Balení gelu dorazilo v modrobílé krabičce, která vypadala jako z lékárny (a žena dodala, že by si to spletla s mazáním na babiččiny nohy). Samotný gel je ve stejnobarevné hliníkové tubě, takže je potřeba jí nejdřív otevřít, ale pokud máte rádi Jesenku nebo podobné pochutiny, hned budete vědět, jak na to:)

Zápach

Zatímco někteří z nás (nebudu jmenovat, nejsem krysa) by tubu ideálně zakopali aspoň 5 metrů pod zem a už nikdy nevykopali, protože prý smrdí jak bolavá noha, já necítil nic.

Ale prý jsou látky, které někteří cítí a jiní ne, protože buď pro tyto látky máte, nebo nemáte receptory.

Takže zápach může každý vnímat jinak.

VIDEO z redakčního rozbalení (1 min):

Další vlastnosti

Jinak jde o bezbarvý gel bez chuti, hustší konzistence. Je ale sterilní, což je hlavní výhoda (využíván doktory, sám jsem jej zatím nikde neviděl, ale já se u doktorů moc nevyskytuji). Je typický právě pro použití hlavně s dilatátory, popřípadě při klasickém vaginálním vyšetření u gynekologa.

Zjistěte kolik stojí Sterilní lubrikační gel K–Y Jelly
ZJISTIT CENU

Je tedy vhodný jak na hrátky s dilatátorem (ocelovým, i silikonovým, …), tak i jakékoliv jiné hračky. Maže dobře, nepřišlo mi, že by se nějak výrazně rychleji vstřebával, jak je psáno. Přijde mi, že svůj účel splní.

Maže a je uzavřen ve své tubě.

Zásadní problém?

Nevýhoda hlavní budiž samotná tuba, ze které gel nepůjde vymáčknout kompletně. Stejně tak není vidět, kolik ho tam zbývá. Ale to není zase velký problém. Gel nestojí nějak výrazně více, než ostatní, takže nevidím problém v tom, že pár gramů gelu v tubě zůstane.

Klady

Zápory

Sterilní Někomu může smrdět
Nezaměnitelný design Z tuby nevyleze vše
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: