Představte si to: uzavřete oči, náhodně vyberete jeden z čtyř kondomů z krabičky a poté se necháte během intimních hrátek překvapit božsky sladkou vůní a chutí coly, jahody, čokolády nebo žvýkačky. Není to vzrušující představa?

Pokud hledáte způsob, jak oživit svůj sexuální život, ochucené kondomy EXS Mixed Flavoured by mohly být tím pravým řešením.

Ne každá žena je milovnicí orálnímu sexu. S touto sadou kondomů se to však může hravě změnit.

Výběr chutí: cola, jahoda, čokoláda a žvýkačka

Každý z nás má jiné chutě, a to je krásné. Máte rádi sladké chutě? Pak vás jistě potěší, že si můžete vybrat z chutí jako je jahodový milkshake, gumové bonbóny s chutí coly, ovocné žvýkačky, nebo dokonce omamná čokoláda. Která chuť vás láká nejvíc?

Nechat se zlákat k ochutnání je velice snadné.

Kondomy jsou lubrikované silikonovým gelem, takže při sexu parádně kloužou.

Já osobně jsem chtěla zkusit jako první chutě nevšední, tedy žvýkačku a kolu. Obě tyto příchutě mě přenesly do dětských let, ze kterých si pamatuji přesně takové chutě. Čokoláda a jahoda nezklamaly a evokovaly přesně to, co měly.

Design a tvar

Kondomy EXS nabízejí nejen rozmanité chutě, ale také atraktivní design a pohodlný tvar. Každá chuť má svůj jedinečný design obalu, který jasně odráží danou chuť.

Kondomy jsou hladké a  anatomicky tvarované  s rozšířenou špičkou, díky čemuž ho snadno a rychle navléknete.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Vyrábí se typicky v průhledné barvě, která je jemná a přirozená.

Jedinou výjimkou jsou čokoládové kondomy, které mají smyslnou černou barvu.

Rozměry

Velikost kondomů je univerzální. Celková délka kondomů je 190 mm, což znamená, že se snadno přizpůsobí většině mužů. Nominální šířka kondomů je 54 mm, což umožňuje pohodlné nasazení. Tloušťka kondomů je 0.073 mm, což zajišťuje dostatečnou ochranu, aniž by to narušovalo pocit během sexu, co jsem tak navnímal.

Pár čísel:

  • celková délka: 190 mm
  • nominální šířka: 54 mm
  • tloušťka: 0.073 mm
Zjistěte kolik stojí Mix ochucených kondomů EXS
ZJISTIT CENU

Použití

Kondomy nejsou voděodolné, klasicky při vodních hrátkách by vám kondomy rychle uplavaly pryč. Pokud si chcete dopřát žhavý sex ve vaně nebo sprše, sáhněte po jiném typu ochrany.

Spolu s těmito kondomy lze použít lubrikační gely a oleje na vodní bázi.

Celkové hodnocení

Ať už preferujete sladkou colu, smyslnou čokoládu, osvěžující jahodu nebo zábavné žvýkačky, ochucené kondomy vám nabídnou novou rovinu zážitků.

Osladte si svůj sexuální život a překvapte svého partnera sladkým tajemstvím.

Jediné, co bych těmto kondomům vytkla je to, že příchuť dlouho nevydrží, v podstatě ji slížete na dvě tři líznutí a konec. Každopádně toto může být cesta, jak překonat prvotní odpor z orálního sexu nebo naopak jak si celý úkon ozvláštnit.

Klady

Zápory

Výrazná a zajímavá chuť Chuť nevydrží dlouho
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: