Análních kolík či řekněme dild jsme testovali více jak 40 kousků (to bylo tedy roztahování prdelek), ale takto specifických, co mění svůj průměr, jsme moc neměli. Když opomineme nafukovací modely s balonkem, tak jsme testovali jen skvělý anální vibrátor JoyDivision xPander, který patří k těm nejlepším „prdelkovým“ hračkám vůbec.

Takže co může proti němu nabídnout citelně levnější „Gaper“, neboli „zívač“? Dostali jsme ho na recenzi od sexshopu Růžovýslon.cz.

V balení najdete:

  • 2 prstové kondomy,
  • čistič na hračky,
  • anální lubrikant,
  • a samozřejmě kolík.

Gaper od Anal Fantasy (podznačka obrovského Pipedreamu) je čistě silikonový jednoduchý kolík s přísavkou. Zajímavý je na něm jeho tvar. Patka s přísavkou je tradiční, ale nad ní jsou dva rozevřené „jazyky“ také z čistého silikonu.

V čem je tak zajímavý?

Takže jsou na silikon přirozeně tužší a drží tvar, ale zároveň je s dostatečnou silou můžete přiblížit k sobě, až tvoří klasický „dildovitý“ tvar kolíku. A to je právě jeho zábavná část – neboli zavedete ho do sebe zavřený, ale on se hned po vklouznutí do vás rozevře a netradičně vás bude roztahovat.

Pár čísel

  • celková délka kolíku 9,5 cm,
  • využitelná délka kolíku 8 cm,
  • šířka při zavření 4 cm,
  • šířka při otevření 8,5 cm.

Což pro mnohé (a to budou asi skoro všichni co praktikují anální hrátky) hodně vzrušující. A když to pánové dobře nasměrují, tak si užijí i intenzivní tlak na prostatu = win, win situace říkáte si.

VIDEO z redakčního rozbalení:

Kde je ten háček?

Proč není takových hraček více? Za prvé, ještě před pár lety nikoho nenapadlo vytvořit takovou hračku. Všichni pracovali s latexem a balonkem a tím zajistili plné vyplnění prdelky (kterému se tohle nevyrovná – nebudu vám nic lhát).

Ale latex není ideální ero-materiál (to si přečtěte jindy ve slovníčku) a mechanismus nafukování je náročnější na výrobu než čistý, jednolitý odlitek ze zdravotně nezávadného silikonu. A druhý důvod je…

V akci

Na rovinu – dostat ho do sebe je boj. Klouzavý a náročný. Je ale právě o to zábavnější, že na konci dostanete odměnu. A to solidní vyplnění. Ne takové jako od nafukovacího kolíku, ale specifické, protože se rozevře hned po zavedením, tlak je konstantní a ne v plné ploše.

Jak ho vlastně zavést?

Musíte s rozmyslem, protože jakmile ho celý zamažete od lubrikantu, tak končíte. Nekecám. Díky jeho průměru vám doporučím se nejdříve uvolnit menší anální hračkou, nebo třeba prsty v latexové rukavici (za nás doporučuji černou – vzhledově lepší, než klasické nemocniční). Když jste trochu už uvolněni, naneste na zavřenou špičku kolíku trochu gelu a a držte ho stále sevřený (nečekaně – jestli ho dostanete do sebe otevřený, tak se ozvěte!).

Zjistěte kolik stojí kolíček Gaper
ZJISTIT CENU

Máte 2 způsoby:

  • na volno v ruce,
  • s aktivní přísavkou.

Nebo si přizvat někoho druhého – partnerku co vás chce potrestat, … při téhle variantě se jen uvolněte, roztáhněte půlky (na všech 4 či na zádech s nohami do „praku“) a užijte si to.

Metoda „Na volno“

Začněte pomalu špičkou kroužit kolem anusu a nenechávejte si ho vyklouznout z ruky. Kolík je sice baculatější, ale zároveň docela malý na držení, takže vám bude chtít utíkat při zavádění. Pomalu ho zasouvejte a ideálně co nejvíce rovně do prdelky.

Tenhle model má jednu nepříjemnou vlastnost – obě rozevřené půlky jsou sice hlaďoučké a jemné, ale jakmile je sevřete, tak na otevřených bocích lehce vystoupí nad tvar kolíku polokrouhlý kousek silikonu. A ten vám trochu ztíží/znepříjemní zasouvání. Když už o něm budete vědět, tak vás nepřekvapí, že se najednou zaseknete…

Metoda „S přísavkou“

Za mě je tahle varianta jednodušší, protože vám nikde nic neklouže. Prostě využijete solidní přísavky na patce kolíku – doporučuji třeba ve sprše na stěně. Samozřejmě stejně potřebujete dostatek lubrikantu, ale tady jak nemusíte kolík držet v ruce, tak ho klidně celý zmáchejte gelem = přežije to a vy si ulehčíte zavádění.

Samotné zavádění stejně musíte dělat v jeho zavřeném stavu, takže se prdelkou přibližte k kolíku na stěně, sevřete jeho špičku a rozevřete druhou rukou půlky (to je tedy technologicky náročný postup, co?).

Jak ho hodnotím?

Princip rozevíracího kolíku, kdy bojujete s přirozenou pružností silikonu mě osobně tolik nenadchnul. Je tedy citelně jednoduší ho čistit, než například vnitřní mechanismus pružení u konkurenčního xPanderu, ale zase vždy anální hračky mám v kondomu, takže tohle padá.

Pokud byste nechtěli kupovat dražší anální kolík, který vás plněji vyplní (nafukovací z latexu či typu xPander), byl by tenhle Gaper dobrým začátkem na prozkoumání nového „tlakového“ dráždění.

Ale rovnou si připravte dostatek trpělivosti a dost gelu:)

Klady

Zápory

Jemný silikon Náročnější zavádění
Gely a čističe v balení Kratší délka stopky
Intenzita rozevření Ocenil bych větší patku
Přísavka
Jednodušší čištění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: