Používání kondomů by nemělo být tabu. Nejen o sexuální osvětu se snaží značka Einhorn. V čem všem jsou její výrobky jiné?

Proč se spolehnout na veganské kondomy?

Veganské kondomy (i třeba lubrikanty) jsou otázkou etické volby každého uživatele. Především představují důkaz snahy o šetrnější přístup k planetě.

Vědět bychom měli před nákupem hlavně to, že veganský kondom je v první řadě takový, který nebyl testován na zvířatech. Nepodporujeme tak nákupem kruté zacházení s živými tvory.

Většina konvenčních výrobců však stále k tomuto opatření sahá.

Co se týče procesu výroby klasických kondomů dále, problémem je zejména kasein, což je živočišná bílkovina. Ta se ta se používá u pánské ochrany proto, abychom docílili jemného a hladkého povrchu.

Živočišného původu jsou navíc často i některá aromata a barviva.

Jaké jsou výhody Einhorn kondomy BIG Tyrannosaurus sex

Tyto kondomy jsou vyrobeny v nadstandardní velikosti s mírným rozšířením v oblasti žaludu. To zajišťuje příjemnější prožitek. Což můžu z praxe potvrdit, jsou to asi nejpříjemnější kondomy, které jsem kdy mohl nasadit. 🙂

A to jak tou špičkou, tak i samotným průměrem, který mi sedl nejlépe – typicky mám Durexy, které mají 55 mm průměr, zdejších 57 mm je ale o kousek ještě příjemnější.

Zjistěte kolik stojí Einhorn kondomy BIG Tyrannousaurus sex
ZJISTIT CENU

Neplandá, jednoduše drží, příjemné nasazení = asi jsem doteď měl špatné velikosti. To mě vnitřně (nečekaně) hodně těší, když je označují jako BIG. Jestli mi produkt bude lichotit, že patřím do BIG či XXL sekce (a nejsem v oddělení oblečení), rozhodně mi to v chuti ho nakupovat pomůže.

Fér thajský kaučuk, jestli vás to zajímá

Pro výrobu kondomů byl využit udržitelně pěstovaný kaučuk pocházející od drobných producentů z Thajska. Jednotlivé farmy, z nichž pochází tato surovina, jsou začleněny do Iniciativy pro regeneraci kaučuku (Regenerative Rubber Initiative).

Právě udržitelnost je zásadním atributem podnikání celé značky Einhorn.

Jejím cílem je prosadit ji do té míry, aby se ekologické produkty staly standardem.

V případě kondomů BIG – Tyrannosaurus sex se navíc jedná o čistě vegan-friendly produkt, což potvrzuje také označení organizace PETA. Ten dokládá, že výrobek neobsahuje složky živočišného původu a nebyl testován na zvířatech.

Použít byl přírodní lubrikant pro maximální pohodlí. Ten je stoprocentně bez parfemace a dráždivých látek. Přírodního původu je rovněž použité barvivo a kondomy byly testovány elektronicky.

VIDEO z redakakčního rozbalování

Jaká je filosofie značky Einhorn

V první řadě rovná polovina zisků značky Einhorn putuje do společensky prospěšných projektů. Ty jsou zaměřeny například na sexuální výchovou pro mladistvé nebo zlepšování pracovních podmínek farmářů.

Ke společenské odpovědnosti celé značky patří i design produktů, který rozhodně nemá být jen na pohled líbivý. Hlavní myšlenkou je totiž prolomit tabu ohledně sexuální odpovědnosti.

Kondomy i jiné intimní produkty jsou laděny jednoduše tak, aby byla pro každého zákazníka radost je kupovat.

Na jejich obalech proto svůj umělecký otisk nechaly četné známé tváře, jako je například fotograf a fotobloger Oliver Rath. Kondomy jsou nekonvenční, hravé, zapamatovatelné a jejich design připomíná třeba sáček s bonbóny.

Einhorn je taktéž držitelem několika dalších certifikátů, které důvěryhodně potvrzují užitelný přístup i u jiných výrobků. Jedná se primárně o Global Organic Textile Standard (GOTS) a Mezinárodně uznávanou známku FSC (Forest Stewardship Council®).

Moje hodnocení s přítelkyní

Psal jsem to už výše, aniž bych to věděl, tak dle všeho patřím do BIG skupiny, takže tenhle produkt mi rozhodně dělá radost. 🙂

A můžu potvrdit jeho příjemnější nasazení i samotný sex, kdy je špička volnější.

Pocitově je to těžko předatelné, dá se říci, že nemá takové tření, takže možná je na místě delší výdrž? No to by byla pecka.

Klady

Zápory

Pro mě ideální velikost Cena (ale relativně vůči kvalitě)
Certifikáty o původu
Odlehčenější obal (méně jako u Standard varianty)
Friendly pro veganky
Lubrikace bez vůně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

No co když to tak čtu, tak mi ten tý rex, taky bude sedět lépe, než ty klasické kondomy. Souhlasím s autorem, že mnohem zajímavější mít volněji šprcku, ta volnost se nedá nahradit. A to i za současné bezpečnosti pro oba.

Děkujeme za doplnění, ano základ je, aby se dobře nasouval a neškrtil. :)) Volnost pro penisy všech! Nový „politický“ claim?

Spolupracujeme: