Pokračujeme v našem seriálu rozhovorů s aktéry kolem platformy OnlyFans pro sdílení amatérských erotických fotek. Další vyzpovídanou je Red Queen, která zaujme tím, že s partnerem nemají rozhodně rovnocenné role – více v samotném rozhovoru!

“Red Queen má na Twitteru 15 000 fanoušků a na OnlyFans přes 11 300 srdíček (v době přípravy rozhovoru).”

Kapitoly

Zdravíme Red Queen, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Je mi 25 let a na Twitteru a jiných sociálních sítích se věnuju findom/femdom tématice.

Vysvětlíte prosím pro neznalé, co je findom/femdom?

Findom – finanční dominance, muži rádi rozmazlují, rádi jsou užiteční a mají pocit, že přispěli na luxusní život rozmazlené princezny. Odměnou je jim občas nějaká fotka toho, co jsem si pořídila, nebo klidně i to, že je jen namyšleně ignoruju a jsem na ně protivná a urážím je. Vzrušuje je to, že jsou využíváni. Mě zase vzrušuje ta moc, kterou nad nimi mám.

Žena nebo dívka tak díky své kráse a šikovné manipulaci dosáhne, že muži posílají často i velké částky nebo dražší dárky. Většinou to probíhá online jen tak, že prostě pošlou peníze přes různé platební metody, nebo třeba v podobě cashmeetu, kdy se jen potkáme a on mi předá peníze a zase jde, a pokud se známe delší dobu, může mě vzít i nakupovat.

A vlastně, proč jste Red Queen?

Red Queen je má oblíbená postava z Alenky v říši divů. Věta: “I need a pig here” je má nejoblíbenější 😀

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Twitter jsem si poprvé založila na konci roku 2018, takže je to asi dva a půl roku.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Nejprve jsem začala s partnerem sledovat různé jiné profily s femdom tématikou na Tumblr, sem tam něco sdíleli a vyměňovali si zkušenosti s ostatními. Po změně podmínek na Tumblru jsem přešla na Twitter, který byl ještě výrazně aktivnější, a já jsem si vytvořila profil více zaměřený na findom. Vždycky mě bavilo provokovat a užívat si pozornosti.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Onlyfans jsem si založila v prosinci 2019 spíš jako ověření věku, protože v té době do findom scény začaly proudit hodně mladé holky z TikToku a jelikož se na OF ověřuje identita, pro všechny je zřejmé hned od začátku, že jsem reálná a že mi je víc ne 18:)

V té době to tak dělaly i všechny ostatní. Ze začátku jsem tam tedy ani moc aktivní nebyla, ale to se postupně hodně změnilo a teď přidávám posty a komunikuji se svými fanoušky každý den.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Mám různě zaměřené fanoušky, někdo neodolá mému zadečku, někdo podlehne nožičkám. Ve findom je ale hodně důležité ukazovat fanouškům, jak si užívám jejich peníze, a za co je utrácím.

Takže když to jde a není všechno zavřené, chodím často nakupovat, do restaurací a wellness. Z toho vzniká hodně oblíbených fotek a videí.

Na Amazonu máte svůj “wishlist” – neboli seznam přání (spodní prádlo, šperky, kosmetika, erotické doplňky, anální kolíky, vibrační hlavice, …) – jak funguje to, že vám vaši fanoušci kupují dárky?

Ano, wishlist na Amazonu mám, ale subíci ho moc často nevyužívají. Koupí něco tak jednou dvakrát za půl roku. Oproti tomu mám ale hodně německých fanoušků, kteří mi posílají kódy na Amazon Gift Card, mě se tak přičítá hodnota, kterou pak můžu utratit, takže na Amazonu nakupuju několikrát do měsíce.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Ano, mám tam hodně stálých fanoušků, ale samozřejmě na Onlyfans je běžné, že jsou i tací, kteří přijdou a zase odejdou, rádi prostě jen zkouknou novou holku a jdou dál 🙂

Vytváříte pro své sledující nějaký speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Věnuju se findom femdom tématice, nejvíce chastity, cuckold a FLR (female led relationship). V tom mi hodně pomáhá můj submisivní partner, kterého můžu hezky trápit a ponižovat a fanouškům se to líbí.

Dá se tímto způsobem uživit?

Já se tím neživím, dělám to pro zábavu. Ale samozřejmě platí, čím víc času se tomu člověk věnuje, tím víc získá.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Zatím ne.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Dotazy na custom videa jsou skutečně různorodé. Například prdění nebo rozšlápnutí hmyzu, fetiše lidí nemají hranice.

Přesahuje vaše provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Jak jsem psala na začátku, v rámci findom je oblíbená disciplína cash meet, kdy se s někým jen potkám, on mi předá peníze, poděkuje, a zase jde. Několikrát jsem byla i se subíkem nakupovat oblečení nebo boty. Teď už je nějakou dobu situace samozřejmě jiná, a s nikým jsem se dlouho nesetkala, ale za normálních okolností takové setkání mám několikrát do měsíce.

Máte jen mužské subíky, nebo i nějaké ženské subinky?

Jen muže.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Tak aby fungovalo OF, musím být hodně aktivní na Twitteru, kam dávám kraťoučká videa nebo fotky. Je to určitě několik hodin denně.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Ano, pravidelně.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Většinou sama, když potřebuju pomoct, řeknu příteli.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Nejoblíbenější jsou vždycky cuckold příspěvky… když se mám třeba setkat s milencem, a tím v příspěvku ponižuji svého sub přítele. Nebo obecně jakékoliv jeho ponižování a trestání. To má vždy velký ohlas.

Mezi vašimi sledujícími převažují spíše muži, které vzrušuje právě ponižování mužů? Nebo naopak ženy?

Určitě jen muži. Vzrušující je pro ně právě ta hra s výměnou rolí, kdy žena získává vše a muž jen vydělává na to, aby ona se měla dobře a utrácela jeho tvrdě vydělané peníze. 🙂

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

S přítelem toho používáme hodně. Nejčastěji bičík, pouta, pás cudnosti a jakékoliv femdom pomůcky.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Pro mě určitě vibrátor a pás cudnosti. To je ideální kombinace pro provokaci mého zamčeného přítele.

Co vy a strapony/připínací dilda?

Taky doma máme, ale zatím spíš jen na provokativní fotky. Například když je přítel zamčený v pásu cudnosti a já mám chuť na sex, je to naopak on, kdo si vezme připínací dildo.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Nevybavuji si.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Momentálně nejvíc vyzkoušet sex s BBC milencem. Už několikrát jsem měla akci domluvenou, ale z důvodu epidemie k tomu nedošlo.

Přítel se bude muset dívat?

Ano, takový je plán. Oba se těšíme.

Z tematiky fotek je jasné, že vaším životem hýbá FLR, neboli Female Lead Relationship – kdy jste přišla na to, že je to vaše životní cesta?

Až se svým současným partnerem. Ze začátku vztahu jsme to různě střídali a vraceli se k normálnímu vanilkového vztahu, ale pak jsme se našli ve FLR a oběma nám to vyhovuje.

Projevuje se FLR i ve vašem řekněme veřejném životě coby páru? Nejspíše za vámi nechodí na veřejnosti na vodítku, …

Určitě ne. Samozřejmě je to striktně soukromá záležitost a nikdo z našeho okolí to neví. Několik mých kamarádek ví o tom, že máme cuckold vztah. Musela jsem jim to něco málo říct, aby si nemyslely, že ho podvádím. Ale ten zbytek by nikdo asi nepochopil. Děláme to jen pro naši zábavu.

Na Twitterovém účtu nám neušlo, že jste i majitelka otroka @SlaveNamedDave? Jak jste se s ním poznala?

@slavenameddave není můj přítel, to je čistě online subík 🙂 S kterým jsem se setkala na Twitteru, je ale permanentně zamčený na dálku.

Máte nastavená nějaká pravidla s vaším online subíkem?

Ano, pravidel je spousta. Ale postupně se mění, jsou různě striktní a zase volnější podle toho, jaká je situace. Přeci jen je to vše online a osobní životy do toho vstupují víc. Takže je to hodně o tom vycítit, kdy je potřeba ubrat a kdy naopak přitvrdit.

Jsou sepsaná třeba v otrocké smlouvě?

Otrocké smlouvy nepoužívám.

Jak dlouho třeba musí zůstat zamčený v pásu cudnosti?

Přítel je zamčený permanentně, občas je odemčený na zkažený orgasmus, nebo si nasadí návlek na penis, aby mi posloužil, ale žádné své potěšení nebo orgasmus z toho neměl.

Jakou máte nejoblíbenější klícku na jeho penis?

Nejčastěji používáme klícky z cudnost.cz (mini cage, micro cage). Teď aktuálně ale mám domluvenou spolupráci se dvěma BDSM e-shopy. Těším se, až jejich klícky s přítelem vyzkoušíme.

Zkažený orgasmus – jaká je nejnepříjemnější verze, kterou mu provádíte?

Vždycky začnu tak, že na něm sedím a provokuju ho přes klícku zadečkem. On má zavázané ruce, takže nemůže nic. Když už to nemůže vydržet, tak ho odemknu a pak rukou ho provokuji… včas ale přestanu. 🙂 A on jen “vyteče” bez pocitu rozkoše z orgasmu. A na konec poděkuje.

Jaké jsou vaše oblíbené tresty/úkoly pro vašeho suba?

Nejradši mám, když mě přítel obskakuje, nosí mi jídlo, pití, běžné denní potřeby, cokoliv si řeknu. Když se mi něco nelíbí, dostane facku, a když je drzý, spí na podlaze u mojí postele.

Dříve fungovalo, že jsem mu přidávala dny, jak dlouho bude zamčený, ale teď když je zamčený napořád, používám jako trest spaní na podlaze.

Takže tím jste si citelně omezila své možnosti, jak ho trestat, že? Nebo máte ještě něco přísnějšího?

Trestů je celá řada. Čas od času navíc výzvu fanoušky na Twitteru, aby mi pomohli nějaké tresty vymyslet. Takže ho fackuju, šlapu na prsty na rukou, nebo kopu do rozkroku. Myslím, že z tresty problém nemám 😀

Děkujeme mockrát za rozhovor a ať se vám v FLR vztahu i nadále daří!:)

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Zajímalo by mě, kolik se tím tak dá vydělat na těch patetických čubkách, co chtějí odevzdávat svou výplatu někomu,, kdo si ji více zasluží – někdo z redakce poradí? :))

Zjistíme od autorky, ale všeobecně co jsme o findomu navnímali to budou tisíce, až desetitisíce měsíčně – stačí pár subíků s plnou výplatou, co Paní odevzdají a najednou máte velkou obrátku peněz pro své neřesti, dárečky, hezké výlety a radosti. :-))

Spolupracujeme: