Tohle dildo je pro sexuální hrátky obou. A to jak za účasti obou, tak pro hraní o samotě, protože má přísavku, díky níž drží třeba na stěně koupelny 😉

Materiál

Sametově hebký, takto bych popsal materiál dilda, které se mi dostalo do rukou, a nejen tam. Dildo má na délku 15 cm, a na šířku až 3,4 cm. Okolo žaludu má jemné vroubky, které vám dají pocítit každý jeho zásun. Dildo má na své délce jedno zúžení, které následně přechází opět v rozšíření na 3,4 cm, což se ukázalo jako skvělá stimulace při análním požití.

Dildo je trošku větší než anální kolík (použitelných je cca 13 cm), ale je menší než třeba klasické strap-on penisy. Celkově je dildo krásně zpracované, materiál je nezávadný silikon, který má antialergenní povrch.

Video z rozbalování:

Použití hračky

Partnerka je v análním sexu začátečník, ale s tímto dildem neměla větší problémy. Díky falickému a vlastně ergonomickému tvaru jde zasunutí poměrně dobře. Testoval jsem ho i já.

Dildo je celkem ohebné, ale nijak příliš, což je bezva zejména při párových hrátkách, kdy je příjemnější v sobě mít něco poddajnějšího než pevné plastové dildo.

Zjistěte kolik stojí Anální dildo Black Stub
ZJISTIT CENU

Při sólo použití jsme ocenil zejména přísavku, která drží velice dobře jak vertikálně, tak horizontálně. Díky tomu má člověk volné ruce a nemusí se bát, že dildo uhne. Čištění je snadné, teplá voda a mýdlo + my používáme ještě dezinfekci.

Celkový dojem

Skvělá věc. Rozhodně moje nejoblíbenější anální pomůcka. Kombinuje příjemný tvar, rozměry i povrch. Celkové zpracování je také velice kvalitní. Dildo si užijí jak ženy tak i muži (ať už pasivně, nebo aktivně).

Klady

Zápory

Bez zápachu Nenašel jsem
Pružnost
Tvar – žalud a rozšíření v těle dilda
Velikost
Materiál
Vroubkování u žaludu
Přísavka
Lze použít i vaginálně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Nedávno jsem tuto hračku zakoupil. Přísavka je opravdu skvělá, drží jak beton. Na můj vkus je dildo trochu moc zakřivené a přeci jen ne úplně měkké, takže je tvrdší přirážení někdy nepříjemné. Na druhou stranu se s ním dá celkem dobře dráždit prostata. Materiál je na dotyk příjemný, ale klouže pouze s lubrikantem, což je problém ve sprše – když voda lubrikant omyje, tak dildo přestane být kluzké.

Spolupracujeme: