Když jsem tenhle kolík či spíše kolíček viděl poprvé, řekl jsem si, že to je přesně takový kousek, který bude velikostně akorát pro moji manželku. Ve věcech análních hrátek byla vždy ohledně vlastního zadečku trochu zdrženlivá, lidově řečeno se prostě bála. To ovšem bylo v dobách, než jsme se měli všechny potřebné znalosti a zkušenosti, takže jsme si zkrátka udělali pár vzpomínek, které nebyly zcela ideální.

Ačkoliv žena po rozbalení prohlásila, že jí přijde dost velký, Pink Shining skutečně nemá kdovíjaké rozměry a troufl bych si ho doporučit jako vhodnou pomůcku pro všechny začátečníky. Hlavní vliv na to má předně poměrně úzká špička umožňující opravdu pomalé a postupné roztahování svěrače, stejně jako na dotek velmi příjemný a hebký materiál. Silikon, z něhož je kolíček vyrobený, je současně jemný a pevný, takže si cestu prorazí bez nejmenšího odporu.

Hlavní klady

Když jsem se díval na internet, tak jako velké plusy jsou často uváděny růžová barva a svícení ve tmě. Pravda, ačkoliv by nám na barvě nezáleželo, pomůcka pak působí roztomile a rozverně, ovšem pro svícení jsme využití nenašli. Při zkoušení jsme měli vždy rozsvíceno, abychom měli jistotu, zda pomůcka skutečně směřuje tam, kam má.

Video z rozbalování:

Vhodný pro oba

Kolíček jsme postupně vyzkoušeli oba. Jako první se s ním vrhla žena na mě a za sebe mohu říct, že ano, tohle je vhodná věc pro přípravu vašich zadních vrátek na nějaký větší kalibr. Bez jakékoliv přípravy a jen s kapičkou análního lubrikantu vklouzává dovnitř skoro sám a zapadá na místo přesně jak má.

Zjistěte kolik stojí kolíček Pink
ZJISTIT CENU

Škoda jen, že očko na konci jej činí sice snadno ovladatelným pro druhou osobu, ale pro toho, kdo jej má zaveden, je těžší ho nahmatat. Možná by neškodilo přidat mezi očko a kolík ještě krátkou „tyčku“.

Manželce jsem už od začátku kolíček prezentoval jako nástroj pro zúžení vagíny. Stručně řečeno, když je ona na mně nahoře, má ze všeho nejradši, když jí stisknu oběma rukama zadeček, protože nastává právě tento efekt.

Bez přípravy vklouzl tam, kam má

Po překonání prvotního váhání jsem jí předvedl, že obavy byly plané. Kolíček stejně jako u mě i bez přípravy vklouzl na místo. Pohrával jsem si s ním a pomalu ženě roztahoval zadeček ani ne minutu. Efekt zúžení vaginy můžeme potvrdit oba, byl více než znatelný, o to víc, když jsem opět provedl výše zmíněné stisknutí. Myslím, že jako recenze by klidně stačil audio záznam manželčiných projevů, ale bohužel jsme nenahrávali.

Konec dobrý, všechno dobré. Manželka, análních hrátek se vždy obávající, našla něco, k čemu se bude ráda vracet. Pink Shining splnil svoji misi na výbornou a lze jej jedině doporučit.

Klady

Zápory

Vhodné pro začátečníky Očko by zasloužilo trochu vylepšit
Materiál
Efekt zúžení vaginy opravdu skvělý
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: