Myslím, že nevím o nikom, kdo by neznal hlášku „Kdo maže, ten jede!“. Do teď si pamatuju, že jsem jí poprvé zachytila na nějakým sedánku s kamarádkama, když jsme ještě celý rudý a stydlivý začínaly koukat na porno. Hezky společně a zpod deky.

„Kdo maže, ten jede!“

Viděly jsme tehdy video z český zřejmě dost lowcost produkce a strašně se nasmály. Nějaká incestní rodinka si to rozdávala na poli, v kuchyni, na zahradě, v autě, na gauči, atd. … Celý to video byl jeden obří bizár, ale „Kdo maže, ten jede!“ se mi díky němu tak dostalo do hlavy, že už ten pokřik nikdy nedostanu ven.

Ono je to vlastně dobře, protože byť pochází ze strašnýho zdroje, to, že je to naprosto gold pravidlo, nemůže nikdo popřít. Lubrikace je alfa a omega dobrýho sexu. A když říkám dobrýho, tak myslím jakýhokoli, po kterým člověk nebude brečet bolestí.

2 rozdílné lubrikační gely v testu

A tak jsem se jala vyzkoušet hned dva lubrikanty – dneska bude řeč o tom s chladivých účinkem od značky JO a na vodním základu.

Lubrikanty na vodním základu mám obecně raději než ty silikonové. Nezůstávají po nich stopy na oblečení nebo posteli, nehrozí poškození hraček nebo kondomu a obecně mi přijdou takový milejší. Na druhou stranu rychleji vysychají, takže je fajn je mít celou dobu po ruce. Nebo blízko jiný části těla…

Hlavně bez parfemace, ale s chutí…

Lubrikant není moc parfemovaný, což mi dost vyhovuje, protože jsem voňavkovej nácek, ale za to má až příliš výraznou chuť, která mi moc nejede, taková divně sladká bez nějakýho konkrétního směru.

Když ale opomenu tohle, tak jsem s ním fakt spokojená. Určitě bych ho doporučila třeba na víc soft verzi hraní si s teplotami, pokud si netroufáte přímo na led nebo jinej chladivej aspekt, protože tady je možný vnímat změnu teploty tak jakože něžně, decentně.

Klady

 •  

  Vodní báze, nezanechává stopy

 •  

  Nevýrazná parfemací

 •  

  Decentní balení

 •  

  Chladivý efekt

Zápory

 •  

  Příliš výrazná chuť

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU