Máme pro vás další netradiční recenzi/test a jsou to údajně revoluční kondomy, které chtějí kompletně změnit náš pohled na ně. Jsou to atypicky vyráběné kondomy LELO Hex.

Proč zrovna HEX?

Jak název napovídá, ve hře bude buď kletba (možná sexuální – anglické slovo hex), nebo něco kolem pojmu 6 (z řeckého hexi / έξι ).

Co myslíte, že bude pravděpodobnější? Když se podíváte na fotky či video v článku, pochopíte, že ta druhá možnost je pravděpodobnější.

Neboli povrch tohoto kondomu je tvořen hromadou šestiúhelníků – a pozor, to není vzor na povrchu kondomu, ale opravdu reálně byly původně samotné a až při výrobě je neskutečně přesně spojili.

VIDEO z našeho rozbalování:

Čím se liší

Celkem jich je (a my jsme je pro naše čtenáře ručně spočítali – tak moc si vás vážíme) 350. Má to sice malou vypovídající hodnotu, ale co bychom pro vás neudělali:)

V základu jde tedy o tradiční, byť extrémně kvalitní přírodní latex (chcete-li kaučuk), který je ale specificky poskládaný pro lepší pevnost. V švédském LELO, které je jinak známé pro své luxusní erotické pomůcky z lékařského silikonu, chtěli totiž udělat nejbezpečnější kondom na trhu.

A toho nemohli dosáhnout klasickou konstrukcí/tvarem kondomu, ale jedině něčím novým. Neboli opakováním stále stejného principu nikdy nedosáhnete jiného výsledku…

Nepropíchnutelný kondom?

A proto poskládali kondom, který má být neproniknutelnou strukturou, ze stovek malých kousků. A víte co? Opravdu to funguje.

Zjistěte kolik stojí Kondomy LELO Hex
ZJISTIT CENU

Samostatné šestiúhelníčky jsou totiž vůči sobě nezávislé, takže propíchnutí/porušení jednoho, neporuší integritu povrchu celého kondomu. Neboli = nepraskne celý, jak to známe z klasických kondomů.

Můžete se podívat na fotky a video v článku, jak jsme se snažili tento kondom propíchnout – samo o sobě to není jednoduché a přitom tenkostí kondomu patří k těm jemnějším a slabším na trhu.

Ne nadarmo se říká, že HEX (LELO má na tento název i trademark) je jednou z největší revolucí/inovací v oboru kondomů za posledních 40 let!

Když jsou tak inovativní, tak co cena?

Tady je na první pohled kámen úraz. Pokud si budete kupovat „kusovky“, tedy nejmenší krabičku po 3 kusech, zaplatíte za 1 kousek 83 Kč. Což je fakt dost, byť je bezpečnější a zajímavější, než všechny kondomy dohromady.

Ale když si vezmete větší (a spotřebu kondomů má každý „šukálista“ velikou, to mi jistě potvrdíte) balení – třeba 72 kusů, tak 1 kousek vyjde na příjemných 22 korun. Což už je srovnatelné s klasickými značkovými kondomy. A to za tuhle specialitku má smysl dát.

Doporučuje je i divočák z Holywoodu

Do proma tohoto netradičního kondomu, se zapojil i známý holywoodský bonviván, dravec a pravděpodobně i sexuální závislák Charlie Sheen.

Pokud je vám to jméno povědomé, tak nejspíše díky tomu, že pár let zpět přiznal, že se při svých legendárních orgiích nakazil virem HIV. A proto se už extrémně snaží vzdělávat společnost, aby nedopadla jako on.

Pár čísel

  • tloušťka: 0,0045 mm,
  • průměr: 54 mm,
  • délka: 180 mm.

Co na ně říkáme?

Když využijete většího balení, tak hlavní problém (vyšší cena) se rozplyne a zůstane vám jen netradiční kondom, který toho hodně vydrží a vám zajistí klidné sexování. Když jste více obdaření, můžete si vybrat variantu Respect XL s nominální šířkou 58 mm, které by měly potěšit nadsamce, kteří jistě mezi námi jsou.

Plus oceňujeme, že díky specifické výrobě kondomů, mají (byť jsou z tradičního latexu) citelně jemnější aroma, které každý z prezervativů jistě zná.

Takže když to shrneme – velmi zajímavý a netradiční kondom, který bychom (byť třeba na vyzkoušení) doporučili každému.

Hlavně s ním získáte důležité plusové body u partnerek, manželek, milenek či kamarádek (nebo u všech najednou ve vzácných případech), že na ně myslíte a do vašich sexuálních hrátek přinášíte extra kvalitní ochranu pro oba. A to se počítá, ne?

Klady

Zápory

Netradiční řešení tvaru Vyšší cena na 1 kus
Vysoká odolnost proti propíchnutá
Zachovaná citlivost penisu
Vícero velikostí
Jemnější nevtíravá vůně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Růžovýslon.cz Sexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

nebylo by od věci si naštudovat, co znamená hexadecimální

Dobrý point, naše chyba! Opravíme. 🙂

Spolupracujeme: