Jste si jistí, že si chcete udržet tu správnou intimitu se svým partnerem, ale někdy váš organismus nepomáhá jak by měl? Nejste v tom sami, a proto je tu Intimfitness Sexgel Premium. Ale co dělá tento lubrikační olej tak unikátním?

Zapomeňte na drhnutí, lepivost a nepříjemné chvilky. Tento gel je jako ledová klouzačka v rozpáleném létě – všechno klouže jak po másle. A co je skvělé? Nešpiní a nelepí. Už žádné divné fleky na lůžkovinách, které by se musely vysvětlovat.

Není to jenom olej: Mnohostranné využití

Ano, je skvělý pro zavádění venušiných kuliček, ale proč se omezovat? Když vás zrovna nepotká inspirativní náladovka, Sexgel Premium (mimochodem je to opravdu dle prodejce olej, ale tu a tam se objevuje, že je to gel – schizofrenie, nebo je to pro srozumitelnost v sekci zvlhčujícíh gelů?) je tady i pro ty chvíle. 

Máte nápad na romantickou masáž? Proč ne. Tento gel je jako švýcarský armádní nůž v šuplíku s erotickými pomůckami.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Z čeho je?

Jeho složení je jako alchymie. Bez parfemace, hypoalergenní a slučitelný s latexem. Když říkám, že tento gel je univerzální, myslím to vážně.

A to i na hračky – silikonové.

Právě IntimFitness má svého českého bratříčka – BOOM – a ti jako první přišli se silikonovým gelem/olejem, který neničil erotické hračky ze silikonu = a tohle je taková intimní sestřička, co umí to samé. 🙂

FAQ

  • Je tento olej bezpečný pro použití s kondomy?
  • Ano, je plně slučitelný s latexem.
  • Může způsobit alergickou reakci?
  • Je hypoalergenní, takže šance je velmi nízká.
  • Jak dlouho vydrží?
  • Jeho působení je dlouhodobé, zanechává pokožku hedvábně jemnou.
  • Má nějaký zápach nebo chuť?
  • Ne, je bez vůně a chuti.
  • Je vhodný pro denní použití?
  • Ano, jeho složení je takové, že je vhodný i pro denní použití.

Aplikace a použití

Je jednoduchý na použití jako otevírání dveří. Přijdete, stisknete pumpičku a olej je tam, kde ho potřebujete. A po použití? Není třeba smývat. Připadáte si čisto, jak po sprše.

Ale dávejte pozor na textílie kolem vás – erotické prádelko, luxusní tanga, korzet a podvazky potřísněné tímhle olejem? No není to nic ideálního, ale to je cena za jeho extrémné kluznost díky dost triviálnímu složení: Dimethicone/Dimethiconol.

Zjistěte kolik stojí Intimfitness Sexgel silikonový lubrikační olej premium
ZJISTIT CENU

Takže klouzání super, ale pozor kde = doporučujeme od Fist Itu bazének přímo na olejové sexování (sex v oleji je opravdu pornografický trend, ač typicky u lesbických zápasů / wrestlingu = ehm doporučuji si nastudovat), nebo my osobně používáme lackované prostěradlo. To nemáme typicky pro olejové hrátky, ale spíše pro návštěvy, které umí hezky stříkat – zdravíme Míšo z poslední návštěvy. :))

A pro kontext, Míša je ženského rodu…

Slovo závěrem

Takže co vám vlastně přinese tento silikonový kousek? Komfort, univerzálnost a snadné použití. Není to tedy jenom olej, je to zážitek. 

Pokud hledáte produkt, který vám ulehčí intimitu na všech frontách, Intimfitness Premium je dobrá volba. Je to opravdový švýcarský nůž v kosmetické taštičce, který vám ušetří nejenom čas, ale i nepříjemnosti. Nemáme narovinu moc co vytknout.

Klady

Zápory

Univerzální použití Není úplně biologicky rozložitelný
Snadná aplikace díky pumpičce
Dlouhodobý lubrikační účinek
Hypoalergenní
Bez parfemace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: