Na první pohled by člověku mohlo přijít, že se jedná o anální obdobu venušiných kuliček. To zní dobře. Naprosto upřímně, skvělý nápad. Hračka sama o sobě také nevypadá zle, ale upřímně, použití samotné ne že by bylo nepříjemné nebo byť jen nepohodlné, ale rozhodně během něj nastoupily rozporuplné pocity. Pojďme si však kolík prohlédnout pečlivěji.

Zaujme vás hmotnost

Jakmile jej uchopíte do ruky, zaujme jeho hmotnost. Je poměrně těžký. To samé o sobě není na škodu, ale jakmile jej stisknete, zanechá ve vás dojem, že pod jemným silikonem se nachází nejspíš železné vejce.

Kolík je vyloženě tvrdý, což z něj ve spojení s jeho tvarem a rozměry činí věc rozhodně nevhodnou pro začátečníky. Bez předchozí přípravy a roztažení něčím menším se zřejmě neobejdete.

Video z rozbalování:

Pokud si říkáte, že díky tomu zažijete pořádný pocit zaplnění, tak to sice ano, ale na druhou stranu, jakmile je „vejce“ uvnitř, už si moc neužijí ti, kterým se na podobných výrobcích libí pocit, roztaženého svěrače. Po dost široké hlavní části kolíku následuje jen velmi tenká stopka.

Co dělají kuličky uvnitř?

Co se týká hlavního lákadla, kuliček, které mají přeskakovat a dráždit, krčím rameny. Zkoušel jsem chodit, skákat, válet sudy, ale dokonce i během sexu jsem nepociťoval nic víc než s normálním kolíkem.

Opakované zkoušení nepřineslo nic nového. Možná rozměrová nekompatibilita těla s hračkou, možná přecenění jejích schopností výrobcem, ale nakolik mi tento výrobek přišel jako skvělý nápad, sliby bohužel nesplnil tak, jak jsem si představoval.

Mimochodem, zmiňovaná úzká stopka je trochu past. Pokud kolík v sobě máte delší chvíli, svěrač nemusí zůstat dostatečně uvolněný. Dostat hračku ven je potom docela fuška.

Klady

  •  

    Velmi uspokojivé zaplnění

Zápory

  •  

    Nic pro začátečníky a bez přípravy

  •  

    Kuličky nevyvolávají větší pohyby, takže nápad nedochází plného využití

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU