Tentokrát porušíme řadu našich rozhovorů s autorkami fotek a lechtivých videí v rámci platforem OnlyFans a Patreon. A to protože jsme pro vás připravili rozhovor na téma, které je nám osobně velmi blízké.

Kolem pásů cudnosti, femdom praktik, ballbustingu a D/s vztahu mezi dominantní ženou a podřízeným mužem.

Konkrétně jde o Dominantní slečna @DominantniS a její protějšek Submisivní kluk @zamceney. Sledujeme je delší dobu na Twitteru a rozhodně nám padli do oka – nejen jejich fotky, ale také jejich zkušenostmi kolem zamykání, odepírání orgasmů, podřízenosti…

Na rozhovor nám odpovídali oba, což je označené typicky DS pro ni a SK pro něj. Pokud to není uvedené, odpovídá DS. 🙂

Dominantní slečna má na Twitteru 1 807 sledujících a Submisivní kluk 1 112 – v době přípravy rozhovoru.

Kapitoly

Zdravíme, můžete se v krátkosti našim čtenářům představit?

DS: Zdravím, je mi 18 let a na Twitteru mě můžete znát pod přezdívkou „Dominantní slečna“, kde působím už téměř rok. 🙂 Na mém Twitteru najdete především fotky a videa z mého – našeho sexuálního života, který je, troufám si říct, lehce netradiční tím, že není úplně vanilla, jako vede většina:)

SK: Zdravím redakci a čtenáře, je mi 22 let a na Twitteru mě najdete pod jménem „Submisivní kluk“. Zajímá mě vše okolo sex a rád zkouším nové věci, hlavně v oblasti ženské dominance.

Fascinace sexem se u mě objevila hodně brzy v životě a nemyslím si, že by mě tenhle koníček měl někdy v brzké budoucnosti přestat bavit.

Jaká byla vaše cesta vůbec k ženské dominanci? Až s tímto „klukem“?

Ano, až s „tímto klukem“. Moje cesta k dominanci nebyla zrovna lehká, byla jsem obecně nezkušená v sexuálním světě a nevěděla, co se mi líbí. Chtěla jsem prostě zkoušet nové věci a měla kamaráda, se kterým jsem se o tom chtěla bavit a byla příliš zvědavá.

Byla jsem dost stydlivá, ale postupně jsme zkoušeli nové a nové věci. Co si tak pamatuju, tak jako první věc (když nepočítám klícku), která značila mou dominanci, jsem zkusila ho svázat.

Ale když na to tak vzpomínám, tak to bylo spíš „vanilla svázání“, moc jsem ho netrápila. Ke kopání jsem dostala odvahu až o pár měsíců později, ale jak to tak bývá, zalíbilo se mi to a doteď to patří do jedné z mých oblíbených činností. 🙂

Jak vlastně vznikl nápad zamknout svůj protějšek?

Nebyl to můj nápad. On se zamykal už dobu předtím sám, nebo s jinými slečnami. Než jsme se ještě začali vídat osobně, tak mi jednou napsal, že se sám zamknul, jak dlouho to vydrží.

Druhý den se mi ozval znovu s tím, že zlobí, že se už odemkl. No a já jsem se toho chytla a „na dálku“ si ho zamkla.

Samozřejmě se mi začalo líbit jakou jsem najednou měla pozornost a líbilo se mi, že jsem si mohla takhle někoho „ovládat“. Což se mi líbí doteď, včetně té zvýšené pozornosti, kterou vůči jeho nadrženosti, dostávám. 🙂 Když jsme se viděli poprvé, tak jsem zároveň dostala poprvé do rukou i klíček. 🙂

V jakém vztahu vůči sobě jste? Partnerský? Podřízený?

DS: Partnerský – poznali jsme se zcela „normálně”, aniž bychom znali naše sexuální „já“ – takže pánové, pokud stále nemáte svou dominantní paní, nezoufejte. 🙂

Avšak dá se říct, že vůči našemu sexuálnímu „stylu“, je můj subík mně podřízený. 🙂 A je tak šťastný samozřejmě.

SK: Řekl bych, že většinu času máme partnerský vztah, kde jsme si oba rovni. Občas můžu být trochu „pod pantoflem“, ale mám své hranice. To, že slečna rozhoduje o mém přístupu k tomu, co mám mezi nohama, mě omezuje jen těmi způsoby, které si užívám.

Tohle celé se samozřejmě otáčí v naprosto podřízený vztah, jakmile je čas jít do ložnice a poslušně plnit vše, co slečně vidím na očích.

Je něco, co byste v zamčení nezvládl splnit, ač by vás vaše nadrženost neskutečně poháněla a trápila?

SK: Moje limity zůstávají stejné ať už jsem zamčený jakkoliv dlouho, nic mě jinak nenapadá.

Co bylo impulzem sdílet detaily o vašem intimním/sexuálním životem na Twitteru?

DS: Subík tady vystupoval už o dost dřív než já a pomalu mě k tomu dostal. Bylo nám jasné, že jako pár, který vede takový sexuální život, tady budeme mít větší úspěch a já jsem si po promyšlení řekla, proč ne. 🙂

Jako každá žena ráda slyším pochvaly na sebe, ráda sdílím, jak si ho hezky ovládám a také je Twitter skvělá komunita pro sdílení recenzí na různé sexuální hračky například.

Samozřejmě, že jsem často litovala, že tady účet mám.

Kolikrát ho chtěla zrušit a jednou od toho nebyla vůbec daleko, ale ti správní fanoušci mě tady drží. 🙂 Na nepříjemné zprávy, dickpics apod. se dá časem zvyknout, i když to stále není příjemné, ale i to k „životu na Twitteru“ bohužel patří. 🙂

SK: Když má člověk chutě na tabu sexuální praktiky už od puberty, ale nikoho s kým by to mohl sdílet, je to takový osamocený pocit. Asi to bylo podobné tomu, co vede některé chlapy k posílání dickpicků, s tím rozdílem, že já to nechtěl nikomu vnucovat.

Dřív jsem nějaké ze svých masochistických chutí uspokojoval sám a chtěl jsem to nějakým způsobem sdílet. Najít si lidi, kteří to mají podobně. Nepřišel jsem si nikdy moc atraktivní, tak jsem chtěl zaujmout spíš tím, co dělám. A upřímně jsem byl i zoufalý po troše pozornosti.

Jaké máte klícky k dispozici?

SK: Dřív toho bylo trochu víc. Miniaturní „nub“ klícka. Potom moje první klec byla ze silikonu a pořídil jsem si ji v 16 letech. Pak bylo i pár další kousků, ale ty nesplňovaly moje nároky a jen zabíraly místo. Dnes už máme jen 5 modelů, všechny z kovu.

Všechny jsem kupoval přes Aliexpress. Je tam slušný výběr, ceny jsou nízké a kvalita kovových klecí dostačující.

Nosím už jen jednu. Můj piercing situaci dost zkomplikoval a ten zbytek klícek není nositelný na víc než pár hodin. Časem chceme piercing využít k extra zabezpečené kleci na míru, ale to je prozatím hudba budoucnosti.

Motivace do piercingu penisu byla právě ve vazbě na budoucí klícku? Princ Albert a další podobné jsou často vidět právě společně s pásem cudnosti

SK: Přesně tak, i když jsem si piercing jako takový oblíbil, nebýt klícek, které s ním pracují, nikdy bych do toho nešel.

Jak dlouho byl nejdéle zamčený?

Nejdéle to je 44 dní, které započaly dnešním dnem a budou dál pokračovat. 🙂 Předtím to bylo nejdéle 12 dní, což mně vždycky přišlo málo 😀 Ale chce to na to jít postupně. Pro cíl, který máme teď, jsem se rozhodla náhle a upřímně nevěřila, že to zvládneme.

On, že bude mít potřebu stříkat a já, že ho brzy udělám, abych si mohla užívat sex. K mému překvapení to ale funguje krásně! Musím ho pochválit. Neuvěřitelně krásně to zvládá, za celý měsíc neměl ani jednou chuť to vzdát a sex funguje krásně i tak, což mě překvapuje snad ještě víc. 🙂

Pokud by to bylo někdy už opravdu kritické, tak má na zámečku nakreslená tři srdíčka. Ty mu dávají možnost tří orgasmů za rok, pokud je já zrovna dovolím. Musí se zeptat, poprosit a čekat jestli a jaký (plný, zničený) orgasmus povolím. Srdíčko mu můžu samozřejmě kdykoliv přidat, ale i odebrat, což si obojí už zažil.

Zmiňujete sex – když on je zamčený, jak ho vlastně máte? Nebo tím myslíte strapon? 🙂

Sex máme téměř jako jsme vždycky měli. Funguje to krásně i tak, což nás oba bezpochyby překvapilo. Kdyby to nefungovalo, tak bych ho asi nikdy reálně nezvládla mít zamčeného tak dlouho.

Orgasmy má dovolené? Nebo jen zruinované? 🙂

Nemá dovolené ani plné, ani zničené. 🙂 Jak už jsem zmínila, tak má možnost využít jedno ze srdíček, ale musí myslet na to, že je má na celý rok. Taky jsem povolila orgasmy při peggingu. Všechno má ale svá pravidla, která se musí dodržovat. 🙂

Zmiňujete pegging, neboli ošukání přítele připínacím dildem – dokáže se při přírazech udělat i bez dráždění rukou?

Ano, ani jeden nechceme, abych na něj v průběhu i sahala rukou, chceme aby se udělal čistě jen z peggingu. 🙂

SK: A aby to nebylo jen jednostranné, jak on sám vnímá váš vztah a samotné zamčení?

Náš vztah je skoro přesně to, co jsem si ideálně představoval. Vždy je na čem pracovat, ať už jako dom, sub, nebo prostě jako partner. Nejpodstatnější věc, na kterou se oba těšíme, je až budeme bydlet spolu. Zatím vedeme vztah na dálku.

Zamykání s tím ale samozřejmě funguje výborně, o to víc se na Slečnu vždy těším. Co se týče zamykání, ač nevěřím na osud, musím uznat, že tohle mi prostě asi bylo souzeno. Nevím, co je to na denial play tak vzrušujícího, ale v tuhle chvíli to už beru jako takový životní styl.

Asi to souvisí s mojí potřebou cítit se nějak sexuálně ovládaný atraktivní ženou. A nenapadá mě efektivnější způsob, jak si někoho sexuálně podrobit, než úplné odepření, nebo znemožnění sexuálního potěšení a vyvrcholení. Jinými slovy, užívám si to a nechtěl bych to jinak.

Klíčky nosíte vždy jen vy u sebe? Neboli jen o nemá nikdy k dispozici?

Dřív, když bylo nutné odemčení k hygieně, tak měl klíček u sebe, druhý jsem měla já. Časem jsme vždy jeden klíček dali do dózičky, naplnili vodou a zmrazili. Klíček tak nemohl použít bez mého vědomí. Teď s novou klíckou zvládá hygienu i bez odemčení, a tak odjíždím vždy s oběma klíčky. 🙂

Dnes už to máte vyřešené, ale pro ostatní: existují i různé uzamykatelné safe boxy, časové zámky, popřípadě na dálku odemykatelné mini trezory – právě pro klíčky. 🙂

Jak on pečuje o to, abyste byla hlavně vy spokojená? 🙂

Tak samozřejmě dostávám pozornosti víc než dost, ale to si užívám. 🙂 Většinu času, když jsme spolu, tak bývá odemčený a užíváme si podobně jako „normální“ páry včetně sexu, ten jde i bez jeho orgasmů. 🙂

Máte nějaká společná pravidla, hranice či zákazy?

Pravidla máme – momentálně jsou to zakázané orgasmy. Hranice máme oba dva stanovené, nikdy si neděláme nic, co víme, že bychom nechtěli a vyloženě se nám nelíbilo.

Vůči tomu máme stanovené „safe word“, zatím jsme ale nebyli nuceni ho použít. 🙂 K nejčastějším zákazům patří právě omezené stříkání. Nebo že mu občas jen tak ve formě pozlobení, nedovolím to, co zrovna chce. 🙂

SK: Jaký byl nejnáročnější trest, který jste dostal?

Dobrá otázka, musel jsem se docela zamyslet, ale asi už vím! Myslím, že to bylo zhruba po týdenním zamčení, co mi Slečna svázala ruce nad hlavou, s roubíkem a páskou přes oči.

Měla v plánu asi 50 silných kopů do koulí, moc mě to vzrušovalo, možná právě až moc. Po pár kopech jsem cítil, že mě ta bolest přetlačila přes hranici orgasmu a nebylo cesty zpět. Postříkal jsem Slečně nohy a slušnou část podlahy při zničeném orgasmu.

Často tvrdší hrátky po orgasmu skončily, protože už potom chvíli nebývá nálada. Ale slečně se vůbec nelíbilo, že jsem se nedokázal ovládnout a tak v kopání pokračovala. Moc mě nešetřila, a když jsem hodně křičel, nebo se před kopy bránil, dostal jsem přidáno.

Nakonec to skončilo stovkou kopů, skoro jsem měl slzy v očích, ale šíleně mě vzrušovalo jakou krutost jsem v ní probudil. Nakonec mi přikázala očistit jazykem její nožky, ale i vše, co jsem vystříkal na zem. Musím říct, že tuhle lekci jsem si zapamatoval.

Narovinu: nebojíte se zranění? Zrovna ballbusting / kopání / úděry nezní zrovna bezpečně a zdravě…

SK: Tohle je zrovna věc, kterou spousta lidí nepochopí a já se jim upřímně nedivím.

Přirovnal bych to třeba k rychlé jízdě na motorce, jezdec ví že riskuje a dělá něco co by neměl, ten pocit který jinde nezažije mu za to ale stojí, je ochotný riskovat pro ten zážitek.

Samozřejmě se snažíme pohybovat v mezích, kde nám (snad) nic nehrozí, za to vzrušení nám ten risk ale stojí.

Nosíte klíček viditelně, neboli vaše okolí ví, k čemu patří?

Klíček viditelně nosím, nijak ho neskrývám, ale nemyslím si, že moje okolí ví od čeho je. Občas měl někdo nějaké poznámky, které mi nebyly příjemné a říkala jsem si, že nejsem normální, že tohle dělám a líbí se mi to.

Ale postupem času jsem si uvědomila, že když se nám to líbí, tak neexistuje nic jako „nenormální“. Věřím, že to tak má spousta lidí, ale doufám, že si všichni uvědomí, že pokud se jim to a partnerovi líbí (a je to legální :D), tak je to v pořádku. 🙂

Lze vaše hrátky ještě někam posunout? Například do 24/7 režimu, kdy vám bude plně podřízený?

Myslím, že vždycky jdou hrátky někam posunout. I my máme věci, které jsme spolu ještě nezkoušeli a rádi bychom. 🙂

V rámci femdom tematiky se hodně prolíná téma cuckoldingu – týká se i vás? Neboli, že by se on v klícce musel dívat, jak si užíváte s někým jiným?

Neřekla bych, že se nás týká, ale už jednu menší zkušenost máme. Bylo to spontánní, takže nebyl v klícce a nekoukal se většinu času. Každopádně věřím, že si ke cuckoldingu jednou cestu najdeme a třeba to bude už brzy. 🙂

Nebo (což je také silné téma u pásů cudnosti) být donucen mu také posloužit jako hračka?

Na to není třeba sepisovat dlouhé odpovědi… Jednoznačně NE! Tohle je věc, která se nám a především mně vůbec nelíbí a nikdy nedovolím, aby ho ponižoval někdo jiný, než já.

Mimochodem i z vlastní zkušenosti i ostatních rozhovorů (typicky Princess Petuskap, Finecouple, Red Queen, Darkmína / Reaven, …) cítíme, že je velký hlad/poptávka po femdom tematice. Nenapadlo vás vaše aktivity zpeněžit? Třeba skrze OnlyFans, takže přípravu erotického/lechtivého obsahu převážně pro platící publikum?

Samozřejmě nás to napadlo, ale už tak se vídáme poměrně málo, díky vztahu na dálku, tak to zatím v dohledné době neplánujeme. 🙂 V budoucnu až spolu budeme třeba bydlet, tak to jistě jako možnost je. 🙂

To se těšíme a rádi se zase ozveme, abychom ho probrali v dalším rozhovoru. 🙂

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

DS: Máme jich spoustu. Oba hračky milujeme a rádi zkoušíme nové. Já mám ráda překvapení, takže pro mě byl například erotický adventní kalendář skvělý!:)

Samozřejmě pár věcí zklamalo, ale spousta mile překvapila. 🙂 Zrovna koukáme po nějakém fajn nafukovacím análním kolíku. 🙂

SK: Jsem do nich blázen. Právě jsem je kvůli stěhování všechny sbalil a ta taška váží snad deset kilo.

Když on nemůže stříkat, napadlo vás to někdy otočit, v kombinaci se stříkacím dildem to dopřát zase jemu v rámci peggingu?

Pegging není věc, která by šla dělat hned v okamžik, kdy se člověku zachce, nám to častokrát nevychází. Nad stříkacím dildem jsme tak přemýšleli spíš pro mě – když on zrovna nemá povoleno stříkat a já se chci nechat vystříkat.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Tak určitě mezi ně patří klícky, ty nás myslím nepřestanou bavit nikdy. Pak třeba vibrační hůlka, ta je moc fajn pro oba. Za mě to pak vyhrává i Womanizer a obecně máme moc rádi věci na bondage.

SK: Oblíbené mám fleshlight masturbátory, vibrační hlavice, dilda a klícky.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Už bychom nepořizovali žádné levné „elektrické“ hračky, s tím nemáme fajn zkušenosti. Klícky z plastů a silikonů také nepatří mezi naše oblíbené. Z peříčka na lechtání jsem byla nadšená, když přišlo, ale nakonec je to nejlepší hračka pro našeho kocourka. 😀

No a poslední věc, ze které jsem byla zklamaná je vibrační vajíčko na dálkové ovládání přes telefon. Vajíčko se neustále vybíjí a navíc se pořád odpojuje od telefonu, což je nepříjemné, když to musím na veřejnosti těžce připojovat.

To je škoda s tím vajíčkem, je to hodně zajímavá zábava vzrušovat toho druhého tajně na veřejnosti. 🙂

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Tak určitě cuckold, nějaké mé hrátky s další slečnou, nebo třeba anal u mě. Z našich fantazií bych pak zmínila svazování provazy, které bychom rádi zkusili. No a mou největší fantazií je momentálně asi fisting. 🙂

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Zamykání manžela mě hodně vzrušuje, ale on to neví, já si to jen potajmu načítám tady a na pornhubu sleduju co se dá z femdom chastity tematiyk – co myslíte, jak mu to říci? Jakho uvés do tohodle fetiše, že ho chci ovládat skrze jeho náčiníčkoa a klíček na mém krku?

Zdravím, mluvím z vlastní zkušenosti, byť z druhé strany – nemá sice smysl moc chodit kolem horké kaše, ale trochu navnazení neuškodí. :)) Třeba mu občasně ukázat nějaké tematické fotky, spustit si porno s femdom tematikou, … a ono to postupně vyplyne. Nebo ho prostě svažte a zamkněte. :-)) Pro každého ten postup bude jiný, musíte sama vycítit, jestli s ním tematika pásů cudnosti rezonuje… Dejte pak vědět, jak to doma dopadlo, jestli už je manžel více poslušný, co je pěkně jeho ptáček v klícce.

Spolupracujeme: