Upřímně dlouho mi trvalo pochopit, že v kalhotech nemám zrovna nejmenší nádobíčko. Historicky jsem to neřešil, rozhodně jsem se v pánských sprchách na škole či v bazénu nijak nermoutil. Prostě jsem to neřešil. Ale až teď po 40 (čerstvě) mi došlo, že škrcení penisu nemusí být každodenní náplní mého sexuálního života.

Celý život jsem měl špatnou velikost

ANO = kondomy mají i různé velikosti, jak jsem se dozvěděl od šéfredaktora. Specializují se na to značky My.Size i Mister Size. Ale i další pro nás už v Česku více zavedené značky, mají aspoň základní a pak větší (extra large) varianty. A tohle je jedna z nich. 

Větší, lepší, pohodlnější?

Když přijde řeč na kondomy, velikost opravdu může hrát klíčovou roli. Ne všichni jsme stejní, a co je pro jednoho pohodlné, může být pro druhého utrpením. Představte si boty: když nejsou ve správné velikosti, chůze se stává bolestivou. Stejně tak je to i s kondomy. Durex London Extra Large je odpovědí na volání těch, pro koho standardní velikost prostě není dost dobrá.

Značka z Londýna?

Pokud to nevíte, tak značka kondomů London správně spadá pod jinak můj oblíbený Durex (ten má taky často kondomy 56 mm díky bohu, ale ta cena…). Nabízí je bez hezkých obalů a typicky ve velkém kusovém objemu. Prostě cena a praktičnost především.

100 kusů = 100 sexů?

Sto kusů kondomů, zabalených v diskretním, avšak jasně identifikovatelném balení, slibuje, že nebudete muset o své zásoby dlouho přemýšlet. A když uvidíte popisek, víte, že Durex myslel vážně na ty, kteří potřebují ten malý, resp. velký, rozdíl.

Rozbalení prvního kondomu odhalí, co všechno slovo „extra“ znamená. S délkou 205 mm a nominální šířkou 56 mm je jasné, že tyto kondomy nejsou jen tak nějaké.

Oproti standardnímu kondomu, který mívá šířku okolo 52 mm, nabízí Durex London Extra Large víc prostoru tam, kde to potřebujete.

Po měření velikosti penisu

A že je to opravdu vidět, až jsem si říkal, jestli jsem to s mým měřením chlouby nějak nepřepískl. Vidíte na fotkách kolem recenze, že si ho editorka navlékala na ruku a světe div se = neroztrhl se a taky = že je fakt velký do šířky i délky… Btw. měření jsem dělal krejčovským metrem, tak ať víte kde se máte inspirovat jo.

Zjistěte kolik stojí Durex kondomy London extra large
ZJISTIT CENU

Komfort je klíčový, když mluvíme o intimních chvílích. Durex London Extra Large překvapí nejen svými rozměry, ale i tím, jak dobře sedí. Představte si, že nosíte oblečení, které je přesně na míru – pocit je nejen příjemnější, ale i bezpečnější. 

Bezpečí především

A bezpečí je při sexu na prvním místě. Díky větší velikosti se já ani ostatní (v našem sexuálním životě nejsem jediný muž, co tu figuruje, ale to jste asi odtušili z mých dalších recenzí a povídek) nemusí obávat, že by kondom byl příliš těsný nebo nepříjemný, což umožňuje plně se soustředit na vzájemné hrátky.

Durex je známý svou kvalitou a spolehlivostí, a tato řada není výjimkou. Každý kondom prochází dle výrobce přísnými testy, aby zajistil maximální ochranu. Transparentní latex, hladký povrch a rezervoár na konci kondomu jsou zárukou, že i při použití větší velikosti nedochází ke kompromisům v oblasti bezpečnosti. A jak vidíte na fotkách editorky, je to prostě odolná mrcha = díky bohu!

Rešerše internetem

I ostatní muži hlásí, že díky větší velikosti a kvalitnímu materiálu je pocit při použití velmi příjemný a přirozený, což umožňuje plně se věnovat vzájemným prožitkům bez obav.

Prostě se chcete soustředit na akt a neřešit problémy, které rozhodně nechce nikdo zažívat.

U těhlech kondomů vidím ještě tu výhodu, kterou jsem řešil u dřívějších recenzí análních hraček. Není záhadou a ani tajemstvím, že v redakci tlačíme pravidlo, že když anální sex, tak s kondomem.

Jak na živý penis, ale i na různá dilda, realistické odlitky, mimozemská / fantasy kladélka, zvířecí falická dilda, … prostě na vše, co ve vás mizí a rozhodně to nechcete pak drhnout. Kondom je ideální pomocník. 

Ale z ostatních testů jistě už víte, že jsem díky mé přísné Paní dost uvolněný = takže zvládnu větší průměry, než bych kdy čekal (nebo vy byste chtěli pojmout?).

A tím pádem kondom nekryl celé tělo dané XXL hračky. Což s těmihle kondomy rozhodně problém nebude. A už jsem si to ověřil na posledním Leviathanovi – recenze jsem psal průběžně spolu.

Hodnocení

Pánové prosím – věnujte pozornost svému penisu a změřte si ho = a najděte si ideální průměr kondomu! Máte pak jednodušší nasazování, příjemnější sex (fakt nekecám) a klidnější chvíle! A nebojte, jsou i menší průměry, ale i větší, než jsem tu u London Extra (King size se jim občas říká) vypsal výše.

Klady

Zápory

Větší průměr i délka Jen ve větších baleních
Jednodušší nasazování
Srovnatelná kvalita jako menší průměry
Více klidu pro všechny
Vhodný i na XXL dilda/penisy
Super cena za kus, ač je to Durex!
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: