notném tréninku XL velikost penisu do krku, ale to je jen můj vytrénovaný pohled.

Pro začátečníky a lehce pokročilé to bude solidní macík, který vás krásně potrápí. A o to přeci jde. Rozhodně se tenhle roubík neztratí, pokud chcete svůj protějšek (je jedno jakého pohlaví) hezky potrápit… nebo odměnit?

Klady

Zápory

Matný silikonový Ocenil bych větší objem dilda
Prokreslenost dilda
Využití dilda pro oba směry
Dostatek oček pro utažení
Lehké nadavování (ideální trest/trénink)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: