Dlouho jsem zvažovala, zda se vyplatí si tento set kondomů koupit, protože přeci jen, může se stát, že vám tato sada lehce provětrá peněženku. Po dlouhém zvažování jsem se ale rozhodla kondomy objednat a rozhodně jsem neudělala chybu.

Rozbalování

Při rozbalování jsem byla opravdu příjemně překvapená, protože kondomy přijdou v krabičce, která už na první pohled vypadá velmi luxusně. Jedná se totiž o černou krabičku se zlatými nápisy. Pokud tedy budete chtít, klidně můžete někoho touto sadou 42 bezlatexových kondomů někoho obdarovat.

Při otevření krabičky se dostanete k samotným kondomům. Ty jsou vždy ve dvojici a jednotlivé druhy kondomů jsou od sebe barevně odlišeny.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Materiály

Jak již bylo zmíněno v názvu této recenze, tak se jedná o bezlatexové kondomy, které jsou vhodné pro alergiky

Značka Skyn totiž všechno vsadila na polyizopren, který má stejné vlastnosti jako latex. Navíc jsou kondomy díky tomu velmi tenké a muž bude mít pocit, že vlastně žádný kondom nemá a bude mít naprosto stejný požitek.

Zjistěte kolik stojí SKYN Unknown Pleasures – bezlatexové kondomy
ZJISTIT CENU

Použití v praxi

Jediné, co lze zmínit, je to, že kondomy už lehce lubrikované jsou, pokud vám to ale nebude stačit, tak není problém použít jakýkoliv druh lubrikačního gelu.

Na své si podle mého přijdou naprosto všechny náruživější páry, protože v balení naleznete několik druhů kondomů. Některé z nich chutnají jako známé koktejly, což oceníte zejména při orálním sexu, některé jsou vroubkované a pak zde jsou například kondomy hřejivé. 

Souhrn

Jedná se o opravdu zajímavé balení kondomů. Určitě si cením toho, že zde člověk najde mnoho druhů a to také může při hrátkách využít.

Partneři mohou totiž tuto různorodost využít tak, že do krabičky se zavřenýma očima sáhnou a vytáhnou náhodný kondom. To jim předurčí cestu, kterou se budou moci v sexuálním dovádění vydat. 

Navíc oceňuji hlavně velmi elegantní balení, takže pokud znáte nějaký náruživější pár, můžete mu balení kondomů darovat například k Vánocům. 

Odpovídám

A abych odpověděla na otázku z nadpisu – nerozeznám je od těch klasických. A ještě k tomu kvituji jejich tenkost, pro jeho lepší prožitek – bylo to na něm vidět.

Klady

Zápory

Příjemný a hebký materiál Žádné
Snadné nasazování
Bezlatexové
Elegantní balení
Velký výběr druhů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: