Pro hrátky s dilatátory penisu je zapotřebí vhodný gel – nejlépe sterilní! Protože močová trubice je velmi citlivá a rozhodně nechcete sem něco zanést.

Takže nečekaně pro tuto erotickou / zdravotnickou disciplínu (nezapomínejte, že je to sice klinik / clinic sex, ale původem jsou reálná lékařská vyšetření a vybavení) existují speciální gely a masti.

Tento gel se osvědčil v praxi a nejen na dilataci, ale použila jsem ho i k masturbaci a k análním hrátkám se zmrdečkem. Viz obě mé dřívější recenze/testy dilatátorů penisu. Dávkování je formou vlastně tuby, kterou znáte z lékařských mastí, nebo vlastně i zubních past.

VIDEO z redakčního rozbalení

Jak rychle vysychá?

Dost mě překvapil myslím pozitivně, protože většina gelů vysychá nebo se rychle vstřebává. Tento vůbec nevysychá, krásně mazal po celou dobu hrátek. Je přeci jenom určený pro reálná vyšetření (aspoň dle prodejce), takže zajišťuje maximální kluznost a spolehlivost, se kterou i příště můžete počítat.

Podle výrobce by neměl reagovat na ocelové, plastové či jiné materiály, takže by měl být maximálně netečný a bezpečný.

Vzhledem k cenovce bych ho ale primárně chtěla používat na dilatátory a svého zmrdečka, pro klasické zvlhčení si najdu jiný kousek.

Budu se inspirovat v redakčních testech, nemusím procházet jednotlivé kousky, vezmu ten nejlépe hodnocený a bude to. Nebo se můj otrok bude muset snažit a bude vlhčit slinami, jinak si při trestech bude trpět drhnutím.

Jeho problém. Jako vždy.

Zjistěte kolik stojí Sterilní lubrikační gel EPH+
ZJISTIT CENU

V případě dilatace jsem opravdu jen na začátku nanesla na špičku penisu, něco málo přímo do penisu a kousek na samotnou hračku.

A po celou dobu co jsem si hrála, jsem už nemusela přidávat, a že sem si hrála opravdu dlouho.

Však to taky pěkně schytával, prozkoušeli jsme všechny naše sady a ocelové dilatátory, co už mám z dřívějška z recenzí. Doporučuji i při chuti ho potrestat, začínat pozvolna menším průměrem, ať si zvykne, tohle není situace, kdy ho chcete zranit, to mi věřte.

Nejen na klinik!

Velice mile překvapil i u masturbace a análních hrátkách. U masturbace jako každý na vodní bázi má větší spotřebu, aby vše krásně klouzlo.

U análních kolíků didl apod., se velmi osvědčil.

Krásně mazal, jak na kovových, tak silikonových i gumových dildech – takže můžu doporučit i jako univerzální zvlhčovadlo. Proti tomu hraje samozřejmě jeho cenovka, která je ve vazbě i na jeho množství.

Klady

Zápory

Možnost použití se silikonovými hračkami Nevydrží tak dlouho mazat jako silikonový
Dlouho maže Větší spotřeba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: