Marně přemýšlím nad tím, jestli existuje období, které bych měla radši než podzim. Barevné listí, plné kapsy kaštanů, nejdříve sladký burčák a za pár týdnů zkřehlý prsty, co si nahřívám o hrnek svařáku. Taky mám ráda ty dlouhé večery s knížkou a ještě radši mám ty dlouhé večery pod peřinou…

Když se venku brzo stmívá a já přijdu domu trochu vymrzlá, když mám červený tváře a třením dlaní si zahřívám stehna, protože na nich ještě cítím studený vítr, co mi zvedal sukni. Když si ještě ani nestihnu sundat kabát a už mě pod sukní zahřívají i jeho ruce.

Zahřeje nejen na mysli

Někdy ale ruce nestačí a pak nezbejvá než se zachumlat pod tu peřinu a to ideálně ve dvou. Přesně pro tyhle večery jsem si na zkoušku šetřila vodní lubrikant od značky Jo, který má hřejivý efekt. Celým názvem se dle prodejce jmenuje: JO H2O Lubrikační gel hřejivý 120 ml.

Zjistěte kolik stojí JO H2O Lubrikační gel hřejivý
ZJISTIT CENU

Jak už jsem psala v recenzi na chladivý lubrikant od stejné značky, tak vodní lubrikanty mám mnohem radši, přestože rychleji vysychají a tím i dochází, na druhou stranu ale nenaruší hračky ani kondomy. Zrovna tak mi vyhovuje, že ani tahle verze není přehnaně parfemovaná, akorát tu opět máme tu divnou sladkou chuť. Absolutně nechápu, proč nechutná třeba jako ten svařák, žejo…

VIDEO z redakčního rozbalování

Jaké bylo finále?

Sice jsem na tuhle hřející srandu byla zvědavá a natěšená, ale není to úplně něco, co by mi sedlo. Nejspíš je to tím, že mám osobně prostě raději chlad než teplo, anebo tím, že mám pocit, že dvě lidský těla toho tepla dokážou samy vyprodukovat dost.

Každopádně mi ale přijde jako skvělej doplněk v rámci předehry na citlivější části těla, kde příjemně překvapí. No nic, jdu sbírat kaštany, ať se pak můžu skočit zahřát pod peřinu.

Klady

Zápory

Vodní báze, nezanechává stopy Příliš výrazná chuť
Nevýrazná parfemací
Decentní balení
Hřejivý efekt
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: