Tato recenze je netradiční hned v několika směrech. Předně jde o test kondomů, které jsme tu skoro nikdy neměli, protože je to extrémně náročný úkol. Neboli jak se dají testovat, čím je máme od sebe odlišovat, jak hodnotit?

A za druhé je to tím, že značka Good Clean Love je veganská a její produkty (nejen kondomy) neobsahují lepek, cukr a neobsahují olej. Mají i certifikáty PETA approved, Certified Corporation, Oregon Tilth a Green America. Takže jaké jsou? To jsme nechali posoudit několik zástupců naší redakce. A to konkrétně Karla a jeho partnerku a Petra s jeho přítelkyní.

Zkušenosti Karla a přítelkyně

Když dojde na kondomy, ještě nedávno jsem si troufal říct, že jsem asi už vyzkoušel kvalitativně vše. Od mizerných značek, u nichž máte pocit, že by bylo lepší si přirození omotat lepicí páskou, po vysoce kvalitní kousky, s nimiž má člověk pocit, že si žádný kondom nenasadil.

Velmi tenké

Good Clean Love Thin už v názvu slibují, že jsou tenké, ale to u konkurenčních značek mnohdy nic neznamená. Jenže během vybalení prvního kousku jsem měl pocit, že v ruce držím naprosto zanedbatelné množství latexu. Tady tenké opravdu znamená tenké! Následná čichová zkouška odhalila neutrální aroma. Žádná nosu nepříjemná guma, prostě ideál.

Dobře se nasazoval

Co se týká použití samotného, nejen já jsem měl pocit, že nemám žádnou ochranu nasazenou, i manželka prohlásila, že celý prožitek byl podstatně přirozenější. Kondom se také nijak nekrabatil, po vytažení vypadal stejně jako při nasazení. Balení tří kusů nám došlo velmi rychle, vždy jsme je mohli jen chválit a uvažujeme, že až nám dojdou současné zásoby, po této značce bychom se časem poohlédli.

Video z rozbalování:

Zkušenosti Petra a přítelkyně

Za nás je jedním z benefitů právě to, že věci kolem nás nejsou zvířecího původu, nejsou testované na zvířatech, jsou ohleduplné k přírodě… A to tyto GCL kondomy splňují do puntíku. Nejsou to samozřejmě všechna kritéra, protože u kondomu jde hlavně o 2 věci:

  • antikoncepční efekt (aneb neotěhotní přítelkyně?),
  • příjemnost sexu (co vlastně cítím?).
Zjistěte kolik stojí Kondomy Good Clean Love Thin
ZJISTIT CENU

Teňoučký, ale pevný

Vzhledem k tomu, že kondom nepraskl ani při sebehorším zacházení a to přestože je typu Thin, neboli tenoučký, věříme mu. Podobně jako psal Karel výše, i my oceňujeme jeho citelnou tenkost, takže pocity z sexu jsou rozhodně intenzivnější, než u klasicky „silných“ kondomů.

Jako citelnou nevýhodu vidíme bohužel cenovku, kdy při balení 12 kousků (což dokážeme „spálit“ za divočejší prodloužený víkend) zaplatíte cca 499 Kč. Neboli 1 kus stojí přes 41 Kč.

Je to jedna z nejvyšších cen na českém trhu, ale musíme uznat, že skoro žádný konkurent nemá vegan/nature certifikáty.A jeho tenkost a zdravotní nezávadnost je opravdu excelentní a pro občasné hrátky (aneb proč se někdy nerozmazlit i luxusním kondomem) po něm určitě zase sáhneme.

Klady

Zápory

Velmi citlivý styk díky tenkosti Vyšší cena
Dobře se nasazuje
Bez aroma a příchutě
Pro někoho vegan a další certifikáty
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: