Pokračujeme v recenzování velkých českých sexshopů. Tentokrát jsme si vybrali Flagranti – už v názvu vás může napadnout, při čem že vás mohou ostatní nachytat (in flagranti = „za [dosud ještě] hořícího přečinu“, „v situaci, kdy delikt ještě doutná“.). A obsah je samozřejmě lechtivý, takže vše pro sex – hračky, erotické prádlo, … cokoliv vás napadne. Neboli může vás někdo nachytat při erotickém řádění?

E-shop je na první pohled příjemný a jednoduchý na bílém pozadí. Je zde dobrý kontrast textu vůči pozadí, dobře vybrané kontrastní barvy pro akční prvky – tlačítka apod.

Test sexshopu Flagranti.cz od redakce

Ohledně navigace je příjemné, že e-shop má v bočním panelu rozdělené hračky pro muže, ženy a pro páry. Jednoduché pro navigaci začátečníků. Vytknout můžu jen menší náhledy produktů v kategoriích – mnohdy je potřeba zaostřit, případně rozkliknout detail, abych viděl produkt v „celé kráse“.

Hodně zajímavou funkcí/obsahem je videoporadna – podobně jako 1 další český sexshop z dřívějšího testu zde publikuje názorná videa z „praxe“ jak se jednotlivé typy hraček používají. Je to decentní, čisté a poměrně vzhledné. Nenatáčí se každý produkt zvlášť, ale základní typy, anální korále, dildo, vibrátor, vibrační vajíčko apod. Pěkný obsah, který může začátečníkovi napovědět, co čeho vlastně jde.

Sortiment

Celá šíře erotických produktů – od sexuálních pomůcek (značek Cascade, Tenga, Pipe Dream, California Exotic, We-vibe a dalších), erotického prádla, kostýmků, potřeb na hygienu. Plnohodnotná všehochuť, která uspokojí potřeby snad každého zákazníka.

Zjistěte kolik stojí zboží na tomto e-shopu
ZJISTIT CENU

Certifikáty

Ověřeno zákazníky Heuréka

Bondage výbava - Flagranti recenze

Objednávka

3 krokový objednávkový proces nikoho neodradí, jasně vidíte jaké zboží objednáváte, jste informováni i o dárcích zdarma, které získáváte, případně od jaké částky objednávky máte jich více. Jsou tu výrazné akční prvky pro další krok, takže při nákupu nebude nikdo zmatený a ví, kam má kliknout pro objednávku.

Možnosti dopravy:

  • Česká pošta,
  • Kurýr InTime,
  • Osobní vyzvednutí (pobočka v Ostravě),
  • Osobně – Zásilkovna, Uloženka a Poštomaty.

Platební metody jsou standardní a pravděpodobně zde nebude nikomu nic chybět – dobírka, převodem kartou, hotově při osobním převzetí. Při nákupu si můžete založit i svůj účet u e-shopu, ale je možné (díky bohu) objednat i bez registrace. Poté následuje souhrn objednávky a odeslání. Nemůžu říci nic špatného – intutitivní, klasická a jednoduchá – taková je zde objednávka.

Dodání zboží

Rychlosti nemůžu nic vytknout, zboží přijde klasicky do druhého dne při objednání do rozhodné hodiny. Balení je neutrální, klasické kartonové krabice na větší zboží přelepené bílou páskou. Jako odesílatel je nic neříkající Zásilková služba a e-shop, takže nikdo nic nepozná. Diskrétnost je zaručena. Zboží je v balíku obalené bublinkovou fólií, takže se při přepravě nehýbe a nepoškodí o sebe samo. Není co dodat.

Finální hodnocení

Moderní e-shop se solidní nabídkou, s vlasními sklady a hodně štědrými možnostmi, jak dostat zboží k vám domů – to je Flagranti .cz. Nevýhodu vidím v menší přehlednosti v rámci kategorií (díky menším náhledům zboží). Ale to je nešvar mnoha českých sexshopů. Mohu ale za redakci (a dle mé zkušenosti) doporučit nákup v tomto sexshopu.

Klady

Zápory

Šíře sortimentu Menší náhledy zboží
Moderní design
Videoporadna
Zboží skladem
Diskrétní dodání
Přejít do sexshopu můžete zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: