Tenhle kousek se mi podle popisu a prvních fotek moc líbil. A navíc žena si stěžovala, že ten levný, plastový, co je doma, je moc tvrdý a tak. Takže tady bylo jasné, že to musíme otestovat. Tedy hlavně ona, když se jí ten původní nelíbil, že?:)

Balení a materiál

Roubík přišel zabalený v pěkné krabičce, uvnitř v plastovém pytlíku samotný roubík. Je celý ze silikonu, takže je lehce poddajný a není tedy tak nepříjemný.

Na obvodu má několik dírek, kudy se dá protáhnout přezka, na které je očko pro malý zámeček (není součástí balení, ale jistě doma nějaký najdete, že jo?) a tedy dokáže umocnit pocity submisivní osoby.

VIDEO z redakčního rozbalování

Jaký má tvar?

Samotný roubík není čistě kulatý, ale má svými výstupky připomínat ostružinu. Pásky na sobě mají „prošití“, které je jen designové, jde o silikonovou texturu. Po dvou cvočkách na každé straně drží roubík na páscích.

Roubík je z na omak velmi příjemného silikonu.

Zjistěte kolik stojí Silikonový roubík Blackberry
ZJISTIT CENU

První použití bylo vlastně vcelku rychle po vybalení. Nebylo nutné dlouho vysvětlovat, co s tím. Její „mhmmm“ jsem bral jako souhlas:) Nevýhoda je, že na menší hlavu je trošku volnější.

Při nasazení

Takže žena roubík dokázala vytlačit jazykem ven a s trochou cviku jej dostala dolů. Můj pokus už nedopadl tak dobře jako její. Pro menší obvod to chce přidělat dírku, což díky silnější stěně pásku nebude snadné.

Měkký silikon je příjemný, může být delší dobu v puse a rozhodně je mnohem příjemnější, než levný plast. Vypadá mnohem lépe, než jiné roubíky. Za mě je to hodně dobrý přírůstek do naší sbírky a v šuplíku ležet ladem rozhodně nebude.

Klady

Zápory

Příjemný a měkký silikon Menší obvod (méně dírek)
Očko a zámek
Design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: