Jste připraveni na cestu, kde se fantazie stává skutečností? Kde se prolínají světy draků, ještěrů a šupinatých mimozemšťanů s realitou? Nudí vás běžné erotické hračky? Toužíte po něčem, co vás opravdu přenese do jiného světa? Pak je Monster Dildo Titan tím průvodcem, který vám ukáže nové světa. A proč? To se dozvíte v následujících řádcích.

Vzhled, který vás okouzlí

Titan kombinuje realistický tvar falusu (byť hodně obřího) s fantasy prvkem. Jeho šupinatý povrch a žalud, který připomíná draka nebo mimozemšťana, zaujme na první pohled.

Materiál a textura = hladký a rozhodně intenzivní

Tenhle kousek je už od pohledu z kvalitního lékařského silikonu, takže je hypoalergenní a příjemný na dotek. Lehce drhne, takže už víte, že potřebujete lubrikant

A protože nejste na Lascivní.cz poprvé, jistě víte, že na silikonovou hračku potřebujete NEsilikonový gel = víme, že to zní praštěně, ale svět už je takový. Však v něm může vzniknout i tenhle „odlitek“ draka, tak co se divíte.

Takže jen zvlhčující gel na vodní bázi – mrkněte na nejnovější recenze Goliatu, Waterglidu, Boomu či dalších co jsme testovali v redakci. 

Jistě si vyberete, ale u tohodle macka určitě gel budete potřebovat – sliny vám nepostačí = možná u dívek v klíně velká nadrženost, ale pánové? Raději lubrikant a kondom, jinak vás natrhne.

Pohodlí? Jedině až si zvyknete na průměr

Díky špičatému žaludu se Titan snadno zavádí, což je skvělé jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější uživatele. Jeho pružnost zajišťuje komfort při použití. Možná nevypadá macatost dilda pružně, ale opak je pravdu = není to moc tuhý silikon, spíše taková 6 na stupnici 1-10 (10 ultra želé, 1 drží jak skála).

Zjistěte kolik stojí Monster dildo Titan
ZJISTIT CENU

Přísavka je naštěstí tak pevná, že drží na běžném hladkém povrchu. U mě typicky jak už znáte z 18+ fotek, vítězí koupelnové kachličky. Umožňuje vám experimentovat s různými polohami a scénáři – co třeba švédská trojka ve sprše?

VIDEO z redakčního testování:

Rozhodně přísavku potřebujete = pokud znáte anální hrátky s většími průměry (aneb Leviathan z minula), potřebujete tu sílu a roztažení vnímat a prodýchat = to nemůžete když rucemi šermujete a držíte dildo správným směrem.

Tady jsem osvědčeně začal primárně žaludem – dovnitř na kraj a vydržet to pár minut, než se svěrač s ním srovná a nechá vás v klidu pokračovat v „sebeznásilňováním“ od draka.

Dotazy, které byste mohli mít alá FAQ

 • Jo Titan vhoýné pro začátečníky?
  Sice má příjemnou pružnost, ale spíše bych ho průměrem doporučil lehce pokročilým až pokročilým. 
 • Je materiál opravdu bezpečný?
  Absolutně, je vyroben z hypoalergenního lékařského silikonu.
 • Může být dildo použito ve vodě?
  Ano, jeho vodotěsná úprava vám umožní užívat si radovánky i ve vaně = není v něm žádné elektro, tak proč ne!
 • Je vhodné pro pegging?
  Díky své pevné přísavce je ideální i pro pegging, takže si vás přítelkyně v té koupelně může hezky ohnout přes hranu  auž z dřívějška… vy víte kam patří!

Pár čísel

 • Váha 400 gramů
 • Celková délka 19 cm
 • Použitelná délka (co ve vás zůstane) 16-5 cm
 • Minimální průměr (žalud i patka) 3,5 cm
 • MAXimální průměr 4,8 cm (je to dost upřímně)

Zážitek z akce

Při testování jsme zjistili, že Titán (to jméno mi ale k němu nesedí, je to prostě drak se svším všudy = jak si ale myslíte, že vypadají koule od draka hm?) splní všechny vaše divoké sny

Jeho design a textura vás rozhodně přenesou do světa, kde je vše možné. I to, že vás opře drak a vycáká se do vás = určitě bych ocenil v tomhle designu stříkací dildo = ten prožitek je úplně jinde s touhle funkcí. Prosím prosím? 

Chcete si splnit dračí sen?

Proč si vybrat Monster (aneb série dild, které se inspirují ve scifi a fantasy literatuře) Titána? Protože nabízí víc než jen uspokojení. Nabízí zážitek, který překračuje hranice běžné erotiky. Je to vstupenka do světa, kde je vše dovoleno a nic není příliš divoké. 

Nevím co bych mu upřímně vytkl – průměr je sice macatý, ale vyrovnává to rozhodně svou měkkostí a zajímavým dekorem šupin = nesetkal jsem se s podobým, posledně jsem měl v sobě jen chobotnici a ty vystouplé alá přísavky mě hodně bavily.

Ikdyž jsem ho musel zvládnout v rámci úkolu, kdy mě Paní kontrolovala / drezůrovala na cestách.

Klady

Zápory

Úchvatný vzhled a hra s fantazií Snad jen ta velikost, ale s tou musíte počítat 🙂
Skvělé pro vaginální i anální hrátky
Solidní přísavka
Vhodná i pro strapon
Příjemný tvar žaludu
Hypoalergenní silikon
I do vody
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: