Kdo by si pomyslel, že v jedné lahvičce může být tolik funkcí a zábavy? Na recenzi jsme si v sexshopu vybrali kousek, který kombinuje vše, co potřebujete pro dokonalý intimní zážitek.

Co je tak speciálního na Playful Flavours?

Swiss Navy asi nebude jen další značkou na trhu, na kterou hned zapomenete. Je to brandovka, která zastupuje kvalitu, inovaci a luxus. A tento gel to dokonale dokládá. Jak? Ale vlastně proč si vybrat tento gel před ostatními?

Tenhle brand má za sebou dlouhodobou tradici výroby výrobků, které doslova překračují hranice. Zákazníci z celého světa je milují a vrací se k nim zas a znovu.

Jinak název klame – v překladu je to sice švýcarské loďstvo (či námořnictvo), ale gel je vyrobený v USA🙂 Záhada, kterou jsme doposud nevyřešili. 

VIDEO z redakčního rozbalování:

Co odlišuje tento gel?

Za prvé, je to multifunkční produkt. Lubrikační, masážní, hřejivý i pro orální sex? To vše v jednom. A to ještě není vše.

Už ale tohle by stačilo, abychom tenhle kousek vzali do redakce na naše lascivní testování.

Příchuť, která vás ohromí

Vzpomeňte si na moment, kdy jste naposledy ochutnali dokonale sladký a slaný karamel. Tuto chuť byste teď mohli mít v intimní chvilce. A upřímně, jestli o mě něco mé okolí ví, tak je to láska k slanému karamelu = je to tak absurdní kombinace, které jsem se roky bránil, až mě dostala. A tahle v kombinaci se sexy partnerkou, mě dostala do kolen = doslova:)

Zjistěte kolik stojí Swiss Navy lubrikační gel salted caramel
ZJISTIT CENU

Výsledná příchuť by neměla být jen prapodivným nápadem někoho z brandu. Dle zdrojů to nebylo náhodou. Swiss Navy spolupracovala s jednou z potravinářských společností v rámci Fortune 500, aby dosáhla dokonalosti.

A co můžu (NE, musím) uznat, povedla se jí.

Světe div se, je bez parabenů a dokonce i bez cukru. Jen skutečná chuť, kterou milujete. Je mi sice reálně záhadou, jak toho výsledku dosáhli, ale chuťově mě gel rozhodně zaujal.

Hlavní složky tohoto produktu jsou glycerin a deionizovaná voda. Díky těmto složkám je gel skvělý na vodní bázi.

Jak a kde tento gel používat?

Ať už jste muž, žena nebo pár, tento gel vám nabídne něco speciálního. Klitoris, penis, prsa, bradavky nebo vagina – všechny tyto erotogenní zóny mohou profitovat z jeho skvělých vlastností.

Jaká je konzistence a barva gelu?

Je to čistý, transparentní gel, který se dokonale roztírá a ponechává příjemný hřejivý pocit. Rozhodně zde ale musím uznat = jak je pro masírování, tak jeho hustota je prostě tekutější, než byste čekali – představte si hustší sprchový gel, je vazký, ale ne tak, že by vám nestékal z rukou.

Takže při dávkování (i přes vhodnou hlavičku lahvičky) budete trochu prasátka.

Hodnocení testera

Měl jsem rozhodně nedůvěru – nemáme s partnerkou rádi multitool hračky – 8v1, 5v1v, ba i 2v1 = máme zkušenosti, že je těžké to tam všechno narvat = ve srovnatelné kvalitě jako 1v1. 🙂

Tady to ale sedlohřejivost s masáží je jasná kombinace, slízatelnost a tekutost a orálnímu sexu taky, lubrikuje i přes tyhle kombinace, takže výsledek je prostě funkční. 

Byť jsem to nečekal, musím uznat, že příště mám mít méně předsudků a více otevřené oči. Ač často je v naší posteli mám zavázané, ale o tom v jiné recenze – o ultra-realistickém dildu, které je jako živé.

Ale když jsem ochutnal tenhle praštěný experiment, myslím, že bychom si měli příště na testování vzít i další jejich kousky – Čokoládovou senzaci (CHOCOLATE SENSATION), Potěšení z jahod a kiwi (STRAW-KIWI PLEASURES) a kousek, na který se těšíme nejvíce = vodní meloun.

A co jsem s přítelkyní měl tenhle karamel, tak věřím, že meloun bude prostě reálný jako smoothie z něj. 🙂 Tenhle lubrikant doporučuji – a nejen těm, co rádi lížou a chtějí si to více užít, ale i pro zvědavce.

Klady

Zápory

4v1 efekt Vyšší cena
Dávkovací pumpička Tekutost gelu
Bezpečné složení
Opravdu ta příchuť
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: