Co je na tomto kousku zajímavé, že se dostal do naší recenze? Jistě jste si už všimli, že nemáme k dispozici všechny kousky na trhu, ale vybíráme si je sami. Chceme totiž pestrost a zajímavé a netradiční erotické pomůcky. A jestli něco můžu na začátku recenze osvětlit, tak to, že tahle hračka si své místo u nás najde.

Co to je

Je to z části tradiční anální kolík – je tedy z hliníku, takže kovu, což je specifikum a hlavně má silikonovou měkkou patku.

A ti zkušenější už tuší (byť to sami už viděli třeba z náhledové fotky – i bez prokliku na článek), že tohle tady ještě nebylo. A já se tomu s přítelkyní divím.

Protože je to ideální mix.

Anální kovové kolíky či dilda máme rádi – sice jsou tvrdé, ale za to nádherné, krásně kloužou a jednodše se čistí. Plus ten profi nerezový pohled je fakt sexy. Pro nás je to chirurgicky čisté tělo vzrušující.

Víme už totiž z dřívějška, že i bez gelu dokáže do nás zaklouznout. Ale doporučujeme anální lubrikant

Ať už klasický, nebo vhodný pro znecitlivění, pokud máte citlivou prdelku pro pronikání. Nebo je to vaše poprvé.

Pár čísel

  • Průměr minimální: 1 cm,
  • Průměr maximální: 4.2 cm,
  • Využitelné délka: 9 cm,
  • Váha: 171 g.

Netradiční patka

A když už jsme u zaklouznutí v tom pravém slova smyslu, tak tady je mu zabráněno velmi širokou patkou z černého silikonu. A to hlavní a zajímavé z této pomůcky je právě v této patce.

Protože je opravdu příjemné ji mít – na prdelce řekněme.

Takže zavedení kolíku vám nemusím osvětlovat, tady není co řešit. Hned je tam. Nazdar a ahoj. Materiál je prostě klouzavý sám o sobě. Ale ta patka je díky svému materiálu velmi příjemná.

A tvarově je vyříznutá jakoby v detailu půlměsíce. Takže kopíruje tvar mezi půlkami, takže netlačí. A jak je jen v podobě tyčinek na bocích kolíku a ne třeba kolečkem, tak ani po desítkách minut netlačí.

Drží a netlačí

A ani dokonce po pár hodinách. Prostě netlačí nepřirozeně na půlky a můžete tenhle kolíček mít zavedený citelně déle, než je u análních kolíků (či nedejbože šperků – krásné, ale ne na delší nošení).

Zjistěte kolik stojí Anální kolík You2Toys Metal L
ZJISTIT CENU

Takže je vhodný jako dráždivý tajný doplněk, o kterém nikdo neví, jako celodenní příprava na domácí anál, nebo pro někoho jako trest z ranku BDSM hrátek a ovládání podřízeného protějšku.

Delšímu nošení napomáhá i samotný materiál – hliník, který bude typicky opracován eloxováním a leštěním (potažmo chromováním). Už při chytnutí samotné hračky mi bylo jasné, že se to projevilo na samotné váze hračky – viz parametry výše.

Je to jinačí pocit.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Hodnotím a chválím

Narovinu tohle je jeden z mých nejoblíbenějších análních kolíků, které mám teď ve sbírce. Ta kombinace kovu a silikonu je pohledově sexy a už teď vím, že i praktická.

Lehce obkrouhlá patka dobře přilne, ale netlačí a neumožní jen tak zaklouznout Matel Plugu (fakt nevím, jak moc byste museli být uvolnění, aby ve vás zmizel:)

A zapomněl jsem s partnerkou výše zmínit, že jak je to kovový materiál, tak můžete blbnout s teplotama alá temeperature play. Takže nahřát o teplou vodu a uvidíte jak ve vás zmizí, nebo právě jako trest ochladit, aby si to prdelka „užila“ a musela se trochu snažit, aby ho vpustila do sebe.

A do výsledku dopřidám i nízkou cenu, protože pár set Kč za tuhle srandu, je must-have pro každého milovníka análních hraček a hrátek.

Klady

Zápory

Leštěný hliník V balení není obal na uložení hračky
Silikonová patka
Půlměsíčkový řez patky pro příjemnější nošení
I na celodenní zavedení
Možnost změny teploty
Nízká cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: