Nemá smysl otálet s touto recenzí, protože na tomto lubrikačním gelu je opravdu co chválit.

Balení a vzhled

Balení je opravdu promyšlené a luxusní. Černé sklo a jednoduchý modrý vizuál k sobě opravdu jdou. Na obalu vám jistě ani neujde, že je tento gel vyráběný přímo pro český sexshop Flagranti.cz (od kterého ho máme, i který jsme už dříve recenzovali jako celek).

3 varianty – vybere si každý

K recenzi jsme měli základní velikost 50 ml, ale k dostání je i s 200 ml, kdy už víte, do čeho jdete. Pokud byste ho chtěli jen zkusit, existuje i malá verze s 5 ml ve vkusné skleněné lahvičce (jedná se dokonce o biofotonické sklo, které by mělo zabraňovat průniku UV záři a tedy prodlužovat životnost gelu a jeho výživnost pro pokožku.

U všech variant vidíte, že je navrhoval někdo s grafickým citem. Krásné kousky s kvalitním obsahem.

Na malém vzorku vidíte, že zabarvení gelu je lehce mléčné, není tedy typicky průzračný, jako znáte u běžných gelů, ale není to dle nás na škodu.

Z složení oceňujeme, že neobsahuje žádné živočišné složky a nebyl ani testovaný na zvířatech, takže je vhodný pro vegany.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Složení

Složení by dle výrobce mělo být dokonce v BIO kvalitě, případně v organické (toto označení se typicky používá pro suroviny, které nemají certifikát, ale přesto byly pěstovány v souladu s přírodou a bez chemických pomocníčků).

Složení

  • máta peprná – extrahovaná díky superkritické kapalinové extrakci (používá se při extraci například CBD složek z konopí = maximální šetrnost),
  • zázvorový extrakt,
  • aloe vera,
  • protěž alpská,
  • islandská voda (filtrovaná přes lávové kameny).

Kompletní složení

Mentha Piperita Leaf Water, Aqua, Glycerin, Aqua (Iceland Water), Pentylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Leontopodium Alpinum Flower Leaf Extract, Hydroxyethylcellulose, Zingiber Officinale Root Extract & Mentha Piperita Leaf Extract, Hexamidine Diisethionate, Menthyl Lactate, Citric Acid

Zjistěte kolik stojí Lubrikační gel Natuli Premium Icefall s chladivým efektem
ZJISTIT CENU

Praktičnost

Určitě se vám nestane, že i na cestách se vám vylije do kufru. Má vlastní pojistku a ručně šitý pytlíček z ekologického lnu, takže je po cestě úplně v bezpečí.

Sám o sobě tedy vypadá jako moc pěkný a vkusný dárek, nemusíte ho ani balit, jak exkluzivně vypadá.

V akci

Při otevření a nanesení na prsty, probudí hned vaše smysly krásná vůně. Hebkost gelu je troufám si říct dotažena dle mého k dokonalosti. Máta peprná byla trefa do černého!

Perfektní kombinace, která nás dostala.

Celkově složení z máty peprné, protěže alpské a vody islandských ledovců je opravdu poznat. Tyhle luxusní přísady si užijete skvěle! Kdo by se nechtěl rozmazlovat tím nejlepší, co na trhu je. A přitom cenovka rozhodně neodpovídá extra luxusu, takže si ho může dopřát snad každý.

Jak funguje

Stačí nanést maličko a kluzkost vydrží dostatečně dlouho. Jeho základem je voda, takže je vhodný i pro silikonové pomůcky. Typicky ale u chladivých gelů bývá doporučení, že se nemá používat na anální sliznici = neboli chladivý anální sex asi vynechejte.

Hodnocení

Kluznost je velmi zajímavá v intencích právě vodních gelů, určitě to netrumfne silikonové, ale i tak je skvělá a můžu ho doporučit.

Klady

Zápory

Bio a organické suroviny Žádné, snad jen, že ho mám málo nejraději bych se v něm koupal!
Ochranná lahvička
3 varianty velikosti
Velmi příjemný chladivý efekt
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: