Úvod

Jsem příznivcem análních hrátek a hraček. Sólo nebo ve dvou. Na tenhle set jsem tedy byl hodně zvědavý. Rád na úvod řeknu, že produkt rozhodně nezklamal.

První dojem – žádná lacinost

Název Temptasia navozuje spojení temptation (anglicky svádění) a fantasia (španělsky fantazie). A opravdu, set jako by vytvořila precizní anglosaská ruka vedená touhami středomořské smyslnosti, přestože výrobci Blushnovelties.com designují v New Yorku a dilda vyrábějí v Číně.

Působivě stylové a promyšlené balení vám napoví, že se nejedná o žádnou lacinost. Na přední straně jsou dilda vyfocená a zakomponovaná do černo-šedo-bílého designu. Pokud obal otočíte, uvidíte přes čirý plast samotnou sadu dild.

Celý design je vkusný, dráždivý a zároveň decentní, stejně jako vlastní produkt. Maličkým mínusem je fakt, že hračky nejsou balené tak, aby vám balení dalo jistotu, že na dilda před nedávnem nikdo nesahal. Bez porušení jakékoliv plomby se dostanete přímo k hračkám. Vzhledem ke všeobecnému doporučení hračky omývat před i po každém použití, to ovšem není velký problém.

Design hraček

Balení obsahuje tři dilda jednoho konceptuálního designu. Nejmenší je poněkud zahnutější, střední je méně zahnuté, v čemž se podobá dildu velkému. Dilda jsou jemně vroubkovaná, konce jsou zaoblené a bez tvaru žaludu. Zakončení u kořene dilda je ve tvaru srdce, přičemž tento tvar slouží zároveň jako fixátor do standardního strapon postroje/harnessu.

Materiálem je kvalitní jemný černý silikon, příjemně pevný i ohebný a opravdu až saténově jemný tak, jak to o něm tvrdí výrobce na obalu. Výrobce neuvádí délku dild, já jsem změřil 9, 12 a 15 cm. Vůně materiálu je neutrální, oproti některým hračkám z PVC příjemnější.

VIDEO z redakčního rouzbalování

Samotné testování aneb jdu na věc

Přiznám se, že při prvním zkoušení mě dilda jako pokročilého labužníka nijak zvlášť neoslnila. Malé a střední dildo jsou opravdu spíše pro začátečníky, po chvilce šťourání už jsem je ani nic moc necítil. Velké dildo bylo velmi příjemné, ale tak nějak mi u toho chyběly ty správné momenty náhlých záchvěvů análního vzrušení. Od stylového vroubkování jsem, nebudu zastírat, čekal nejdříve trochu víc.

Zjistěte kolik stojí Temptasia TWIST KIT
ZJISTIT CENU

Nedal jsem ovšem pouze na první dojem, který může být ovlivněný i momentální náladou a hračky vyzkoušel opakovaně. Brzy jsem začal vnímat, že jemné vroubkování je naprosto adekvátní velikosti i tvaru hračky.

Zejména největší dildo vás pěkně naplní a jemně a souvisle dráždí po celé délce. Ohnutí hračky na jejím konci se opravdu dokáže dotkout různých zákoutí vašeho análního otvoru, u mužů umí zahrát na hluboké tóny prostaty, což vás i jako „chlapáka“ přiměje vyluzovat nečekaně ženské vzdechy. Po měsíci testování jsem si set stále víc a víc pochvaloval.

Hrátky ve dvojici

Dilda se nejvíce hodí pro páry žena-muž, případně pro lesbické hrátky. Pokud jste pár a s anální penetrací teprve začínáte, sada vás pozvolna provede základní školou análních slastí – od menších dild k větším. Produkt je opravdu ideální sadou hraček pro experimentující páry.

Dlé mého soudu se nejvíc hodí pro anální penetraci (váš zadek, partnerčin zadek). Pokud je pár nezkušený, nemusí se bát, že by jeden druhému ublížil. Dilda jsou jemná a ohebná, proto se snadno zavádí, a riziko vyvinutí nepříjemného tlaku do nesprávného místa je minimální, což je v tomto směru bezpochyby největší přednost setu.

Partnerka mě s největším dildem ošukala nejdříve na misionáře a pak zezadu, jak to mám nejradši. Nemusela se bát, že by mi s dildem ublížila, a tak jsme to mohli opravdu „rozbalit“. Vrněl jsem jak mlsný kocour, ona měla zase jednou pocit dominance v sexu „trochu jinak“. Jsem si jistý, že používání většího dilda z této sady na dlouhou dobu neopustím. Kdo má méně zkušeností, vezme si nejdříve dildo střední nebo nejmenší.

Kdo maže, ten jede

Na jednu věc se nesmí zapomenout – hračky jsou z kvalitního silikonu, proto je důležité opakovaně lubrikovat a gelem opravdu nešetřit. Gel v kombinaci se silikonem totiž poměrně rychle vysychá, takže pokud toužíte po hladkém klouzání, musíte hodně mazat.

Cena

Je až překvapivé, za jak příznivou cenu je možné získat tři precizní příjemná dilda z kvalitního materiálu. Někomu se může zdát, že je cena vysoká, já osobně bych při rozhodování o partnerských hrátkách neváhal – tyhle dilda za tisícovku stojí a budou vás těšit velmi dlouho, i když možná po čase ta dvě menší necháte stranou, a budete si užívat jen s tím větším. Mínusem může být, že součástí setu není strapon opasek, který je pro partnerské šukání nutné pořídit zvlášť.

Shrnutí k setu Temptasia Twist Kit

Temptasia Twist Kit je kvalitní sada šikovných silikonových dild, která užijete sólo, ideálně ale ve dvou, a jenž vás provedou školou análního a strapon sexu. Ani s pokročilou zkušeností na ně rozhodně nezanevřete.

Klady

Zápory

Design – vkusně ucelený a rafinovaný, dráždivý Balení - hračky nejsou zabalené v zaplombovaném obalu
Zpracování – precizní Materiál – silikon vyžaduje větší množství lubrikantu
Materiál – hebký, příjemný silikon, zdravotně nezávadný Set neobsahuje opasek pro připevnění dild – pro partnerské hrádky je nutné dokoupit samostatně (výrobce nicméně v tomto nijak neklame – je to patrné z obalu)
Velikost – pro začátečníky i pokročilé, ideál pro partnerské hrátky se straponem, experimentování
Cena – příznivá pro set
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: